Medal Of Honor Warfighter CLAN : PERSIAN SOLDIERS

mahan351

کاربر سایت
Feb 17, 2011
181
نام
ماهان
آقا اینجا سربازی نیست میتونید بازی نکنید ولی با اومدن تو تاپیک یک بازی دیگه و بی احترامی به بازی که یک گروه دوست دارند میخواید چی رو ثابت کنید؟غیر از بی احترامی به اونها؟
نمی دونی قضیه چیه دیگه این آفا تو استیم یه کلن داشت به نام TIER1 در کل بخواطر اینکه نوب بود اومد ایکس باکس
خدا آخرو عاقبت این کلن رو خطم به خیر کنه;)

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
نمی دونی قضیه چیه دیگه این آفا تو استیم یه کلن داشت به نام TIER1 در کل بخواطر اینکه نوب بود اومد ایکس باکس
خدا آخرو عاقبت این کلن رو خطم به خیر کنه;)
الان جز دل سرد کردن چند نفر و تهمت زدن به یکی چیکار کردی؟

mahan351

کاربر سایت
Feb 17, 2011
181
نام
ماهان
الان جز دل سرد کردن چند نفر و تهمت زدن به یکی چیکار کردی؟
یه چیزی هست خو.بعضیا میان کلن میزنن و وقتی matchمیدن اگه ببرن مسخره می کنن اگه ببازن فوش میدن نمونش IRT1
عکس هم دارم هر کی خواست بدمش

AHAR SOLDIER

کاربر سایت
Oct 10, 2012
16
نام
امیر مهرعلیزاده

اولا من 5 6 ماهی هست که کلن رو واگذار کردم .
دوما شما هی به IRT1 میبازین که مشکل من نیست خوب بهتر بازی کنید.
سوما تو این تاپیک وجود شما یا نبودن شما برای هیچ کسی مهم نیست (مانند یک پشه که تو اتاق وز وز میکنه داری تو این تاپیک وز وز میکنی)
چهارما من خودم شخصا 3 4 بار تو رو تو 1VS1 بردم عکس هاش هم هست اونم حوری بردم که گفتی WH داری و ... از سرور میرفتی بیرون .
پنجما اول به سن قانونی برس بعد کلن تاسیس کن که زود زود به همه نبازی اوشکول.

mahan351

کاربر سایت
Feb 17, 2011
181
نام
ماهان
اولا من 5 6 ماهی هست که کلن رو واگذار کردم .
دوما شما هی به IRT1 میبازین که مشکل من نیست خوب بهتر بازی کنید.
سوما تو این تاپیک وجود شما یا نبودن شما برای هیچ کسی مهم نیست (مانند یک پشه که تو اتاق وز وز میکنه داری تو این تاپیک وز وز میکنی)
چهارما من خودم شخصا 3 4 بار تو رو تو 1VS1 بردم عکس هاش هم هست اونم حوری بردم که گفتی WH داری و ... از سرور میرفتی بیرون .
پنجما اول به سن قانونی برس بعد کلن تاسیس کن که زود زود به همه نبازی اوشکول.
هههه پرتابل زدی من فک کردم پرک نینجا دارم که نداشتم می خواستی نبری لوووول حالا بیا 1vs1;)

AHAR SOLDIER

کاربر سایت
Oct 10, 2012
16
نام
امیر مهرعلیزاده
هههه پرتابل زدی من فک کردم پرک نینجا دارم که نداشتم می خواستی نبری لوووول حالا بیا 1vs1;)
من با هر اوشکولی 1به1 نمیزنم جیران اول اون 60 هزار تومنی که بهم بده کاری رو بده بعدش 200 هزار تومان شرطی بازی میکنم.بعدش باهات یک به یک میدم اگه برده 400 میبری اگه باختی 0 هههههه.

mahan351

کاربر سایت
Feb 17, 2011
181
نام
ماهان
من با هر اوشکولی 1به1 نمیزنم جیران اول اون 60 هزار تومنی که بهم بده کاری رو بده بعدش 200 هزار تومان شرطی بازی میکنم.بعدش باهات یک به یک میدم اگه برده 400 میبری اگه باختی 0 هههههه.
تو اول برو کلنتو تو استیم جمع کن که داره آبروش میره بعد بیا کلن جدید بزن lol

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
آقای ماهان ، امیر که گفت کلن رو واگذار کرده . پس فحاشی ها ربطی به ایشون نداره . بقیه ایش هم که موضوع بازی هست که اصلا چیز قابل داری نیست که بخواد در بارش صحبت شه . این که مهم نیست که بازی کی از کی بهتره . اصلا ارزشی نداره پس در این باره دیگه بحث نکنید .

AHAR SOLDIER

کاربر سایت
Oct 10, 2012
16
نام
امیر مهرعلیزاده
آقای ماهان ، امیر که گفت کلن رو واگذار کرده . پس فحاشی ها ربطی به ایشون نداره . بقیه ایش هم که موضوع بازی هست که اصلا چیز قابل داری نیست که بخواد در بارش صحبت شه . این که مهم نیست که بازی کی از کی بهتره . اصلا ارزشی نداره پس در این باره دیگه بحث نکنید .
نه آخه این آقا ماهان رو شما نمیشناسین یک آدم سریشی هست که نگو رو یه جریان با هم دعوا کردیم که اصلا ربطی به moh نداره ولی نمیدونم چرا اومده تو این تاپیک اینا رو مینویسه.
حتمی می خاد نذاره کلن تشکیل بشه که فکر کنم پست های قبلیمو ندیده من نوشتم که به احتمال زیاد این کلن رو واگذار کنم به یکی از اعضا چون فقط کال آف دیوتی بازی میکنم اما دوستان ناراحت شدن به خاطر همون من دیگه تا آخر هستم. پس فکر نکنم کسی از کلن به خاطر حرف ماهان محمدیان بیاد بیرون ! اما آقا ماهان 16 ساله ی مسمم نمیدونم چی میخاد هه!

mahan351

کاربر سایت
Feb 17, 2011
181
نام
ماهان
hehehehe
واگذار کرده لوووول
ایشون هر وقت match باشه میره تو گیم نت بازی کده واقع در شهرستان اهر بازی می کنه

AHAR SOLDIER

کاربر سایت
Oct 10, 2012
16
نام
امیر مهرعلیزاده
hehehehe
واگذار کرده لوووول
ایشون هر وقت match باشه میره تو گیم نت بازی کده واقع در شهرستان اهر بازی می کنه
سخت در اشتباهی جیران :
1- بازی کده 2 سال هست که دیگه وجود خارجی ندارد.
2- تو IRT1 استیم به حد کافی بازی کن خوب هست مگه من مریضم برم از گیمنت آنلاین بشم خودم و تو خرج بندازم که بیام با شما که . . . مسابقه بدم از اون حرفا بودا لوووووووول. هه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر