Medal Of Honor Warfighter CLAN : PERSIAN SOLDIERS

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
ممنون .
کلن مال من نیست مال شما هاست مال کسی هست که توشه.
به لینکی که تو اولین پست گذاشتم برید و از اونجا مثل کال آف دیتو الیت APPLY کنید.
البته باید اکانت اوریجین و . . . ها رو درست کنید بعد.
در ضمن من خود بازی رو به احتمال زیاد( تو امضام نوشتم چرا) بازی نکنم.
اگه بیاید کلن خوشحال میشم اما بعد از اتمام بتا کلن و به یکی از اعضا واگذار میکنم و میرم فقط کال آف میزنم.

داداش من که منظور امضات رو نگرفتم ولی در کل حیفه این کلن رو ترک کنی.حد اقل نمیساختیش مارو معتاد این بازی نمیکردی.

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
وای چقدر آنلاین بتای مدال مضخرف بود. با چی می دویید؟ خیلی افتضاحه فقط MW3 و Black Ops2

والا من که دارم با بازی زندگی میکنم با همون میدوه که با کالاف ها میدوه با گرفتن LBو تکان دادن LS هم میتوانید سرتون رو تکون بدید این بازی خیلی کاکتیکی از نظر من و باید خیلی با هاش بازی کنی تا به این بازی نظر بدی و کامل یاد بگیری و کلا بتونی بازی کنی به من که خیلی حال میده.(یک جنگ واقعی با گرافیکی فوق العاده)=خلاصه ی بازی :d

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
آقا اینجا سربازی نیست میتونید بازی نکنید ولی با اومدن تو تاپیک یک بازی دیگه و بی احترامی به بازی که یک گروه دوست دارند میخواید چی رو ثابت کنید؟غیر از بی احترامی به اونها؟

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
آقا من میخوام آنلاین پس اینو بخرم اما یه سری میگن افتضاحه یه سری میگن خوبه!!!!!!!!!آخر ما نفهمیدیم خوبه یا بده؟؟؟؟؟؟؟
چیزی که من تو تریلر های مولتی مدال دیدم انصافا خوب بود...
حالا به نظر شما که بازیو انجام دادی در حد مولتی بتل هست؟یا از COD بهترـه

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
آقا بستگی به سلیقت داره اگر این betaش رو میگرفتی خوب بود من که حتما کد پسش رو میگیرم چون خیلی خیلی ازش راضی بودم و باهاش حال کردم باز میل خودته بنظر من که اسلحه هاش و صدا گذاری هم اسلحه ها و کلا موزیک صداش خیلی بهتر از باتل و حتی گرافیکش هم همین طور چه برسه به کود حالا تو بازیش کن اگر خوشت اومد بگیر این طور که معلومه همه کس خوششون نمیاد من که باش زندگی کردم از تریلر هاش هم بهتره به نظر من.البته اگر سوالی چیزی داشتی بهم بگو شاید اون موقع راضی شدی خوبه یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر