Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
من هم رفتم بهم نداد اچیومنتشو و روی old school دارم میرم
خیلی ضد حال بود نمیدونم چشه لعنتی
مال منم همینجوری شد
به غیر از این موردی که تو پست قبلیم گفتم:
اگه بازی رو با هر چیزی به جز Free Aim بری اچیومنت ـه درجه سختی رو نمیده.
اگه با Free Aim رفتین و بازم این مشکل پیش اومده احتمالا Glitch شده که شک دارم اینطور باشه چون تا حالا موردی تو اچیومنت های بازی گزارش نشده.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خوب بلاخره وقت شد وتوستنم بازی را تمام کن در یک کلام عالی و بدون هیچ ایراد بود !!!!
چیزی که منو شدیدا جذب می کرد فلش بک های بازی بود از نظر انیمیشن ها هم یکی از بالاترین گیم های بود که رو کنسول دیده بودیم .
ولی نکته جالب تر فیزیک بازی بود که تو مراحل اخر بازی به اوج حودش می رسید و بهنظر من که اکثر بازی های مولتی را رو pcمی رم رکستار با توجه به موتور بازی به بهترین شکل ممکن ازسخت افزار کنسول استفاده کرده بود

از نظر گیم پلی هم فقط همین بگم که! تو کمتر بازی دیده بودم که وقتی می شینی پای بازی دیگه حواست نیست کی بلند میشی اینقدر ادم جذب حودش می کنه :d
در کل رکستار تونست انتظارات منو که هر 2 شماره قبلی بازی را انجام داده بودم براورده کنه
و البته همه بازی یک طرف و اهنگ مخصوص منوی بازی یک طرف که می برشمارا به 11 سال پیش :dهمین برام از 100 تا چیز دیگه باارزش تر هست و رکستار اینو خوب درک کرده برای هواداران قدیمی بازی

موفق باشیم

آخرین ویرایش:

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
فک کنم اگه 2 ساعت دیگه بازیش کنم تموم شه بازی خیلیییییییی باحالییییییییییییه:dفقط بعضی موقع ها فک می کنی دشمنات جون سگ دارن! :d
اخه باید به یکی که نه جلیقه داره نه چیزی 4-5 تیر بزنی تا بمیره...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من یک مشکل عجیب دارم :|.
من همیشه بازی هارو روی نورمال یا مدیوم میرم. مطمئنم این بازی رو هم روی مدیوم رفتم، ولی الان که رفتم دیدم، دیدم نه آچیومنتش رو گرفتم نه اون تغییر لباس ها بازه و میگه باید بازی رو روی مدیوم تموم کنید :|.
من فقط روی soft گذاشته بودم یه بار عوضش کردم کردم free و بعد Hard soft و بعد برگردوندم روی همون soft . . .
میخوام ببینم راهی نیست آدم بفهمه کدوم مراحل رو روی چه درجه ای رفته؟ :|؟

جالبیش اینجاست این soft luck و Hard luck بازی رو سخت تر میکنه تا آسون تر، روی Free aim خیلی قشنگ نشونه میگیری میزنی. الان بازی رو روی Hard دارم با همین Free Aim میرم میبینم هم گیم پلی بازی خیلی به مکس پین های قبلی نزدیک تر شده هم اینکه کلن اکشن بازی بهتر شده. کلن Soft و Hard یه چیزی در حد گند زدن به طعم شیرین بازیه :D.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود دوستان برای گرفتم اچیومنت های پایان بازی اگه رو حالت نرمال بخواهید برید فقط باید رو این 2 تا حالت باشهSoft Lock و Free Aim
در ضمن نباید اصلا عوضش کنید چه حالت بازی را از اول چه این 2 تا را من هر 2 تاشو گرفتم !!!!

موفق باشیم

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
منم بازی رو تموم کردم نوش جونم م م م
فقط دوستان اون موزیک که بعد تموم کردن بازی میادا مکس نشسته جلو ساحل تو منو
با پیانو نواخته میشه اونو میشه بزارید ؟؟؟؟

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,655
من یک مشکل عجیب دارم :|.
من همیشه بازی هارو روی نورمال یا مدیوم میرم. مطمئنم این بازی رو هم روی مدیوم رفتم، ولی الان که رفتم دیدم، دیدم نه آچیومنتش رو گرفتم نه اون تغییر لباس ها بازه و میگه باید بازی رو روی مدیوم تموم کنید :|.
من فقط روی soft گذاشته بودم یه بار عوضش کردم کردم free و بعد Hard soft و بعد برگردوندم روی همون soft . . .
میخوام ببینم راهی نیست آدم بفهمه کدوم مراحل رو روی چه درجه ای رفته؟ :|؟

جالبیش اینجاست این soft luck و Hard luck بازی رو سخت تر میکنه تا آسون تر، روی Free aim خیلی قشنگ نشونه میگیری میزنی. الان بازی رو روی Hard دارم با همین Free Aim میرم میبینم هم گیم پلی بازی خیلی به مکس پین های قبلی نزدیک تر شده هم اینکه کلن اکشن بازی بهتر شده. کلن Soft و Hard یه چیزی در حد گند زدن به طعم شیرین بازیه :D.

خب همون تغییری که دادی آچیومنتتو پرونده منم همین مشکلو پیدا کردم و آچیومنتشو نگرفتم

آره دقیقا مخصوصا تو BT من FREE AIM میذارم خیلی راحتتر میتونم بکشم دشمنارو :D

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خب همون تغییری که دادی آچیومنتتو پرونده منم همین مشکلو پیدا کردم و آچیومنتشو نگرفتم

آره دقیقا مخصوصا تو BT من FREE AIM میذارم خیلی راحتتر میتونم بکشم دشمنارو :D
خب اینو میمردن بگن؟ :(، فقط رو حالت hard که میزاری یه اخطار میده :((.

جالبیش اینه من همش از گیم پلی بازی مینالیدم، بعد شدیدن هم برام سخت بود و هی میمردم :|، الان قشنگ درک میکنم چرا . . .
کلن Free Aim فقط یه بدی که داره اینه وقتی کاور گرفتی، میکشی بیرون نشون اسلحه رو هواست، روی Soft قفل میکنه روی دشمن یه کم اینجا دیگه با کنترل سخت میشه وگرنه برای BT زدن اصلن Soft بدرد نمیخوره :D.
کاش از اول این توضیحات رو میدادن. الان تازه حس میکنم بازی گیم پلی داره :|.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,655
خب اینو میمردن بگن؟ :(، فقط رو حالت hard که میزاری یه اخطار میده :((.

جالبیش اینه من همش از گیم پلی بازی مینالیدم، بعد شدیدن هم برام سخت بود و هی میمردم :|، الان قشنگ درک میکنم چرا . . .
کلن Free Aim فقط یه بدی که داره اینه وقتی کاور گرفتی، میکشی بیرون نشون اسلحه رو هواست، روی Soft قفل میکنه روی دشمن یه کم اینجا دیگه با کنترل سخت میشه وگرنه برای BT زدن اصلن Soft بدرد نمیخوره :D.
کاش از اول این توضیحات رو میدادن. الان تازه حس میکنم بازی گیم پلی داره :|.

آره برای منم همین اخطارو داد یه بار میواستم آسونترش کنم اونجایی که مثلا غول آخرا میان :D اصلا نمیشه کشتشون دیدم اخطار داد فکر کردم آچیومنت همون چپتره(قبلا اچیو هاشو نگاه نکرده بودم) فهمیدیم که کلا از ریشه پرید دیگه :D

پس برای همین بود تو تاپیک امتیازات از گیم پلی مینالیدی دیگه رو حالت های دیگه امتحان نکرده بودی کمر بر تخریب بازی بسته بودی فقط :D
در کل خیلی داره حال میده مخصوا بخش آرکیدش که حتما بهت پیشنهاد میکنم ادامش بدی چون گیم پلی نابش اونجا معلوم میشه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,022
نام
نـــــــویـــــــــد
الان دقیقا مشکل چیه ؟ یعنی من با Free شوع کردم رو هارد و در ادامه کردمش Soft برای همین وقتی بازی رو تموم کردم اچیو نداد ؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
آره برای منم همین اخطارو داد یه بار میواستم آسونترش کنم اونجایی که مثلا غول آخرا میان :D اصلا نمیشه کشتشون دیدم اخطار داد فکر کردم آچیومنت همون چپتره(قبلا اچیو هاشو نگاه نکرده بودم) فهمیدیم که کلا از ریشه پرید دیگه :D

پس برای همین بود تو تاپیک امتیازات از گیم پلی مینالیدی دیگه رو حالت های دیگه امتحان نکرده بودی کمر بر تخریب بازی بسته بودی فقط :D
در کل خیلی داره حال میده مخصوا بخش آرکیدش که حتما بهت پیشنهاد میکنم ادامش بدی چون گیم پلی نابش اونجا معلوم میشه
آره :|.
البته من نمینالیدم از گیم پلی، چون به هر حال گیم پلی بازی با اینکه خیلی تغییر کرده ولی بازم حس و حال خوبی داره، از جو و داستان بازی مینالم که هنوزم مینالم، این داستان آبکی کجا اون داستان کجا، مخصوصن نیمه دوم بازی که خیلی دری وری میشه :D.
ولی گیم پلی بازی مخصوصن تو نیمه اول بازی خوبه.
الان دقیقا مشکل چیه ؟ یعنی من با Free شوع کردم رو هارد و در ادامه کردمش Soft برای همین وقتی بازی رو تموم کردم اچیو نداد ؟
نه بهت نمیده :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,022
نام
نـــــــویـــــــــد
نه بهت نمیده :biggrin1:

اونجای مادر سازنده ی بازی . خیلی از بازی خوشمون اومده بود آخرشم اینجوری ضد حال خوردیم
کاش رو Easy بازی رو تموم میکردم که الان نسوزم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر