Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
باید برای برنر مکس 12 تومن پیاده شیم.حتما باید دوتا دیسک خریداری بشه؟نمیشه مولتی رو نخرید؟
:arrowd:
دو دیسک لازمه.
نیمه ی اول سینگل و کل مولتی تو دیسک اول هست.
بقیه ی سینگل هم تو دیسک دوم.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
باید برای برنر مکس 12 تومن پیاده شیم.حتما باید دوتا دیسک خریداری بشه؟نمیشه مولتی رو نخرید؟

شما که اینقدر پولت واست مهمه دیسک 1 رو برنر مکس بخر که قسمت داستانی بیشتری داره
دیسک 2 رو معمولی بگیر:> که داستانیش کمتره

در مورد گرافیک خدمتتون عرض کنم تکسچر ها در سطح خیلی بالایی هست بعضی مواقع که دوربین رو صورت کارکتر یا در و دیوار زوم میکنه متوجه کیفیت فوق العاده بافت های بازی میشد . به جزییاتم خیلی دقت شده مثلاً اگه تو آب غلت بزنید لباس مکس پین خیس میشه ، یا فرضاً اگه پیراهن تنش باشه بعد یه مدت عرق میکنه و رفته رفته خیس میشه (:d ) یه نکته دیگه هم اینکه لباس کارکتر مثل u3 در حین حرکت چین چروک بر میداره . در مورد فیزیک بازی نمی دونم چه واژه بکار برم باید بازی کنید تا متوجه بشید :d
واقعا اینایی که میگی روی کنسوله؟؟؟؟:-o
PC ش چیه اونقت؟ DX11 ? :-o

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi
نه دوست عزیز منو بازی شبیه شماره های قبل نیست :d نمی تونم در موردش توضیح بدم چون اسپویل میشه و اینکه هنوز از موقعی که بازی شروع کردم بیرون نیومدم ببینم منو تغییر میکنه یا نه :d

ببنید من خیلی زود در مورد گرافیگ و سکانس های سینمایی (کلاً مسائل مربوط به Visaul ) جو گیر میشم ولی از اون طرف کم پیش میاد بازی بتونه از حیث گیم پلی (مخصوصاً اکشن) منو تحت تاثیر قرار بده ، اونم بازی که قراره جا پای مکس پین بذاره ! خوب باید خدمتتون عرض کنم من یکی تحت تاثیر قرار گرفتم یکی از بهترین شوتر های این نسل از نظرم همین مکس پین 3 هست ، یسری موارد لذت اکشن بازی رو چند برابر کرده به عنوان مثال فرض کنید در حین شیرجه یهو میافتین رو پله دقیقاً مثل واقعیت رو پله سر میخورد و میرین پایین :d یا فرضاً اگه تو یه راهروی تنگ باشین وقتی شیرجه میرید به محض اینکه با دیوار برخورد کنید از حالت Bullet time خارج میشد و انگار یهو بهتون شک وارد میشه . :d حالا این موراد رو با انیمیشن های باورنکردنی بازی تصور کنید (کلاً بازی های راکستار از لحاظ انیمیشن در سطح بالایی هستن ) ، فقط حیف که facial animation یه مقدار خشک طراحی شده ، خیلی میتونست به حال و هوا بازی کمک کنه .

در مورد گرافیک خدمتتون عرض کنم تکسچر ها در سطح خیلی بالایی هست بعضی مواقع که دوربین رو صورت کارکتر یا در و دیوار زوم میکنه متوجه کیفیت فوق العاده بافت های بازی میشد . به جزییاتم خیلی دقت شده مثلاً اگه تو آب غلت بزنید لباس مکس پین خیس میشه ، یا فرضاً اگه پیراهن تنش باشه بعد یه مدت عرق میکنه و رفته رفته خیس میشه (:d ) یه نکته دیگه هم اینکه لباس کارکتر مثل u3 در حین حرکت چین چروک بر میداره . در مورد فیزیک بازی نمی دونم چه واژه بکار برم باید بازی کنید تا متوجه بشید :d

کلاً نمی دونم این چند وقته بازی های دیگه خیلی ضعیف بودن یا مکس پین خیلی خوب از آب در اومده که من اینقدر هایپ شدم :d
پسر اینا رو که داره میگه روی کنسوله.....;;)
حالا تا عرضه روی پی سی ببین چکار می کنه؟:-/من به خاط اینه که منتظرم روی پی سی برم ولی انتظار تا اون موقع برام خیلی سخته:-&

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
یک نکته را همین جا خدمت دوستان عرض کنم که در حقیقت به نوعی اتمام حجت کرده باشم با همه:

به دلیل حساسیت بیش از حد این بازی در بین تمام بازیهای که حداقل تو یک سال اخیر اومدن، ارسال هر گونه پست که به هر نحوی کوچکترین اشاره ای به داستان یا معماهای بازی داشته باشه، تکرار میکنم کوچکترین اشاره ای، تخلف محسوب شده و دسترسی فرد متخلف بدون تذکر، 10 رز از انجمنها قطع خواهد گردید ( حتی اشاره به اینکه به فرض مثال کلا چند مرحله هست بازی هم جز اشاره به داستان حساب میشه )
دوستان اگر میخوان اشاره ای به داستان بازی داشته باشن اولا که حتما در اسپویلر قرارش بدن و در ضمن بالای اون بنویسن که اشاره ای به چه موضوعی شده که دوستان کنجکاو اون را باز نکنن ...
به عنوان مثال ...

پایان چپتر X ( خطر اسپویل):
اسپویل

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
واقعا اینایی که میگی روی کنسوله؟؟؟؟:-o
PC ش چیه اونقت؟ DX11 ? :-o
ببینید من الان خیلی دارم جلو خودم میگیرم از یسری واژه ها استفاده نکنم :d چون میترسم اون لذتی که من از بازی بردم برگرده به یسری علایق شخصی من از سبک شوتر و باقی دوستان بی خودی هایپ بشن + اینکه تو سایت غیر از من چند نفر دیگه هم بازی رو گرفتن ولی هنوز هیچ کدومشون از بازی تعریف آنچنانی نکردن !
ولی خوب در 2 زمینه میتونم با قاطعیت حرف بزنم یکی انیمیشن ، یکی هم فیزیک و تخریب پذیری . انیمیشن های rage یادتونه ؟ تیر به هر قسمتی از بدن برخورد میکرد انیمیشن متفاوتی می دیدیم ، الان مکس پین در این زمینه از rage پیشه میگیره ! یا مثلاً تو یکی از مراحل بازی فیزیکی رو دیدم که تو نسخه pc مافیا 2 ندیدم :d(البته تکه و خورده های رو زمین زود غیب میشن ) .

پیشنهاد میکنم کسایی که سیستم های قدرتمندی دارن حتماً منتظر نسخه pc باشن، ندیده میشه حدس زد با تسلیشن و باقی افکت های DX11 چی از آب در میاد !

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
ببینید من الان خیلی دارم جلو خودم میگیرم از یسری واژه ها استفاده نکنم :d چون میترسم اون لذتی که من از بازی بردم برگرده به یسری علایق شخصی من از سبک شوتر و باقی دوستان بی خودی هایپ بشن + اینکه تو سایت غیر از من چند نفر دیگه هم بازی رو گرفتن ولی هنوز هیچ کدومشون از بازی تعریف آنچنانی نکردن !
ولی خوب در 2 زمینه میتونم با قاطعیت حرف بزنم یکی انیمیشن ، یکی هم فیزیک و تخریب پذیری . انیمیشن های rage یادتونه ؟ تیر به هر قسمتی از بدن برخورد میکرد انیمیشن متفاوتی می دیدیم ، الان مکس پین در این زمینه از rage پیشه میگیره ! یا مثلاً تو یکی از مراحل بازی فیزیکی رو دیدم که تو نسخه pc مافیا 2 ندیدم :d(البته تکه و خورده های رو زمین زود غیب میشن ) .

پیشنهاد میکنم کسایی که سیستم های قدرتمندی دارن حتماً منتظر نسخه pc باشن، ندیده میشه حدس زد با تسلیشن و باقی افکت های DX11 چی از آب در میاد !
سه تا شد که!:D
اونایی که گفتن گرفتن 2 حالت داره:
1)بلوف زدن
2)خریدن انقدر بازی قشنگ ــه وقت نمیکنن بیان تو سایت:D
هرکی گفته من خریدم دیگه نیومده(فک کنم R* شناسایی شون کرده به عنوان کپی خور برده بکشتشون:D )

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
فوق العادست
همونطور که حدس میزدم عالی بود
بهترینه 2012 میشه مطمئنم
فقط میتونم بگم دمت گرم راک استار که شخصیت محبوب منو دوباره زنده کردی

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
این سوال من فکر نمی کنم لو دهنده بازی باشه وممنون میشم پاسخ بدید.

کلا از بازی کردن مکس پین 3 به یاد مکس پین های قبلی میفتید و اون خاطرات زنده میشه ؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,769
نام
امین
وقتی راکستار بازی رو بسازه و بدون هیچ غرور و تعصبی از رمدی هم در ساخت بازی کمک بگیرن مگه میشه انتظاری جز یک شاهکار داشت .

omvocational

When you make sth no one hates,no one loves it
گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
این سوال من فکر نمی کنم لو دهنده بازی باشه وممنون میشم پاسخ بدید.

کلا از بازی کردن مکس پین 3 به یاد مکس پین های قبلی میفتید و اون خاطرات زنده میشه ؟
امیر جان من احساس می کنم افرادی که تا الان ادعای اینو دارن که بازی به دستشون رسیده نسخه های قبلی رو بازی نکردند یا از لحن گویششون کاملاً مشخصه فقط با دید یه بازی جدید می خوان تجربش کنند...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر