Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
دوستان یکی از دوستای من بازی رو گرفته ولی میگه اوایل بازی دستگاه هنگ میکنه. چند تا دیسکم تا الان عوض کرده به نظرتون میتونه از دستگاه باشه؟ من دیکش رو گرفتم واسه منم هنگ کرد.
احتمالا دیسکش burnmax نیست و رو هارد نصب کرده!

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
این تاپیک هم شده پخش زنده چگونگی خرید این بازی:d
راستی میشه یکی لیست اچیومنت هاشو بگه>:d<
کلا بازی تو اچیو دادن خیلی خسیسه>:)

mh_saniani

کاربر سایت
Jul 21, 2009
443
نام
محمد
]
بسی بازیه خوبی ه ه ه ه ه اما من از قیافه max خوشم نیومد اون حس و حال نسخه 1 و 2 رو نداشت فقط همون موزیک ابتدایی بازی رو داره و حس اسپلینتر سل رو بهم داد[/
کسی که بتونه از شاهکار راکستار ایراد بگیره من بهش توصیه میکنم کنسولش رو ببوسه بزاره روی تاقچه !:d
کجاش شبیه اسپلینتر سله !!
کلا بازی تو اچیو دادن خیلی خسیسه
yahoo_19.gif

بازی ای که درجه سختی old school داشته باشه معمولا اینجوری میشه !!

آخرین ویرایش:

hamid.m.n

کاربر سایت
Feb 21, 2009
103
دوستان من بازی رو گرفتم دیسک دو رو میاره وقتی story mode رو میزنم میگه دیک یکو بزار بعد که میگذارم open try میده مشکل کجاست دیسک مشکل داره ؟lt3 هم ریختم.خواهشن یکی سریع جواب بده می خوام برم پس بدم؟مرسی

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
کلآ وقتی هدف از اختراع اسپویلر این بوده که بازش نکنین ، چرا باز میکنین و بعد شاکی هم میشین ؟! :D برای زیبا کردن پست ها که اسپویلر نمیذارن ! :D
مثل این می مونه که روی یه سطحی نوشته باشن خطر برق گرفتگی ، بعد بریم بپریم روی اونجا و برق بگیرتمون و شکایت کنیم !!

بابا اگه تابلو رو میزد که با کله میرفتیم تو اسپویلر ولی مینوشت خطر مکس پین زدگی نمیرفتیم با کله.:d

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام دوستان .
منم امروز بعد از آپديت به lt3 بازيو گرفتم .
بازي عاليه .
يه حس خوبي به آدم دست ميده وقتي با اسلحه ها شليك مي كني .
بازي رو درجه نرمالم چندان ساده نيست .
اچيومنتم به اين سادگيا نميده .
موفق باشيد .

Agent

کاربر سایت
Nov 12, 2009
46
نام
اردوان
خب من بازی رو تموم کردم فقط میتونم بگم عالییییییییییییییییییییییییییییی بود!

اسپویل

تنها مشکلش این بود که اواخر بازی دیگه مثل اوایل بازی اونقدر حس مکس پین های قدیمی رو به آدم نمیده.(البته از نظر من)

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
منم الان بازی کردم یه 2 ساعتی خیلی خوب بود،مخصوصا صدا پیشگی کاراکتر اصلی که مو بر تنم راست کرذ!!!!
با تمام این اوصاف و این که از نظر گرافیک و گیم پلی حرف نداشت ولی بازم به نظرم بهتره راک استار بره open world بسازه!!!

yooohooo

کاربر سایت
Sep 23, 2010
98
نام
بهتر هست نگم
خب من بازی رو تموم کردم فقط میتونم بگم عالییییییییییییییییییییییییییییی بود!

اسپویل

تنها مشکلش این بود که اواخر بازی دیگه مثل اوایل بازی اونقدر حس مکس پین های قدیمی رو به آدم نمیده.(البته از نظر من)
اگه بازی چند ساعت گیم پلی داره که شما انقدر زود تموم کردین ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر