Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:

omvocational

When you make sth no one hates,no one loves it
گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
یکی از مشکوک ترین سوجه بازی هایی که تو این 2 ساله دیدم همین مکس پین 3 هست !
اول انتشار بازی رو 2009 اعلام کردند بعد 2010 و حالا هم یک چهارم اول 2011.
احتمال کنسل شدنش رو می تونیم بدیم چون بعد از 3 سال عقب افتادن انتشار هیچ اطلاعات جدیدی از بازی منتشر نشده ! این در حالیه که موقعی صحبت از کلید خوردن پروژه شد که Remedy در حال ساخت Alan Wake بود و یکی از دلایلی که Rockstar ساخت بازی رو به عهده گرفت همین بود.
در کل من که خودم و یه فن با تعصب Max Payne می دونم بیشتر دوست دارم این بازی کنسل بشه و حاضرم چند سال دیگه صبر کنم که خود Remedy بازی رو Develop کنه.فکر کنم بیشتر فن ها هم همین نظر منو داشته باشند!
مخصوصا با این مشخصاتی که تا حالا انتشار یافته :
حضور داشتن اتمسفر در بازی (بیشتر شبیه بازی ها Open World خواهد بود) - اتفاق افتادن بازی در سائوپائولو ( یاد محیطی مشابه با Farcry و COD می اندازه آدم رو) - تغییر بیش از اندازه چهره مکس ( بیشتر شبیه سم فیشر تا خود مکس) - تغییر نامربوط داستان بازی (از شخصیتی که کاملا روح پاکی درونش موج میزد به یک فرد کاملا معتاد ) و حتی تغییر لوگوی رسمی بازی ( که کمتر سابقه داشته تو مجموعه های یک بازی لوگو عوض بشه که اینم نوبره !)
من احساس میکنم بیشتر راکستار به دنبال استفاده از نام مکس پین هست و میخواد یه بازی تقریبا متفاوت رو با لباس مکس پین بیرون بده.
به هیچ عنوان هم نمی خوام نسخه ی سوم مکس پین طوری رقم بخوره که به دو عنوان اولش خودمون رو دلخوش کنیم.
این از نظرات من خوشحال میشم نظر بقیه دوستانم رو هم بدونم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 619

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
احتمال کنسل شدنش رو می تونیم بدیم چون بعد از 3 سال عقب افتادن انتشار هیچ اطلاعات جدیدی از بازی منتشر نشده ! این در حالیه که موقعی صحبت از کلید خوردن پروژه شد که Remedy در حال ساخت Alan Wake بود و یکی از دلایلی که Rockstar ساخت بازی رو به عهده گرفت همین بود.
در کل من که خودم و یه فن با تعصب Max Payne می دونم بیشتر دوست دارم این بازی کنسل بشه و حاضرم چند سال دیگه صبر کنم که خود Remedy بازی رو Develop کنه.فکر کنم بیشتر فن ها هم همین نظر منو داشته باشند!
حضور داشتن اتمسفر در بازی (بیشتر شبیه بازی ها Open World خواهد بود) - اتفاق افتادن بازی در سائوپائولو ( یاد محیطی مشابه با Farcry و COD می اندازه آدم رو) - تغییر بیش از اندازه چهره مکس ( بیشتر شبیه سم فیشر تا خود مکس) - تغییر نامربوط داستان بازی (از شخصیتی که کاملا روح پاکی درونش موج میزد به یک فرد کاملا معتاد ) و حتی تغییر لوگوی رسمی بازی ( که کمتر سابقه داشته تو مجموعه های یک بازی لوگو عوض بشه که اینم نوبره !)
من احساس میکنم بیشتر راکستار به دنبال استفاده از نام مکس پین هست و میخواد یه بازی تقریبا متفاوت رو با لباس مکس پین بیرون بده.
به هیچ عنوان هم نمی خوام نسخه ی سوم مکس پین طوری رقم بخوره که به دو عنوان اولش خودمون رو دلخوش کنیم.
تازه rock$tar رو شناختی؟:d

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
Agreed!:d...

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
منم با نظرات شما کاملا موافقم .
البته از شبیه شدنش به open world یه خورده خوشحال شدم ، ولی این رو میدونم که برای کسانی که فن مکس پین هستند و سبک مکس پینی دوست دارند اصلا دلخوش کننده نیست .
=========
rockstar داره بازی جدیدی میده بیرون ، اسم پیدا نکرده ، دنبال max payne گیر داده ، ولی فکر کنم گرافیک خوبی داشته باشه نه که مثل بعضی بازی ها گرافیک 3-4سال پیش ، گرافیک به روز .

sycho

کاربر سایت
Oct 30, 2008
205
من مکس پین رو زمانی بازی کردم که تازه وارد دبیرستان شده بودم و شبای زمستون که برف پشت پنجره بود می نشستم پاش و با اون حال و هوای زمستونیه نیویورک خیلی حال می کردم حالا یهو اومدن بردنش تو یه آب و هوای گرم و مناظر رنگارنگ و احتمالا هم open world می کننش قیافشم که 180 درجه فرق کرده دیگه چی از مکس پین مونده این وسط.منم می تونم فردا برم ثبت احوال اسممو بذارم مکس پین

omvocational

گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
من مکس پین رو زمانی بازی کردم که تازه وارد دبیرستان شده بودم و شبای زمستون که برف پشت پنجره بود می نشستم پاش و با اون حال و هوای زمستونیه نیویورک خیلی حال می کردم حالا یهو اومدن بردنش تو یه آب و هوای گرم و مناظر رنگارنگ و احتمالا هم open world می کننش قیافشم که 180 درجه فرق کرده دیگه چی از مکس پین مونده این وسط.منم می تونم فردا برم ثبت احوال اسممو بذارم مکس پین
دقیقا، اصلا من به جرات می تونم بگم که حال هوایی که محیط مکس پین داشت این بازی رو از بازی های دیگه بیشتر تو چشم نگهش داشت.
1-بازی در شب های برفی
2-در خیابان های خالی از افراد و بدون رفت و آمد حتی وسیله ی نقلیه نیویورک
3-محیط های قرانطینه شده توسط پلیس
و...
نمیدونم شما هم این احساس و داشتید یا نه من تو کل انجام بازی همه جوره غربت رو حس میکردم.
شاهکارشم اون لوکیشن تاتری بود که بعد ها سوخت .
طی این n باری که این بازی رو تمام کردم بعد از اتمامش افسردگی رو تو تمام وجودم حس می کردم که این واقعا سابقه نداشته!
حالا من نمی دونم چجوری می خوان تو سائوپائولو همچین فضایی رو دوباره بسازن ! خدا به مکس پین رحم کنه !

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من هیچ وقت تو Max Payne 2 یادم نمیره اون مرحله ای که تو یه آپارتمان بود و برای فرار کردن از اونجا باید شیر فلکه گاز رو قطع میکردی. واقعا اون مرحله هیچ وقت یادم نمیره.
این مکس نمیدونم چرا قیافش اینقدر شبیه سم فیشر هست. شاید پسر عموش باشه یا برادر دو قلو هستن؟:d
من فقط از یه چیز مطمئنم که حتی اگه Max Payne 3 کیفیت خوبی نداشته باشه ولی باز هم از نظر تجاری موفق هست.

omvocational

گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
همه اینا یه طرف ظاهرا باید منتظر صدای جدید مکس پین هم باشیم.کسی تا حالا به این مورد فکر کرده؟
Wow، جدا به این فکر نکرده بودم.این دیگه از همه آزار دهنده تر می تونه باشه !
البته هنوز راجع به صداگذاری اطلاعاتی منتشر نشده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر