Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
دقیقا، اصلا من به جرات می تونم بگم که حال هوایی که محیط مکس پین داشت این بازی رو از بازی های دیگه بیشتر تو چشم نگهش داشت.
1-بازی در شب های برفی
2-در خیابان های خالی از افراد و بدون رفت و آمد حتی وسیله ی نقلیه نیویورک
3-محیط های قرانطینه شده توسط پلیس
و...
نمیدونم شما هم این احساس و داشتید یا نه من تو کل انجام بازی همه جوره غربت رو حس میکردم.
شاهکارشم اون لوکیشن تاتری بود که بعد ها سوخت .
طی این n باری که این بازی رو تمام کردم بعد از اتمامش افسردگی رو تو تمام وجودم حس می کردم که این واقعا سابقه نداشته!
حالا من نمی دونم چجوری می خوان تو سائوپائولو همچین فضایی رو دوباره بسازن ! خدا به مکس پین رحم کنه !
8-|:-<:-<:-< تایید میشه !
بعد از تموم کردنش افسردگی تمام وجود منو فرا می گرفت .
محیطش که دیگه نگو با اون تم خاص بازی به شدت غمناک بود :-<
============
اه اه مکس پین اصلا نباید شاد بشه !!!!!اصلا یه ذره هم نباید این تم قبلیشو فراموش کنه !!!!!:x

omvocational

When you make sth no one hates,no one loves it
گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
26257_107479795956052_107478795956152_64178_3243882_n.jpg

من که خیلی نا امیدم !
حتی بعضی موقع ها یه فکری به سرم میزنه که یه پیج تو یک شبکه اجتماعی مثل فیس بوک بسازیم برای کنسل شدن بازی بعد شیرش کنیم.
چون من احساسم اینه که اکثر فن ها نمی خوان Rockstar بازی رو ریلیز کنه ! یا اینکه شاید با این کارمون تغییراتی در جهت روند اصلی بازی ایجاد کردیم ؟!
Splintercell : Conviction رو یادمون نره !!! گرچه علت ساخت مجدد اون بازی چیز دیگری بود ولی بازم هیچ چیز غیر ممکن نیست.
یا اینکه بشینیم و منتظر بمونیم ببینیم Rockstar چه می کنه نسبت به باوری که درباره ی Remedy داریم.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
حرف های دوستان تایید میشه. چیزی که از همه نا امید کننده تر هست بازنویسی سه بار داستان بازی هست که خیلی مشکوک. یک سری شایعه PC GAME زده بود که بازی فلش بک به گذشته میخوره زمانی که مکس پین همون کاراگاه خوشتپ همراه با بارونی بلند هست و محیط اون مراحل توی شب هست. امیدوارم درست باشه.

omvocational

گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
حرف های دوستان تایید میشه. چیزی که از همه نا امید کننده تر هست بازنویسی سه بار داستان بازی هست که خیلی مشکوک. یک سری شایعه PC GAME زده بود که بازی فلش بک به گذشته میخوره زمانی که مکس پین همون کاراگاه خوشتپ همراه با بارونی بلند هست و محیط اون مراحل توی شب هست. امیدوارم درست باشه.
ببین بازنویسی یک داستان اونم 3 بار فاجعست ! معمولا 1 بار داستان رو می نویسن 3 بار ویرایشش میکنن ! :d این یعنی اینکه خودشون نمی دونن میخوان چیکار کنن.
بازم به نظر من یه فلش بک کوتاه نمی تونه راضی کننده باشه، مگر اینکه همه چیز همینجوری پیش بره، اون موقع مجبوریم به همون فلش بک دلمون رو خوش کنیم !
البته ایده ی فلش بک به نظرم ایده ی جالبیه!

آخرین ویرایش:

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
از اون عكسي كه بالا هست خيلي بدم اومد!
خيلي روشنه:-o
يه بازي بود نميدونم يادتونه يا نه اسمش فكر كنم stronghold بود ( شبيه قلعه خودمون بود اسمش)
بازي شبيه اون شده فكر ميكنم
ميدونيد كدوم بازي رو ميگم؟؟؟

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
از اون عكسي كه بالا هست خيلي بدم اومد!
خيلي روشنه:-o
يه بازي بود نميدونم يادتونه يا نه اسمش فكر كنم stronghold بود ( شبيه قلعه خودمون بود اسمش)
بازي شبيه اون شده فكر ميكنم
ميدونيد كدوم بازي رو ميگم؟؟؟
stranglehold بود.چو یون فت و خالی بندی و اینا:d
آره.اتفاقا اون زمان به اون میگفتن مکس پین در هنگ کونگ:d

• Like
Reactions: GAMERSINA

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
stranglehold بود.چو یون فت و خالی بندی و اینا:d
آره.اتفاقا اون زمان به اون میگفتن مکس پین در هنگ کونگ:d
آخه اين چه مكس پيني هست؟؟
اگه اينطوري باشه بدرد نميخوره اصلا
من مكس با اين لباس ها و عضله هاي بزرگ و سر تاس نميخوام:((

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
آخه اين چه مكس پيني هست؟؟
اگه اينطوري باشه بدرد نميخوره اصلا
من مكس با اين لباس ها و عضله هاي بزرگ و سر تاس نميخوام:((
فعلا عزیزم چه بخوای چه نخوای باید با این قیافه جدید مکس بسازی.
هر چند خودم هم خیلی از این تریپ جدیدش خوشم نمیاد. ولی چه میشه کرد:(

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
Wow، جدا به این فکر نکرده بودم.این دیگه از همه آزار دهنده تر می تونه باشه !
البته هنوز راجع به صداگذاری اطلاعاتی منتشر نشده.
چرا شده. تا اونجایی که خبر دارم صداگزاری مکس پین رو یه شخص دیگه ای بر عهده داره!

قبلا اون پسره (اسمش رو یادم رفت:d) کار صدا گزاری رو بر عهده داشت اما ظاهرا میخوان بدنش به یه کسی دیگه!

دلیلش هم تا اونجایی که خبر دارم اینکه چون مکس پین پیر تر شده واسه همین هم صدا گزاری این شخصیت رو باید شخص دیگه ای انجام بده !

درست نمیگم؟!

omvocational

گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
چرا شده. تا اونجایی که خبر دارم صداگزاری مکس پین رو یه شخص دیگه ای بر عهده داره!

قبلا اون پسره (اسمش رو یادم رفت:d) کار صدا گزاری رو بر عهده داشت اما ظاهرا میخوان بدنش به یه کسی دیگه!

دلیلش هم تا اونجایی که خبر دارم اینکه چون مکس پین پیر تر شده واسه همین هم صدا گزاری این شخصیت رو باید شخص دیگه ای انجام بده !

درست نمیگم؟!
حق با شماست البته به شرطی که تغییر صدای مکس پین فقط به ما اینو نشون بده که مکس پین پخته تر شده نه اینکه عوض شده! البته اینم باید در نظر بگیریم که صدا گذار هم 7 سال از سنش گذشته منطقی تر بود خود صداگذار اصلی رو بزارن.
James McCaffrey صدا گذار قبلی مکس پین.

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
خب همونطور كه مكس پير تر و پخته تر شده مسلماً دوبلور و صداگذارش هم پير تر و پخته تر ميشه:-/
راستي اگه قراره اين بازي يه فلش بك به عقب باشه پس چرا مكس پيرتر شده . درست نميگم؟؟
تريلري ازش نيومده ؟؟؟؟
عكس اگه هست بيشتر بزاريد>:d<

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
اخه راک استار بازی بد ساخته تو عمرش که این دومیش باشه؟؟مطمئن باشید بازی بزرگی خواهد شد اگه اسمی به غیر از راک استار رو بازی بود منم میگفتم گند میزنه

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
با این همه تخییری که اینا هر دفه سر بازی اعلام می کنن مشخصه که این مکس پین با این قیافه منتشر نمی شه
در ضمن همون دوران کلی سر قیافه جدید و مضحک این بدبخت دعوا شد نمی دونم چرا دوباره توی این تاپیک همون حرفا داره برای شونصدمین بار زده میشه

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
بابا این داستانم داره میشه مثل RISING حداقل بزارید بازی پخش بشه !
یه تریلری چیزی ازش بیاد !
شاید هم یه شاهکار دیگه باشه !
مگه داستان های تاریک فقط به فضا های تاریک یا بارونی بلند مربوط میشه !
این ROCKSTAR هر کاری از دسش بر میاد !
من ندونم شما که میدونید !
خودم یکی از FAN های مکس پین هستم !
سرش کلی هم دعوا کردم !
ولی باید حداقل یه چیزی ببینید از بازی بعد تحریمش کنید !
خیلی مواقع آخرش با یه تحول قشنگ روبرو می شید که تا سالها ستایشش می کنید !
فعلا که همه شروع کردیم به گیر دادن به COD:BO , Rising , Max Payne 3 , MoH و Crysis 2 ، یادمه سره MW هم همه میگفتن چون مدرن شده دیگه COD نیستش !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر