Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من كه آرزوم بود مكس رو با همون كت و شلوار ببينم .
ولي بازي قشنگي ميشه . شرط ميبندمb-)
به نظر من زیاد عاقلانه نیست از همین حالا جبهه گیری بشه که بازی حتما خفن میشه.
من قبلا هم گفتم اگه مکس پین موفق بشه فقط به خاطر اعتبار اسمش هست و گذشته درخشانی هست که Remedy به ارث گذاشته. (گذشته درخشانی که مکس پین اون رو رو PC بوجود آورد نه کنسول). همتون می دونید مکس پین رو کنسول چندان کیفیت فنی بالایی نداشت و این همه تقدید از بازی مدیون نسخه PC اون هست.
اما اگر بخوایم عاقلانه صحبت کنیم یه مقدار مسئاله بو دار هست که بعد از گذشت بیش از 2 سال از ساخت بازی هنوز راک استار چیز زیادی از بازی فاش نکرده.:-/

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
حق با شماست البته به شرطی که تغییر صدای مکس پین فقط به ما اینو نشون بده که مکس پین پخته تر شده نه اینکه عوض شده! البته اینم باید در نظر بگیریم که صدا گذار هم 7 سال از سنش گذشته منطقی تر بود خود صداگذار اصلی رو بزارن.
James McCaffrey صدا گذار قبلی مکس پین.
آره درسته James McCaffrey صدا گزار قبلی مکس پین بود. به کل اسمش رو فراموش کرده بودم!

مشکل اصلی اینجاست که با همه تغییراتی که تو بازی پیش اومده بخوایم کنار بیایم با این مورد تحت هیچ عنوان نمیشه کنار اومد!

فرض کن شخصی که صدا گزاری اسنیک رو تو MGS ها قبلی برعهده داشت یه دفعه تو MGS4 جاش رو به یکی دیگه میداد اون موقع چه احساسی میکردی؟! یا اصلا همین سم فیشر تو Conviction صدا گزاریش رو یکی دیگه برعهده میگرفت چه حسی بهتون دست میداد؟!

تا اونجایی که میدونم به بهانه اینکه مکس 7سال پیرتر شده صدا گزاریش هم یه شخص پیر تر برعهده بگیره ولی یکی نیست به این سازنده ها یاد بده که وقتی مکس 7سال پیر میشه James McCaffrey هم 7سال پیر تر میشه دیگه....!

خداییش با این مورد اصلا نمیتونم کنار بیام.

شما ها این مورد رو میتونین نا دیده بگیرین؟!

omvocational

When you make sth no one hates,no one loves it
گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
آره درسته James McCaffrey صدا گزار قبلی مکس پین بود. به کل اسمش رو فراموش کرده بودم!

مشکل اصلی اینجاست که با همه تغییراتی که تو بازی پیش اومده بخوایم کنار بیایم با این مورد تحت هیچ عنوان نمیشه کنار اومد!

فرض کن شخصی که صدا گزاری اسنیک رو تو MGS ها قبلی برعهده داشت یه دفعه تو MGS4 جاش رو به یکی دیگه میداد اون موقع چه احساسی میکردی؟! یا اصلا همین سم فیشر تو Conviction صدا گزاریش رو یکی دیگه برعهده میگرفت چه حسی بهتون دست میداد؟!

تا اونجایی که میدونم به بهانه اینکه مکس 7سال پیرتر شده صدا گزاریش هم یه شخص پیر تر برعهده بگیره ولی یکی نیست به این سازنده ها یاد بده که وقتی مکس 7سال پیر میشه James McCaffrey هم 7سال پیر تر میشه دیگه....!

خداییش با این مورد اصلا نمیتونم کنار بیام.

شما ها این مورد رو میتونین نا دیده بگیرین؟!
به هیچ عنوان !!!

• Like
Reactions: TOP Game

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
من كه خيلي چيزا هستن كه نميتونم باهاشون كنار بيام.
قيافه ي مكس.
محيط بازي.
لباس مكس
صداگذاريش
و............
ولي بيشتر قيافش واسم مهمه تا صداگذاريش
ولي از كجا معلوم شايد يه شاهكار از آب دربياد.
شما از راكستار بد ديدي تا حالا؟؟؟

omvocational

گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
قيافه ي مكس.
محيط بازي.
لباس مكس
صداگذاريش
و............
ای بابا ما یه چیزی میگیم شما هم دوباره میرین سر خونه اول !!!
جناب مشکل ما با Developer بودن راکستار نیست مشکل ما اینه که روند اصلی بازی و هویت های بازی و به قول شما :
قيافه ي مكس.
محيط بازي.
لباس مكس
صداگذاريش
و............
حفظ بشه، ممکن بازی شاهکار بشه ولی فن ها رو راضی نکنه ! این ازون دسته از بازی هاست.
نمونش Mafia 2.

ویرایش : امیدوارم دیگه بحث سر این مسائل بچه گانه نشه که راکستار کاربد نداره و راکستار اینجوریه و راکستار اونجوریه !!!! یا ریمدی .
بحث سر اطلاعات حال حاضر باشه بیشتر به نتیجه می رسیم !

آخرین ویرایش:

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
ای بابا ما یه چیزی میگیم شما هم دوباره میرین سر خونه اول !!!
جناب مشکل ما با Developer بودن راکستار نیست مشکل ما اینه که روند اصلی بازی و هویت های بازی و به قول شما :

حفظ بشه، ممکن بازی شاهکار بشه ولی فن ها رو راضی نکنه ! این ازون دسته از بازی هاست.
نمونش Mafia 2.

ویرایش : امیدوارم دیگه بحث سر این مسائل بچه گانه نشه که راکستار کاربد نداره و راکستار اینجوریه و راکستار اونجوریه !!!! یا ریمدی .
بحث سر اطلاعات حال حاضر باشه بیشتر به نتیجه می رسیم !
دوست عزيز ما هم داريم راجب بازي حرف ميزنيم .
اگه چيز نامربوطي گفتيم اونوقت شما بيايد اين حرفا رو بزنيد.
هر كه حق داره نظرشو درمورد بازي بگه .
نظر منم اينه كه درسته كنار اومدن با همون چيزايي كه گفتم سخته ولي بازي خوبي ميشه.b-)

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
تیپ شخصیت عوض شده...
تم تاریک بازی عوض شده...
صدای شخصیت عوض شده...
از همه بدتر کلا سازنده بازی عوض شده...
پس چرا اسم بازی هنوز مکس پینه؟
اصلا کلا **** به داستان آخه من حرصم از اینه!
کسایی که مکس پین رو روی easy رفتن دیدن که مونا مرد و مکس بدبخت شد!
ولی اونایی که جون کندن بازی رو روی آخرین درجه سختیش رفتن میدونن بازی چه پایان قشنگ و زیبایی داشت... (واقعا با پایانش احساساتی شدم و اشکی ریختم که نه اشک ناراحتی بود نه اشک شوق اصلا قابل توصیف نبود حسُ حالم از بس که صحنه زیبا بود!)
بعد از همچین پایان شیرینی امکان نداره همچین بلاهایی سر یه شخصیت بیاد!
کلا راک استار غلط کرد این ای پی رو خرید مکس پین 2 با اون پایان قشنگش بهتر بود همونجا تموم میشد!
از نظر من داستان مکس پین دیگه ادامه ای نداره و مکس پین 3 هم یه آشغال هستش که فقط اسم یه آی پی شاهکار رو دوش میکشه...

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
تیپ شخصیت عوض شده...
تم تاریک بازی عوض شده...
صدای شخصیت عوض شده...
ولی اونایی که جون کندن بازی رو روی آخرین درجه سختیش رفتن میدونن بازی چه پایان قشنگ و زیبایی داشت... (واقعا با پایانش احساساتی شدم و اشکی ریختم که نه اشک ناراحتی بود نه اشک شوق اصلا قابل توصیف نبود حسُ حالم از بس که صحنه زیبا بود!)
کلا راک استار غلط کرد این ای پی رو خرید مکس پین 2 با اون پایان قشنگش بهتر بود همونجا تموم میشد!
از نظر من داستان مکس پین دیگه ادامه ای نداره و مکس پین 3 هم یه آشغال هستش که فقط اسم یه آی پی شاهکار رو دوش میکشه...

هنوز زوده كه اين نتيجه گيري رو بكنيم.
شايد راكستار سوپرايزمون كنه. از كجا معلوم:d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
قيافه ي مكس.
محيط بازي.
لباس مكس
صداگذاريش
و............
شما یه نکته رو در نظر نگرفتی. راک استار شرکت بزرگی هست. این بازی هم توسط استودیو ونکوور ساخته میشه. راک استار ونکوور هم کارنامه چندان درخشانی تو ساخت بازی ها نداره.
بهتر بود یه آی پی جدید رو دست این استودیو ونکوور میدادن. یه جورایی این لقمه واسه دهن R*V گندست:|

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
شما یه نکته رو در نظر نگرفتی. راک استار شرکت بزرگی هست. این بازی هم توسط استودیو ونکوور ساخته میشه. راک استار ونکوور هم کارنامه چندان درخشانی تو ساخت بازی ها نداره.
بهتر بود یه آی پی جدید رو دست این استودیو ونکوور میدادن. یه جورایی این لقمه واسه دهن R*V گندست:|
یه اشتباه شما اینجا کردی. شعبه ونکورو قبلا بازی خوش ساخت Bully رو تو کارنامه داشته. (تو پست اول هم گفته بودم). همه می دونن Bully بازی با کیفیتی بود. پس از این نظر راک استار تو انتخابش اشتب نکرده.

omvocational

گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
تیپ شخصیت عوض شده...
تم تاریک بازی عوض شده...
صدای شخصیت عوض شده...
واقعا باهات موافقم،مخصوصا با اون قسمت که گفتی "از نظر من داستان مکس پین دیگه ادامه ای نداره"
برا همین تو داستان جدید بازی موندن و 3 بار بازنویسی کردند.

omvocational

گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
یه سری به اینجا بزنید نظر فن های کشور های دیگر رو هم بدونید بد نیست !
Code:
http://forum.alanwake.com/showthread.php?t=43

omvocational

گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
طرفدار های واقعی مکس پین جهت الغای تغییرات بر روی بازی و بر راکستار و اجازه ندادن به بازی کردن با خاطره ها و نام های بزرگ در جهت کسب منافع مالی و بدون در نظر گرفتن خواسته های هواداردان (روند کلاسیک و داستان noir و و و....) این صفحه را لایک کنید و تا میتوانید از شیر کردنش کوتاهی نکنید ...
یا نام های بزرگ شرافتمندانه کنار خواهند رفت و یا به بزرگی ادامه خواهند یافت.
تجربه ی فیلم مکس پین برایتان کافی نیست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر