Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:
از منابع آگاه :d خبر میرسه که Mp3 نسخه ی PC از لحاظ تکسچر 4برابر نسخه ی کنسولی هست و دلیل اصلی این 35 گیگی که لازمه برای نصب همینه. حالا باید صبر کرد و دید واقعا تفاوتشون چشمگیر هست یا نهایتا به RES و AA ختم میشه.

به نظرمن هم اینا همش تبلیغات واسه شرکتهای ‏Nvidia‏ و ‏AMD‏ هست..من 460دارم بازی بتمن رو رو بالاترین تنظیمات‏‎ ‎‏(‏‎(DX11‏ و با فیزیک ‏HIGH‏ حدودا 25 فریم میگرفتم چون دوتا کارت میخواست یکی واسه رندر گرافیکی یکی واسه فیزیک بازی و بدون فعال کردن هم فیزیک 45 فریم گرفتم..
تازه بازی مکس پین که دیگه کارت فیزیک هم لازم نداره چون ‏Physx by nvidia ‎‏ نداره و همون موتور گرافیکی خودش فیزیک بازی رو رندر میکنه

از منابع آگاه :d خبر میرسه که Mp3 نسخه ی PC از لحاظ تکسچر 4برابر نسخه ی کنسولی هست و دلیل اصلی این 35 گیگی که لازمه برای نصب همینه. حالا باید صبر کرد و دید واقعا تفاوتشون چشمگیر هست یا نهایتا به RES و AA ختم میشه.
همون دومیه! نهایتا به RES و AA ختم میشه ! :|
از این حرف ها زیاد شنیدیم... اینم مثل بقیه همش فقط حرفه! این سیستم هم مطمئن باشید همش حرفه! مگر اینکه رو بازی خوب کار نکرده باشند و مشکلی که سر GTA 4 پیش اومد سر اینم پیش بیاد! در اون صورت حتی اگه یه سرو گردن از بازی های این نسل خودش عقب تر باشه باز نیاز به یه سیستم فضایی برای اجرای کامل بازی با بالاترین جزئیات ممکن رو شامل میشه!

گوله این حرفا رو نخورید بابا
GTA IV هم اپیزود هاش و l.A.Noire مگه یادتون رفته که دقیقا حجم بازی دو برابر نسخه کنسولی بود! دیگه این واضحه که مکس پین هم با همون موتوره (L.A میدونم موتورش چیزه دیگه ای هست ولی بازم کاره راکستاره پس حساب میشه :دی)

گوله این حرفا رو نخورید بابا
GTA IV هم اپیزود هاش و l.A.Noire مگه یادتون رفته که دقیقا حجم بازی دو برابر نسخه کنسولی بود! دیگه این واضحه که مکس پین هم با همون موتوره (L.A میدونم موتورش چیزه دیگه ای هست ولی بازم کاره راکستاره پس حساب میشه :دی)

اپیزود های GTA نسخه ی PC از لحاظ تکسچر فوق العاده بالاتر از نسخه ی کنسولی بود . اگه به چشم ندیده بودم و تست نکرده بودم باور نمیکردم.مطمئن هم هستم (اون موقع)بالای 90% تون نتونستید روی veryhigh و ماکسیموم detail روی 1080 انجامش بدین. صحبت کوتاه کنم :d تا زمان عرضه چیزی نمونده و 2/3روز دیگه مشخص میشه که واقعا تفاوتی وجود داره یا صحبتهاشون جنبه ی تبلیغاتی داشته.

اپیزود های GTA نسخه ی PC از لحاظ تکسچر فوق العاده بالاتر از نسخه ی کنسولی بود . اگه به چشم ندیده بودم و تست نکرده بودم باور نمیکردم.مطمئن هم هستم (اون موقع)بالای 90% تون نتونستید روی veryhigh و ماکسیموم detail روی 1080 انجامش بدین. صحبت کوتاه کنم :d تا زمان عرضه چیزی نمونده و 2/3روز دیگه مشخص میشه که واقعا تفاوتی وجود داره یا صحبتهاشون جنبه ی تبلیغاتی داشته.

بیشتر صحبت من سر اینه که این همون مشکلات GTA رو داره و بازم افت فریم و مشکلات دیگه رو داریم و الا از نظر کیفی نسخه PC اون بازی سرتر از نسخه های کنسولی بود( البته 4 برابر که اصلا نبود و مکس پین هم نخواهد بود و این ادعا غلو محضه) ولی چه فایده وقتی با 10 بیست تا پچ بشه بازم بازی مشکل داشته باشه و به نرمی نسخه های کنسولی نباشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or