Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:
خداکنه لیک نشه تا قبل انتشارش!کرک هم نشه تا 1 ماه بعد از انتشار!!
تا شماره بعدی رو هم زودتر هم بهتر ببینیم!!
شرمنده دوست عزیز ولی
نفست از جای گرم در میاد؟؟؟
اگه اورجینالش رو بخاییم بخریم(با این وضعیت دلار) باید چیزی حدود 120 تا 130 تومن پیاده شیم اونم فقط واسه یه بازی!!!!!!

دوستان جایی رو سراغ ندارید که بشه ازش اوریجینال بازی رو گرفت برای PC ؟
من یه جا رو سراغ داشتم که اون هم میگه احتمالا چند هفته طول میکشه.

امروز چشم خورد به دی وی دی بازی Stranglehold.
گفتم نصب کنم یه بار دیگه تا بعد از چند سال یه خورده بازی کنم تا مکس پین اومدش ببینم چقدر با هم تفاوت دارند.
به چند تا چیز جالب و شباهت برخوردم :

توی Stranglehold در شهر شیکاگو همسر بازرسی ربوده می شه و داستان بازی حول این محوره و تو مکس پین 3 (بر خلاف داستان های زیبای شماره های قبل) باز هم ربوده شدن و نجات دادن اون ها کار مکس پینه.
توی Stranglehold کاراکتر بازی میره جلو و به سبک فیلم های هالیوودی و جان وو فقط می کشه و میره ، تو مکس پین 3 هم به گفته دوستان همین اتفاق افتاده.
توی Stranglehold بازی هم تو روزه و هم تو شب و توی مکس پین 3 هم همینطور (حتی من اولین اسکرین هایی که از مکس پین 3 منتشر شده بود رو به یاد میارم می بینم که چقدر لوکیشن هاش شبیه Stranglehold بوده)
توی Stranglehold در نبرد نزدیک ، کاراکتر بازی به مهجم ضربه میزنه و بعد شلیک می کنه که توی مکس پین 3 هم همینطوره.

البته هر چی باشه این مکس پینه و ساخته راکستار ولی اون Stranglehold.

نسخه ی PC بازی 3 روز تاخیر خورد قبلا قرار بود در 29 می بیاد الان رفته برا 1 جون ! در یک روز برای تمام جهان عرضه میشه !
نمیدونم با این 3 روز میخوان چه کنن ! اه لوس بازی شده ! اصـــن یه وضـــــــــــی ....

نسخه ی PC بازی 3 روز تاخیر خورد قبلا قرار بود در 29 می بیاد الان رفته برا 1 جون ! در یک روز برای تمام جهان عرضه میشه !
نمیدونم با این 3 روز میخوان چه کنن ! اه لوس بازی شده ! اصـــن یه وضـــــــــــی ....
احتمالا میخواستن تاریخ رو روند کنن. :دی

دوستان امروز به طور رسمی Soundtrack های بازی منتشر شد که من چند روز پیش اون ها رو برای دانلود گذاشتم.

این هم تک آهنگ تم بازی مکس پین 3 که برگرفته شده از آهنگ مکس پین های قبلی است :

دوستان امروز به طور رسمی Soundtrack های بازی منتشر شد که من چند روز پیش اون ها رو برای دانلود گذاشتم.

ممنون امیر
اینو یک نفر دیگه تو یکجا دیگه آپلود کرده بود. حالا کدوم تاپیک تو کدوم بخش بود نمیدونم:-/ ولی این کیفیتش بهتره. اگه مال max payne 1 و 2 رو هم داری که لطفا بزار. مال اون دوستمون چند تا پست بالاتر کار نمیکنه. کیفیت 320 ش رو میخوام.
دوست عزیز
من با کیفیت 320 ندارم ولی 128 دارم که کیفیت خوبی داره
بازم ممنون امیرخان. همین که زحمت میکشی دنبال موزیکا میگردی خیلی لطف کردی:worthy: . همین هم خوبه. منظورم این بود که در صورت امکان اگه 320 باشه بهتره:d

آخرین ویرایش:
ممنون امیر
اینو یک نفر دیگه تو یکجا دیگه آپلود کرده بود. حالا کدوم تاپیک تو کدوم بخش بود نمیدونم:-/ ولی این کیفیتش بهتره. اگه مال max payne 1 و 2 رو هم داری که لطفا بزار. مال اون دوستمون چند تا پست بالاتر کار نمیکنه. کیفیت 320 ش رو میخوام.
دوست عزیز
من با کیفیت 320 ندارم ولی 128 دارم که کیفیت خوبی داره. خدمت شما و بقیه دوستان :
(موسیقی مکس پین 2 با جایگزینی فایل با کیفیت 184 و کامل با مدت زمان 3:59 دقیقه اصلاح گردید)

آخرین ویرایش:

آهنگ منو مکس 3 که خیلی فاصله داره با 1/2 ...خیلی مصنوعیه ! کلا هیجانی نمیبینم تو این ولی مکس های قدیمی!‌ ببینیم بازی چه از آب در میاد !

درود خوب
رکستار !!!!نوع اجر ای بازی را با توجه به سخت افزار بازی اعلام کرد !!!(ازLowest Tested Specs تا Highest Tested Specs)
همچنین سازنده بازی اشاره کرده که باز یبه بالاترین حد ممکن از DX11استفاده می کنه !
“We’re also supporting DX11 with Max Payne 3, with features including Hull/Tessellation/Domain Shaders (which adds curvature to the character/vehicle models), Gather4 (for optimized shadow sampling / FXAA), Geometry shader / .

Lowest Tested Specs

• Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)
  • Intel Dual Core 2.4 GHZ or AMD Dual Core 2.6 GHZ, or better
  • 2GB System RAM
  • NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB RAM
  • or AMD Radeon HD 3400 512MB RAM

Low Recommend Specs

• Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)
  • Intel Dual Core 3GHz or AMD equivalent
  • 3GB System RAM
  • NVIDIA GeForce 450 512MB RAM
  • or AMD Radeon HD 4870 512MB RAM