Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:
تریلر جدید فوق العادست.... گیم پلی بازی محشره... گرافیک بازی ... بولت تایم ....خیلی خیلی امیدوار شدم،فقط میمونه بخش داستان بازی که اونم به نظر میاد زیاد روش کار شده باشه...
در کل : +

تریلر رو دیدم. چیزی که در نگاه اول آدمو میخکوب میکنه انیمیشن های قدرتمندشه. گرافیک هم زیبا به نظر میرسه فقط خدا کنه یه داستان خوبم بزنن تنگش همه چی حل میشه:d. bullet time اش هم فوق العاده بود یه لحظه منو برد به نسخه های قبلش البته با انیمیشن های بسیار قدرتمندتر. بیش از پیش امیدوار شدم به بازی.

این سه تا عکس رو نگاه کنید. ادم رو میبره تو حال و هوای مکس پین 1 و 2.البته دو تا فرق داره که تو عکس سوم مشخصه. اول اینکه سیستم نشون دادن بولت تایم و جون و پینکیلر مثل قبلیهاست اما رفته سمت راست تصویر و دوم این که کت چرمی مکس خیلی بلند تر از قبله.
می دونم بازی خیلی خوبیه ولی کاش همش تو همون حال و هوا بود و ضمنا از موزیک اصلی بازی هم استفاده کنند.(البته تو تریلر اول استفاده کرده بودند اما تو خود بازی هم استفاده بشه)

h8v2o6oa7ghpi08qhav5.jpg

0xriz6ygkd1n8yl32u9z.jpg

tanz3v9qy82vgn64qitw.jpg

• Like
Reactions: Thomas_Anders
Max Payne 3 Interview: True to its Roots
gsm_169_max_payne_3_interview_112211_140.jpg

Code:
http://ll.lo.download.gamespot.com/d3/gsc/2011/11/169_max_payne_3_interview_112211_2800.mp4?rs=150&e=1322256889&h=eca04d69bd6cd3c39fd3e384a66b27dc&file=169_max_payne_3_interview_112211_2800.mp4

من که مردم براش وقتی تریلر 2 رو دیدم الان هم از تو کما براتون با ذهنم دارم مینویسم:d

کلا همه چیی من رو متوحل کرد مخصوصا شیفت زدن هاش و این که مثل GTA IV داشت میدوید سمت راست یه هویی ترمز میکرد میرفت سمت چپ

لامصب چی شده یادش بخیر اولین بازی که کردم مکس پین 1 بود بعد مافیا 1 واقعا خاطرات شیرین و زیبایی ازش دارم سعی می کردم شبا بازی نکنم چون جوش یکم خشن بود:d
فوق العادست کی میاد دیگه تحمل ندارم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or