Max Payne 3 به صورت رسمي تاييد شد

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

5yccig.jpg

شركت Rockstar Games امروز به طور رسمي بازي Max Payne 3 را براي PC , X360 , PS3 تاييد كرد. اين بازي در Rockstar Vancouver ساخته و در زمستان 2009 عرضه خواهد شد.
..............
Max Payne 3 داستان يك پليس بازنشته را روايت مي كنه كه در دنيايي پر از فساد و تباهي و خشونت زندگي مي كنه. Sam Houser در مورد بازي مي گويد:" ما بخشي ديگر از زندگي مكس را با اين بازي شروع كرديم. اين مكس كسي هست كه تا به حال نديده ايد.سنش بالاتر رفته و بيزار تر از هميشه از دنيا و بدگمان تر از هر زماني ديگر...

Sam Houser در اخر مي گويد :" اين شماره از المان هاي كلاسيك بيشتري استفاده مي كند و با اكشن جذاب خود كاري مي كند كه طرفدارن عاشق بازي شوند. همچنين داستان مكس حالا به جهت ديگري حركت كرده است. ما شاهد نزول وي بعد از حوادث Max Payne 2 و اخرين شانس وي براي رستگاري هستيم. مكس بعد از ترك NYPD و شهر نيويورك وضعش از هميشه بدتر شده است. همه به وي خيانت كرده اند و راه زيادي را تا خانه در پيش دارد. مكس حالا در يك شهر پر از خشونت و خون ريزي اسير شده است"
سايت رسمي بازي

آخرین ویرایش:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
خبر بسیار خوبی بود:love:(عجیبه خبر های کسری به جای اینکه از اون خبرای تعطیلی و این جور چیزا بزاره خبرا خوب میزاره:biggrin1:)
-------------------------------------
من فکر کنم هنوز مونا درون این بازی زندست

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مرسی بابت خبر

اما فقط قیافه مکس چرا اینجوری شده....

امیدوارم این قیافه نهایی نباشه

اگر قرار نبود این قیافه نهایی باشه،مگه خل بودن اینو بذارن ؟ :biggrin1:

--------

واقعا میشه گفت بهترین خبر دنیای Game توی سال 2009 بوده تا الان...
من که مثل بقیه خیلی خوشحال شدم.

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
ممنون بابت خبر...
منو یاد مامورا نیرو انتظامی میندازه...
قیافش خوبه...حتما باید یه مانکن بیارن!!!پلیسه دیگه...چه انتظاری ازش دارید...مفلوک بیچاره...تنها خسته گشنه...
خیلی خبر خوبی بود...
بسیار بسیار ممنون

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
خدا کنه که داستان رو جوری پیش ببرن که دیگه مکس هیچ وابستگی توی دنیا نداشته باشه و تنها رفیقش مرگ باشه و بس ...

trancearena

کاربر سایت
Dec 1, 2006
366
من هر چی به این عکس نگاه میکنم هیچ ارتباطی با استیل Noir سری قبلی نمیبینم! استیلش دقیقآ شده استیل Graffiti ـه GTA، قیافه مکس هم شده مخلوطی از Francis ـه L4D و سم فیشر!
فونتِ لوگو هم خیلی بچه گانه و مسخره ست.

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
من هر چی به این عکس نگاه میکنم هیچ ارتباطی با استیل Noir سری قبلی نمیبینم! استیلش دقیقآ شده استیل Graffiti ـه GTA، قیافه مکس هم شده مخلوطی از Francis ـه L4D و سم فیشر!
فونتِ لوگو هم خیلی بچه گانه و مسخره ست.

اهم

اين هنوز يك Art-Work هست . ;)

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
آقا شاید ریشاش رو وسط بازی زد:biggrin1:

در ضمن اگر قرار بود کاراکتر نهایی این Art Work بود گرافیک بازی باید Cell Shade میشد.

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
از يه طرف خيلي خوشحال شدم و از يه طرف ديگه خيلي ناراحت.
خيلي سخته كه rockstar بتونه اين عنوان رو احياء كنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر