Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
در مورد dlc
اگه به thessia ببريش با ليارا بحسشون ميشه بعد ليارا ناراحت ميشه توي نرماندي هم اتفاق جالبي ميوفته :d
از شانس گند من ، تقریبآ توی 90% جاها با خودم بردمش به جز اونجا !! :D انقدر باهاش بازی کردم که توی Endingـش اون رو بهم نشون داد که با Liara , Joker پیاده میشن ! :D ولی توی 2،3 تا مآموریت آخر به جاش Garrus رو گذاشتم چون از اولین نسخه باهامون بوده و میترسیدم اگه توی سفینه بمونه بمیره ! :D
باید دور بعدی حتمآ ببرمش ! :D اون تیکه که مشخص میشه Prothean ها باعث رشد Asari ها شدن باید دیالوگ های خنده داری بگه ! :D البته اگه با خودمون نبریمش هم تیکه Normandy و دعوای این دو تا رو نشون میده ! :D

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
از شانس گند من ، تقریبآ توی 90% جاها با خودم بردمش به جز اونجا !! :D انقدر باهاش بازی کردم که توی Endingـش اون رو بهم نشون داد که با Liara , Joker پیاده میشن ! :D ولی توی 2،3 تا مآموریت آخر به جاش Garrus رو گذاشتم چون از اولین نسخه باهامون بوده و میترسیدم اگه توی سفینه بمونه بمیره ! :D
باید دور بعدی حتمآ ببرمش ! :D اون تیکه که مشخص میشه Prothean ها باعث رشد Asari ها شدن باید دیالوگ های خنده داری بگه ! :D البته اگه با خودمون نبریمش هم تیکه Normandy و دعوای این دو تا رو نشون میده ! :D
همه اعتقادات ليارا رو زيز سوال ميبره .يه جا هم ايت james بدبخت رو ترول ميكنه:دي
...
Liara: This codex page tells us how the Goddess taught us mathematics.
Javik: You could only count as high as your toes. We took pity on you.

Liara: This is a painting of Atheme teaching her followers.
Javik: Looks a lot like a Prothean.
Liara: Are you implying the Protheans were watching us the entire time?
Javik: It is not implied. Your species had great potential. Shame you never achieved it.

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
چون زیاد جلو نرفتم یه سوال برام پیش اومده:

Miranda Lawson هم تو بازی هست؟به Crew اضافه میشه؟

آره . هستش . فکر کنم بشه باهاش کاری کرد . ولی من اون رو هم کشتم . یعنی باعث کشتنش شدم ( کلا هر چی زن دور و برم بود رو کشتم ;;) ; اشلی ، میراندا و اون زنه که ماسک داشت . اسمش رو هیچ وقت یاد نمی گیرم ، فکر کنم اسمش تالیا بود :d )

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان، من الان mass effect 3 رو دانلود کردم دو تا دی وی دی هستش یک دونه 8.5 gb و یک دونه 2 gb چجوری باید رایتش کنم؟؟؟ یک دونش رو یه دی وی دی و دیگری رو دی وی دی دیگه؟؟؟ xgd2 هست.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
این dlc me3 مجانی هست یا باید پوینت بدیم؟
تو این دوره و زمونه فحش هم بهت مجانی نمیدن:D
=======
=======
اصلا این پایان لعنتی تموم انگیزمون رو گرفت:| الان دست و دلم نمیره یه دور دیگه همین شماره سوم رو بازی کنم!:| قبل از پایان بازی میخواستم یه دور دیگه از شماره اول با Fem Shep برم. بازی که تموم شد انگار آب یخ ریختن روم!:| لعنت به کیسی هادسون!:| :|

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستانی که تموم کردن حتما بخونند
دیشب بعد از تموم کردن بازی خیلی به پایانش فکر کردم و فکر کنم فهمیدم دقیقا مشکل خودم و بقیه Mass Effect فن ها با پایان چیه

مشکل پایان بازی اینه که بعد از این همه زحمتی که گیمر میکشه و هفته ها و ماه ها بازی کردن ( زندگی کردن ) توی دنیای مس افکت پایان خیلی کلیه و اصلا در مورد اتفاقاتی که بعد از متوقف شدن ریپر ها میوفته توضیح نمیده

مشکل من با اون دموی یک دقیقه اییه که بعد از تموم کردن بازی نشونمون میده ، این نسخه پایان کار شپرد و Mass Effect بود و مطمئنا لیاقت یکی از بهترین فرانچایز های این نسل ( بهترین از نظر من ) و یکی از بزرگترین شخصیت های ساخته شده توی دنیای گیم بیشتر از یه دموی 1 دقیقه ایی بود ، حداقل انتظار من یه دموی 10 دقیقه ایی بود که سرنوشت شخصیت ها و نژاد های مختلف رو توضیح بده نه اینکه بیاد نورماندی رو توی یه سیاره سر سبز نشون بده و تموم

مثلا من به شخصه خیلی دوست داشتم بدونم بعد از نابود شدن ریپر ها چه اتفاقی برای تالی و گروس میوفته ( یه بار در حال بوسیدن همدیگه مچشون رو گرفتم :D =)) ) ، یا اشلی وقتی میفهمه شپرد مرده چه حسی بهش دست میده ( Romance من توی نسخه 1 و 3 با اشلی بود و توی نسخه دوم هم بهش وفادار مونده بودم پس مطمئنا دوست دارم بدونم چه واکنشی نسبت به مرگ من نشون میده:| )

یا اینکه چه اتفاقی برای لیارا میوفته ، بعد از تموم شدن جنگ Shadow Broker میمونه یا اینکه بیخیال Shadow Broker بودن میشه و سعی میکنه به مردمش کمک کنه

همینطور یه هوادار Mass Effect که 4 بار نسخه اول و 6 بار نسخه دوم رو تموم کرده مطمئنا دوست داره بدونه چه اتفاقی برای بقیه اعضای گروهش میوفته ( Jack , Miranda , Wrex , Jacob , Samara , Grunt , EDI , Joker و ... )

مشکل پایان بازی سادگی و کلی بودن بیش از حدش بود
====================
آریا اون عکسی که گذاشتی خیلی باحال بود :D =)) وقتی برای بار دوم میخواستم بازی رو تموم کنم تونست جلوم رو بگیره :D زد کشتم :D حالا فهمیدم بنده خدا نیتش خیر بوده :D =))

سینا منم دقیقا الان حال تورو دارم :| کلی نقشه کشیده بودم بازی رو با همه سیو هام تموم کنم ولی بعد از دیدن پایان بازی ... :|

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
حالمو گرفت. حیف این همه شماره دوشو که بازی کردم.
یه سوال. چقدر خرج لایوش میشه؟ منظورم اینه که جدا از 800 پوینت باید گلدم داشته باشی؟
من شپردو ریپر کردم مردم زنده موندن مس ریلی ها نابود شدن. مرد توهمی خودکشی کرد. لعنتیا بعد 800 پوینت کاسومی رو ندیدم. خیلی مسخره بود. حالا هم باید این همه خرج کنم واسه مولتی. خیلی بهمون توهین شد.
راهی هست مس ریلی ها نابود نشن؟
ولی صحنه های نفس گیر و باحال زیاد داشت. حیف که دیگه نمیشه پاش نشست. تف تو EA

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
دوستانی که تموم کردن حتما بخونند
دیشب بعد از تموم کردن بازی خیلی به پایانش فکر کردم و فکر کنم فهمیدم دقیقا مشکل خودم و بقیه Mass Effect فن ها با پایان چیه

مشکل پایان بازی اینه که بعد از این همه زحمتی که گیمر میکشه و هفته ها و ماه ها بازی کردن ( زندگی کردن ) توی دنیای مس افکت پایان خیلی کلیه و اصلا در مورد اتفاقاتی که بعد از متوقف شدن ریپر ها میوفته توضیح نمیده

مشکل من با اون دموی یک دقیقه اییه که بعد از تموم کردن بازی نشونمون میده ، این نسخه پایان کار شپرد و Mass Effect بود و مطمئنا لیاقت یکی از بهترین فرانچایز های این نسل ( بهترین از نظر من ) و یکی از بزرگترین شخصیت های ساخته شده توی دنیای گیم بیشتر از یه دموی 1 دقیقه ایی بود ، حداقل انتظار من یه دموی 10 دقیقه ایی بود که سرنوشت شخصیت ها و نژاد های مختلف رو توضیح بده نه اینکه بیاد نورماندی رو توی یه سیاره سر سبز نشون بده و تموم

مثلا من به شخصه خیلی دوست داشتم بدونم بعد از نابود شدن ریپر ها چه اتفاقی برای تالی و گروس میوفته ( یه بار در حال بوسیدن همدیگه مچشون رو گرفتم :D =)) ) ، یا اشلی وقتی میفهمه شپرد مرده چه حسی بهش دست میده ( Romance من توی نسخه 1 و 3 با اشلی بود و توی نسخه دوم هم بهش وفادار مونده بودم پس مطمئنا دوست دارم بدونم چه واکنشی نسبت به مرگ من نشون میده:| )

یا اینکه چه اتفاقی برای لیارا میوفته ، بعد از تموم شدن جنگ Shadow Broker میمونه یا اینکه بیخیال Shadow Broker بودن میشه و سعی میکنه به مردمش کمک کنه

همینطور یه هوادار Mass Effect که 4 بار نسخه اول و 6 بار نسخه دوم رو تموم کرده مطمئنا دوست داره بدونه چه اتفاقی برای بقیه اعضای گروهش میوفته ( Jack , Miranda , Wrex , Jacob , Samara , Grunt , EDI , Joker و ... )

مشکل پایان بازی سادگی و کلی بودن بیش از حدش بود
====================
آریا اون عکسی که گذاشتی خیلی باحال بود :D =)) وقتی برای بار دوم میخواستم بازی رو تموم کنم تونست جلوم رو بگیره :D زد کشتم :D حالا فهمیدم بنده خدا نیتش خیر بوده :D =))

سینا منم دقیقا الان حال تورو دارم :| کلی نقشه کشیده بودم بازی رو با همه سیو هام تموم کنم ولی بعد از دیدن پایان بازی ... :|
دقیقآ همینه !
یه عده فکر میکنن اونایی که با پایان بازی مشکل دارن ، با مرگ شپرد مشکل دارن. در صورتی که خود من مرگ شپرد رو حتی به زنده موندنش ترجیح میدم و به نظرم این طوری خاطره بهتری از یه قهرمان توی ذهن آدم می مونه.
مشکل دقیقآ همینی هست که میگی. ماها حدود 100 ساعت به صورت معمولی تریلوژی ME رو بازی کردیم. ده ها ساعت هم به جز این بازی کردیم و مثلآ انتخاب های مختلف رو دیدیم یا یه مشکلی توی بازیمون بوده و از اول دوباره 30 ساعت هر نسخه رو رفتیم و روی هم شاید به 200 ساعت رسیده باشه ! بعد از 200 ساعت حالا نتیجه ای که می بینیم با همه یکی هست ، حتی با کسی که فقط ME3 رو بازی کرده !!
بعد همون طور که گفتی و قبلآ هم گفتم ، آدم بعد از این همه ساعت یه حس صمیمیتی با کاراکترهای بازی داره ولی اینا رسمآ این حس رو به گند کشیدن و توجهی نکردن. این همه هم تیمی داشتیم و کاراکترهای دیگه که میشد یه چیزی ازشون نشون داد ولی فقط و فقط دو تا کاراکتر رو به همراه Joker نشون میدادن و تمام ! اونا هم لبخند به لب و خوشحال ! احتمالآ از مرگ Shepard خوشحال شدن ! :D البته خبر ندارن که دیگه Mass Relay ای وجود نداره و مثلآ Joker اگه بخواد برگرده زمین ، احتمالآ توی 100 سالگی میرسه ! :D چون توی یه سیاره ناشناخته افتاده و در نزدیک ترین حالت ممکن هم از منظومه شمسی خارج هست ! :D
یعنی واقعآ نمیشد دو ثانیه اعضا رو ببینیم که هرکدوم چیکار میکنن و چی به سرشون اومده ؟ یا مثلآ اون تیکه که میشه بین Geth و Quarian تصمیم گرفت ، رسمآ هیچ فرقی توی پایان بازی ایجاد نمیکنه. من انتظار داشتم بعد از اتحاد این ها ، وقتی گزینه نابودی Reaper ها و موجودات مصنوعی رو میزنم ، حداقل نشون میداد که Geth ها هم با اینکه نژاد خوبی هستن نابود میشن و سفینه هاشون سقوط میکنه و ... یا مثلآ اون همه وقت صرف کردم که نیروها رو جمع کنم ، میتونست 10 ثانیه اتاق فرماندهی هر سفینه اصلی رو نشون بده که عکس العملشون چی هست. از همه مهم تر ببینیم عکس العمل اعضا نسبت به مرگ Shepard چطوریه.
بگذریم از همون بخش پایانی بازی که خیلی چیزها توش بی منطق هست. مثلآ Reaper ها برای این درست شدن که نژادهای پیشرفته رو نابود کنن تا این نژادها توسط روبات های خودشون نابود نشن !!! یا مثلآ انتخاب وسطی اوج کمدی بود ! وقتی اون رو انتخاب کنین یه دفعه می بینین توی برگ ها و درخت ها کیت الکتریکی ظاهر شده ! =)) یا کله Joker کیت داره و EDI هم لبخند انسان گونه میزنه !! :D توی طنزهای روحوضی هم همچین کاری نمیکنن ! :D بعد نکته دیگه اینه که 70،80% این سه تا پایان عین هم هست ! یعنی توی همه Mass Relay ها میترکن ، توی همه Joker در تلاش هست Normandy رو نجات بده و نمیتونه ، توی همه وارد یه سیاره ای میشن و میان بیرون ! حتی اون قسمت هایی که اشعه ها زده میشه هم عینآ تکراری هست و فقط رنگش فرق میکنه ! :D یعنی تصویر یه چیزه و فقط سبز و قرمز و اینا میشه ! :D
من که انقدر تو ذوقم خورد دیگه حوصله ندارم دوباره ME1,2 رو از اول برم و به جاش از این سایت save میگیرم و استفاده میکنم ! :D چه بیماری ای هست وقتی تصمیماتمون تآثیری نداره ؟! فقط میخوام یه دور برم و گزینه ها رو Renegade بزنم ببینم چی میشه ! :D

این from ashes dlc دقیقا چه چیز هایی رو به بازی اضافه میکنه؟
یک کاراکتر جدید + یکی دو تا مآموریت + یک اسلحه + یک دست لباس متفاوت برای کاراکترها ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر