Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

6l4s51y22moqamxw85m.gif

یعنی خدایی بحث از این چیپ تر ندیدم:دی
ولی هر کاری کنیم یه جای کار میلنگه:دی
اسم Garrus رو که نمیاره.با توجه به اینکه Cuncussive Shot یکی از قدرتهای خوده شپرد هم هست میشه گفت از قدرت خودش استفاده کرده.ولی از اون ور نوار قدرت garrus چرا خالی میشه!؟
اگه Garrus زده پس چرا اسمش رو نمیبره!؟
دو حالت داره.یا شپرد از قدرت خودش استفاده کرده و دقیقا همون لحظه هم Garrus از یکی از قدرتهای خودش استفاده کرده که تو صفحه نیافتاده و ما ندیدیم!!!:دی یا دمو از پیش طراحی شده بود!!!!!!:دی :دی
به نظر من که تابلو هست Garrus خودش از قدرت خودش استفاده کرده بدون اینکه شپرد بهش فرمون بده! به جز این چیز دیگه ای نمیتونه باشه شما دارین پیچیدش میکنین!:d

6l4s51y22moqamxw85m.gif

یعنی خدایی بحث از این چیپ تر ندیدم:دی
ولی هر کاری کنیم یه جای کار میلنگه:دی
اسم Garrus رو که نمیاره.با توجه به اینکه Cuncussive Shot یکی از قدرتهای خوده شپرد هم هست میشه گفت از قدرت خودش استفاده کرده.ولی از اون ور نوار قدرت garrus چرا خالی میشه!؟
اگه Garrus زده پس چرا اسمش رو نمیبره!؟
دو حالت داره.یا شپرد از قدرت خودش استفاده کرده و دقیقا همون لحظه هم Garrus از یکی از قدرتهای خودش استفاده کرده که تو صفحه نیافتاده و ما ندیدیم!!!:دی یا دمو از پیش طراحی شده بود!!!!!!:دی :دی
سینا باور کن الان خیلی کمک کردی !:biggrin1: همون سوالای خودمونو به خودمون جواب میدی !:biggrin1:

تو این بحث چیپ شرکت نمیکردی بهتر نبود ؟!:biggrin1:

Concussive Shot رو اگه شپرد زده باشه یک خط تیری پشتش باید باشه همونجوری که اگه توجه کنی واسه Garrus داره .پس نتیجه میگیریم که شپرد اینکارو نکرده . پس Garrus بوده ولی چرا اسمی ازش نبرده ؟ تنها نظریه ای که میمونه نظریه منه !:d لول احتمال دموی از پیش طراحی شده هم هست !!!!:d

امکان نداره چنین چیزی!:d یعنی برای یه نفر موقع فرمون دادن اسمشو میبره بعد برای دومی نمیگه؟! پس اگر اینطوره که اولش هم نباید میگفت Garrus Move Up ! فقط برای لیارا باید اسمشو میبرد برای Garrus فقط لازم بود بگه Move Up !:d
شاید حرکت کردن با قدرت زدن فرق کنه ! نمیدونم !:d

مگه بدون اینکه ما بهش دستور بدیم خودش نمیتونه این قدرت ها رو بزنه؟!
یه جا وای نمیسته که ! خودشم بازی میکنه بعد وقتی ما یه چیز میگیم هم اونو اجرا میکنه!:d متوجه منظورم میشی؟!:d

چرا میتونه بزنه . ولی اگه توجه کنی یارو میگه Cuncussive Shot . یعنی یک کدوم از Shepard یا Garrus باید اینکارو بکنه . از اونجایی که خط تیر از جانب Garrus میاد پس نتیجه میگیریم که کار Garrus هست . ولی اسمشو نمیگه . چرا ؟ نمیدونم !:d

آخرین ویرایش:
لول احتمال دموی از پیش طراحی شده هم هست !!!!:d
چه ربطی داره؟!:d
Garrus مگه بدون اینکه ما بهش دستور بدیم خودش نمیتونه این قدرت ها رو بزنه؟!
یه جا وای نمیسته که ! خودشم بازی میکنه بعد وقتی ما یه چیز میگیم هم اونو اجرا میکنه!:d متوجه منظورم میشی؟!:d

بیخیال حالا یه Garrus نگفت مشکلی نیست که :دی

کسی اون تریلری که مربوط به زمین بود رو دیده ، همون که بازی از زمین شروع میشه و تازه اول حمله است و شپرد میخواد از زمین فرار کنه ؟ فوق العاده بود من که خیلی خوشم اومد نمیدونم چطوری تا مارچ 2012 صبر کنم :-s

احتمالا اسم هم نگه ميشه اون قدرت زده بشه. شايد سره ليارا طرف اومد قُپي بياد :d

شپرد هم كه اين قدرت رو نميزنه چون هيچ عكس العملي نشون نميده

بیخیال حالا یه Garrus نگفت مشکلی نیست که :دی

کسی اون تریلری که مربوط به زمین بود رو دیده ، همون که بازی از زمین شروع میشه و تازه اول حمله است و شپرد میخواد از زمین فرار کنه ؟ فوق العاده بود من که خیلی خوشم اومد نمیدونم چطوری تا مارچ 2012 صبر کنم :-s
همون تریلری که یه Reaper از تو زمین میاد بیرون رو میگی؟:d

همون تریلری که یه Reaper از تو زمین میاد بیرون رو میگی؟:d

نمیدونم ریپر میاد یا نه ، ولی فکر کنم منظورش همونیه که با کاپیتان اندرسون ـم .
--------
یک تریلر دیگه هم اومده . دیدینش ؟ 20 دقیقه ـس . من دانلود کردم . ولی برای اینکه چیزی برام اسپویل نشه پاکش کردم !

Collectors Edition Pack:

Premium metal case featuring commemorative artwork of both male and female versions of Commander Shepard.
70-page hardbound art book featuring hundreds of unique and gorgeous illustrations from the BioWare development team.
Limited edition Mass Effect comic by Dark Horse Comics, complete with unique cover artwork.
Join the ranks of the N7 with the premium fabric N7 patch.
Exclusive 4×6 lithographic print featuring a one-of-a-kind piece of artwork.

It also includes the following exclusive in-game content:

N7 Arsenal Pack – Bring the firepower with the N7 Sniper Rifle, Shotgun, SMG, and Pistol.
Robotic Dog – A faithful sidekick to keep you company on board the Normandy.
Squadmate Alternate Outfit Pack – New appearances for squad members Ashley, Kaiden, James and Liara.
N7 Hoodie – For Commander Shepard’s casual days on board the Normandy.
Relive all the greatest moments of Mass Effect 3 with the digital soundtrack.
Xbox LiveNormandy prop for your Avatar. (Available on Xbox 360 version only.)
Display your initiation in the N7 ranks with a collection of forum and social badges, avatars, and perks.

این پک شامله موارد اختصاصی خارج و درون بازی هست از جمله موارد in game
یک پک اسلحهN7
یک سگ روباتی که در زمانی که در عرشه ی نرماندی هستین شمارو همراهی میکنه
لباس های اضافی برای تیم
یک لباس باری خود شپرد
sound track های اختصاصی
و چند عنوان برای live مثل اواتار ها و...

یه عکس از ME3 که شخصیت جدید بازی James Vega رو هم نشون میده. حداقل توی این عکسه که شخصیت خاص و جالبی به نظر نمیاد و بیشتر شبیه کاراکترهای کلیشه ای سرباز قلدر و ... هست ! :دی

فقط نمیدونم چرا Liara لباسش شبیه Samara شده !! یه دفعه Justicar نشه بره ؟! :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or