Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
یه ترینری چیزی بدید؛ ما پاراگون بگیریم این مرتیکه خر رو راضیش کنیم دست از خریت ور داره! :D

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی ایها الناس! به داد من برسید بــــــــــــــــــــابا!

اگه دیگه راهی برای گرفتن پاراگون نداری از save editor استفاده کن.چیز جالبی هست کلا:dمن باهاش چشم های TIM رو روی FemShep ام گذاشتم:dالبته با این تفاوت که بنفشه:d

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان من یه سوال برامن پیش اومده. تو مس ایفکت 2 یادمه میشد سیاره ها رو اسکن کرد و یه چیزهایی روش پیدا می کردیم و می تونستیم واردش بشیم و ماموریتش رو انجام بدیم. چرا اینجا همچین چیزی نمیشه ؟
من روی هر سیاره ای که میرم یه توضیحاتی داده و زده Leave Orbit. نمیشه اسکن کرد.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان من یه سوال برامن پیش اومده. تو مس ایفکت 2 یادمه میشد سیاره ها رو اسکن کرد و یه چیزهایی روش پیدا می کردیم و می تونستیم واردش بشیم و ماموریتش رو انجام بدیم. چرا اینجا همچین چیزی نمیشه ؟
من روی هر سیاره ای که میرم یه توضیحاتی داده و زده Leave Orbit. نمیشه اسکن کرد.
راست کلیک رو بزنی‌ تو هر System منطقه رو یه اسکن می‌کنه،اگه چیزی پیدا کرد اون سیاره یا هر چی‌ قرمز می‌شه،بعدا می‌شه اسکن کرد اونجا رو. نمی‌شه رفت تو سیاره ولی‌

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال
اگه دیگه راهی برای گرفتن پاراگون نداری از save editor استفاده کن.چیز جالبی هست کلا:dمن باهاش چشم های TIM رو روی FemShep ام گذاشتم:dالبته با این تفاوت که بنفشه:d

خو الان اینی که گفتی رو از کجا گیر بیارم اخه؟! :D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بالاخره این پچ لعنتی اومد و ما تونستیم چهره شپاردی که از مس افکت 1 ساخته بودیم ایمپورت کنیم. >:d<
دم BioWare گرم. بازی خیلی دلچسب و لذیذه. 2 ساعت بازی کردم. واقعا همون چیزی هست که می خواستم.
فقط نمی دونم این همه که به پایان بازی فحش دادین، چه جوریه.:-s
زخمی شدن اشلی همین اول بازی خیلی ناراحتم کرد. :|
چقدر هم خوشگل شده لامصب. :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بالاخره این پچ لعنتی اومد و ما تونستیم چهره شپاردی که از مس افکت 1 ساخته بودیم ایمپورت کنیم. >:d<
دم BioWare گرم. بازی خیلی دلچسب و لذیذه. 2 ساعت بازی کردم. واقعا همون چیزی هست که می خواستم.
فقط نمی دونم این همه که به پایان بازی فحش دادین، چه جوریه.:-s
زخمی شدن اشلی همین اول بازی خیلی ناراحتم کرد. :|
چقدر هم خوشگل شده لامصب. :D

خوش به حالت برادر که همچین تجربه نابی در انتظارته!!:d
فکر کنم برای تجربه دوباره یه دنیا و داستان عظیمی مثل این باید تا Dragon Age 3 صبر کنیم!!:(

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
دستت درد نکنه! ولی می‌دونی واسه اضافه کرئن پاراگون باید کدوم یکی از این المان‌ها رو تغییر بدم؟!
اول باید open رو بزنی و بعد سیو خودت رو لود کنی.
راستش پاراگون رو گیر نیاوردم ولی برای تغییر EMS باید بری اینجا :
player -> GAW Assests بعد دونه دونه هر کدوم رو تغییر بدی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر