Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آره.درست میگی.این خارجیا هم اومدن تو یوتیوب کامنت گذاشتن فهمیدم منظوره جوکرو.پس اون صحنه اخر بازی که یارامون فرار میکنن بعد تو یه جایی مثل جنگل پیاده میشن.شبیه جنگل امازونه.من موندم پس چرا حذفش کردن این دیالوگو؟؟
کاملا مشخصه از قبل برنامه داشتن واسه DLC .الان دیدن همه عصبانی شدن چیزی نمیگن. من موندم چرا به این Elcor ها آخر بازی اشاره ای نشد.یه صحنه هم ازشون نشون ندادن.شپرد بهشون میگفت شما چه جوری میجنگین.اون سفیر Elcor میگفت ما پشتمون تیربار سوار میکنیم.یکی(فکرکنم گفت VI دقیق یادم نیست) میشینه شلیک میکنه. این خارجیا بدجور فحش میدن به بایوور.
به هیچکدوم از نژاد‌های فرعی اشاره نمی‌شه آخر بازی،حتا اگه نیرو هاشونو داشته باشی‌(hanar,drell,rachni,Elcor,batarian,). فقط ارتش نژادای اصلی که تو داستان اصلی‌ جمع کردی رو نشون میده.
So basically if Shepard was actually indoctrinated, and is now alive back in London, then that means the reapers are also still alive. Cos it was all in his head?

So that means the final fight against the reapers is yet to be fought. But Bioware have already said that ME is finished as we know it. So that means, the end battle will be DLC.
In other words, we all just paid full price for something that the producers knew was incomplete and withheld this info from us. Is that not illegal?
Harbingerبیشتر از همه حالیش هست، کلا تو سری اصلا حرف هم نمی‌زنه،جوابش دست اونه به نظر من :D یا شاید با شکست دادنش تو ذهنشReaper رو مجاب می‌کنه که عقب نشینی کنن:d.

آخرین ویرایش:

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
به هیچکدوم از نژاد‌های فرعی اشاره نمی‌شه آخر بازی،حتا اگه نیرو هاشونو داشته باشی‌(hanar,drell,rachni,Elcor,batarian,). فقط ارتش نژادای اصلی که تو داستان اصلی‌ جمع کردی رو نشون میده.

Harbingerبیشتر از همه حالیش هست، کلا تو سری اصلا حرف هم نمی‌زنه،جوابش دست اونه به نظر من :D یا شاید با شکست دادنش تو ذهنشReaper رو مجاب می‌کنه که عقب نشینی کنن:d.
یعنی Indoc شده شپرد؟ یعنی تو ذهنش اونا رو شکست داده و جلوی Indoc رو گرفته شپرد و تونسته اونا شکست بده.آخه پایان اینقدر مه آلود میشه.

آقا اون صحنه یادته شپرد با اسلحه یه ریپر رو نابود میکنه رو زمین.اونجا با هم صحبت میکنند.اون دیالوگا یادته؟کلا من هنوز معتقدم که ر"یدن.

اینم یه عکس .اونایی که بازی رو تموم کردن نظر بدن.لطفا
کسی میتونی بگه نوع زرهش چیه؟‌ کالکتره؟ این عکس شپرده بعد از اینکه زنده میمونه.
]

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یعنی Indoc شده شپرد؟ یعنی تو ذهنش اونا رو شکست داده و جلوی Indoc رو گرفته شپرد و تونسته اونا شکست بده.آخه پایان اینقدر مه آلود میشه.

آقا اون صحنه یادته شپرد با اسلحه یه ریپر رو نابود میکنه رو زمین.اونجا با هم صحبت میکنند.اون دیالوگا یادته؟کلا من هنوز معتقدم که ر"یدن.

اینم یه عکس .اونایی که بازی رو تموم کردن نظر بدن.لطفا
کسی میتونی بگه نوع زرهش چیه؟‌ کالکتره؟ این عکس شپرده بعد از اینکه زنده میمونه.
]
ا توجه به احتمالا گفتم
biggrin1.gif
اگه indoctrinated شده باشه، ممکن هست نشده باشه، در هر حال Bioware داره روEnding جدید کار می‌کنه باید منتظر بمونیم ببینیم اون چی‌ می‌شه
اون لباس زیر Armor هست :D داغون شده مثلCollector armor به نظر میاد.

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
دوستان لطفا کمک کنید!من الان ده ساعت بازی کردم اونجام که یه ریپر رو تو رانوک می کشی اما تا حالا اصلا اشلی تو بازی نبوده اون اول فقط کایدن و جیمز بودن که جیمز مصدوم میشه و میره بیمارستان اما اونجور که خوندم واسه بعضیا اشلی از اول بازی هستش؟؟؟من هیچ سیوی از نسخه های قبل رو نداشتم!آیا در ادامه اشلی میاد یا نه؟؟؟

Last edited by a moderator:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان لطفا کمک کنید!من الان ده ساعت بازی کردم اونجام که یه ریپر رو تو رانوک می کشی اما تا حالا اصلا اشلی تو بازی نبوده اون اول فقط کایدن و جیمز بودن که جیمز مصدوم میشه و میره بیمارستان اما اونجور که خوندم واسه بعضیا اشلی از اول بازی هستش؟؟؟من هیچ سیوی از نسخه های قبل رو نداشتم!آیا در ادامه اشلی میاد یا نه؟؟؟
موقع ورود به بازی چند تا سوال می‌پرسه ازتون موقع ساخت کاراکتر،شما انتخاب کردین که Kaiden به جاAshley زنده مونده. الان بازیAshley رو مرده حساب می‌کنه.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
در مورد Prothean

یه چیز دیگه‌ای که من درک نکردم این‌Prothean ها که حتا سربازای معمولیشون سیستم تایپ رو عقب مونده میدونن،چطور نتونستن تا آماده شدن Crucible دوام بیارن؟ تو چند تا صحنه که جنگشون با Reaper نشون داده می‌شه کم نمیارن جلو اونا.:d کل کهکشان هم دست خودشون بود زحمت نمیکشیدن واسه متحد کردنشون

بازی کلا تو این مواردParadox داره :D

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
در مورد Prothean

یه چیز دیگه‌ای که من درک نکردم این‌Prothean ها که حتا سربازای معمولیشون سیستم تایپ رو عقب مونده میدونن،چطور نتونستن تا آماده شدن Crucible دوام بیارن؟ تو چند تا صحنه که جنگشون با Reaper نشون داده می‌شه کم نمیارن جلو اونا.:d کل کهکشان هم دست خودشون بود زحمت نمیکشیدن واسه متحد کردنشون

بازی کلا تو این مواردParadox داره :d

فرمانده شپرد نداشتن که بره نجاتشون بده.بره با اون پسره صحبت کنه.:d

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
حالا این همه انتقاد کردم از بازی .نکات مثبتشم بگم.واقعا صدای EDI و Hackett خیلی خوب بودند.من دوست داشتم.
یه چیز دیگه که خیلی خوشم اومد .EDI بود که کنترل اون بدن دردست گرفت.خیلی باحال بود .من سورپرایز شدم.اون وقتایی هم که درباره انسان ها از شپرد سوال میپرسید خیلی باحال و فلسفی بود.بعدش اون رابطه جوکر(شوفر نورماندی) و EDI خیلی بامزه بود.می خواستیم براشون عروسی بگیرم. دیگه عمرمون کفاف نداد.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
حالا این همه انتقاد کردم از بازی .نکات مثبتشم بگم.واقعا صدای EDI و Hackett خیلی خوب بودند.من دوست داشتم.
یه چیز دیگه که خیلی خوشم اومد .EDI بود که کنترل اون بدن دردست گرفت.خیلی باحال بود .من سورپرایز شدم.اون وقتایی هم که درباره انسان ها از شپرد سوال میپرسید خیلی باحال و فلسفی بود.بعدش اون رابطه جوکر(شوفر نورماندی) و EDI خیلی بامزه بود.می خواستیم براشون عروسی بگیرم. دیگه عمرمون کفاف نداد.
اون آخرش قبل حمله به زمین بری ازش بپرسی‌ همه چیز آماده هست میگهI Also kissed jeff for luck =))
کلا EDI موجود با مزه‌ای هست :D
اینکه در طول بازی می‌خواد مثل انسان زندگی‌ کنه خیلی‌ جالب هست

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Bioware می‌خواد پچ رو باEnding جدید بده.

یبار همینجوری بازی کن خوب :D
نمی خوام. :|
من چهره شپاردی رو که خودم ساختم می خوام. :((
بازی رو سیستمم نصب هست ولی چون مشکل ایمپورت چهره داره دارم با غصه به آیکونش نگاه می کنم. :((

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
بازی رو سیستمم نصب هست ولی چون مشکل ایمپورت چهره داره دارم با غصه به آیکونش نگاه می کنم. :((
توی اون قسمت طراحی چهره یه سری کُدها اون پایین مینویسه. راهی نیست که بتونی کُد چهره 2 رو پیدا کنی و توی 3 بنویسی ؟! :D

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
بچه ها کسی اول بازی گزینه اکشن انتخاب کرده ببینه بازی چه جوریه یعنی صرفا فقط با انتخاب این گزینه بزن و بکش داریم لطفا یه نفر توضیح مختصری بده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر