Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
بچه ها کسی سیوهای Mass Effect 2 رو Import کرده ؟!
اگر Import کنیم باید از اول بازی کنیم ؟!
بعد از کجا باید Import کرد ؟!

کسی نیست ی جواب خشک و خالی به ما بده ؟ )x
تا وقتی من نیستم این تاپیک فعال بوده و 23 تا صفحه رفته بود جلو ... بعد که من اومدم کلا مثل قبرستون شده پست هاش )x

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
کسی نیست ی جواب خشک و خالی به ما بده ؟ )x
تا وقتی من نیستم این تاپیک فعال بوده و 23 تا صفحه رفته بود جلو ... بعد که من اومدم کلا مثل قبرستون شده پست هاش )x
اگهsave داشته باشی همون new game رو که میزنی علاوه بر گزینه های male و female یه گزینه به اسمک import me2 save هم اضافه میشه.باید بازی رو از اول شروع کنی.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خوب بلاخره وقت شد ی 3 ساعتی باز ی کردیم حرف نداره از همه لحاظ عالی هست از نظر فنی هم هیچ مشکلی نداره که مورد عنایت بعضی ها قرار گرفته :d
یاد خاطرات قدیم و جوانی افتادیم

ehsan_ubi

کاربر سایت
Jul 5, 2009
316
نام
Ehsan
سلام دوستان کسی میدونه چجوری میشه hud بازی رو off کرد مثل بازی alan wake که فقط تصویر باشه و خون و اسلحه از صفحه پاک شه ممنون

p..i..d

کاربر سایت
Aug 29, 2010
39
لطفا درباره تمامی پایان ها یه اطلاعاتی بدین که تفاوتاشون چیه و این که تو همشون نشون میده که رو زمین همه چی نابود میشه؟! چون برا خودم نشون داد که رو زمین هر چی بود نابود شد! (اگه اینجوری باشه که با توجه با نابودی مس ریلی ها که دیگه نمیشه به زمین سفر کرد و ....) وهمچنین این که در آخر پسره به من حق انتخاب نداد که برم سمت چپ (کنترل ریپر ها) فقط مسیر راست باز بود!
کلا یکی درباره پایان ها به طور کلی و تفاوتشون در دموی آخر یه توضیحی بده ممنون میشیم!

آخرین ویرایش:

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان من زیاد بازی نکردم و الان اولای بازیم. تازه اومدم تو نورمندی بعد از یه مقدار بازی کردن.
حالا یه سوالی برام پیش اومده. این private terminaL رو چه جوری باید آورد ؟ من چنین چیزی ندارم. فقط یه جورنال هستش.
ضمنا از کجا میشه فهمید آخه باید چه کار کرد ؟ من الکی همش میرم طبقات مختلف و با اون کسایی که باید حرف بزنم حرف می زنم. اصلا نه چیزی رو نقشه داره و نه می دونم چه کار باید بکنم. مثلا از یه در می خواستم خارج شم که نوشت اول باید با فلان شخص صحبت کنی. خب من از کجا بفهمم که باید این کار رو بکنم ؟

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال
سلام خوبی ؟ خوبم!

کی(چه زمانی :D) باید به میراندا در مورد یه نفر گوشزد کرد تا میراندا زنده بمونه؟! الان اومده از من مدارک سیبروس رو ازم بگیره... هیچی برای گوشزد کردن در برای کسی نداره... دفعه بعدی که ببینمشه؟!

من این وسط هویج نبودما! :D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
لطفا درباره تمامی پایان ها یه اطلاعاتی بدین که تفاوتاشون چیه و این که تو همشون نشون میده که رو زمین همه چی نابود میشه؟! چون برا خودم نشون داد که رو زمین هر چی بود نابود شد! (اگه اینجوری باشه که با توجه با نابودی مس ریلی ها که دیگه نمیشه به زمین سفر کرد و ....) وهمچنین این که در آخر پسره به من حق انتخاب نداد که برم سمت چپ (کنترل ریپر ها) فقط مسیر راست باز بود!
کلا یکی درباره پایان ها به طور کلی و تفاوتشون در دموی آخر یه توضیحی بده ممنون میشیم!

3 تا پایان داره که با هم زیاد تفاوت نداره ! شما امتیازت کمه ! باید آنلاین بازی کنی تا امتیازت بمونه وگرنه هرچقدر هم EMS جمع کنی نصف میشه ! زیر 2700 تا زمین نابود میشه و بالاش زمین میمونه
حالا سه تا حالت :
آبی: باعث میشه شپارد خودش به Reaper تبدیل بشه و کنترلشون کنه
قرمز: Reaper ها نابود میشن
سبز (وسطی): باعث میشه تکنولوژی و طبیعت و .. باهم تلفیق بشن و شکل جدید زندگی درست بشه

تو همش Mass Rely ها از بین میرن و امکان سفر هم از به همراهش ! (امکان ساخت مجدد هم نیست چون با تکنولوژی خیلی بالایی توسط Reaper ها ساخته شده بودن)
اگر آنلاین بازی کنی و امتیازت بالا باشه شپارد زنده میمونه، در غیر این صورت تو همش میمیره

دوستان من زیاد بازی نکردم و الان اولای بازیم. تازه اومدم تو نورمندی بعد از یه مقدار بازی کردن.
حالا یه سوالی برام پیش اومده. این private terminaL رو چه جوری باید آورد ؟ من چنین چیزی ندارم. فقط یه جورنال هستش.
ضمنا از کجا میشه فهمید آخه باید چه کار کرد ؟ من الکی همش میرم طبقات مختلف و با اون کسایی که باید حرف بزنم حرف می زنم. اصلا نه چیزی رو نقشه داره و نه می دونم چه کار باید بکنم. مثلا از یه در می خواستم خارج شم که نوشت اول باید با فلان شخص صحبت کنی. خب من از کجا بفهمم که باید این کار رو بکنم ؟
کنار میز نقشه ای که نورماندی رو کنترل میکنی یه کامپیوتر هست اونجا بهش میگن Private Terminal که توش برات E-mail میاد ! کارهایی هم که باید بکنی رو میری تو Menu و Journal اونجا نوشته باشید کج بری و چه کارهایی انجام بدی.

من این وسط هویج نبودما!
biggrin1.gif
اصلا نفهمیدم چی نوشته بودی :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر