Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دو تا سوال دارم
1
2
خیلی ممنون

:D

.
.
.
.
.
.
.
1-نسخه بلک باکس توش dlc داره؟
2-میگن تو بازی میتونی اکشن تمام بری و RPG بازی نکنی.درسته؟اگه آره چطوری؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دو تا سوال دارم
1
2
خیلی ممنون

:D

.
.
.
.
.
.
.
1-نسخه بلک باکس توش dlc داره؟
2-میگن تو بازی میتونی اکشن تمام بری و RPG بازی نکنی.درسته؟اگه آره چطوری؟
1-خیر
2-اول بازی میتونین حالت اکشن رو انتخاب کنین که همهٔ دیالوگ‌های بازی رو میبره و روAuto level up باز می‌کنه.

omids12

کاربر سایت
Feb 5, 2012
2
دوست عزیزی که تایپیک منو پاک کردی مگه موضوع پیرامون بحث و تبادل نظر نیس خب چرا تایپیک منو پاک کردی من که گفتم نظر شخصیه در ضمن هرکی نظر خودشو داره و دوستان الحمدالله فهمیده هستن نیاز به پاک کردن نیس ولی ازین که تایپیکو پاک کردی واقعا متاسف شدم. بعدشم وقتی بازی بده، بد که چه عرض کنم افتضاحه خب بیام بگم قشنگ بود عالی بود گیم پلیش فلان بود داستانش بهمان بود و...اگرم پست اشتباهی زدم خب به پست درست هدایت کن مثل بقیه انجمن ها.
ممنون.

آخرین ویرایش:

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
دوست عزیزی که تایپیک منو پاک کردی مگه موضوع پیرامون بحث و تبادل نظر نیس خب چرا تایپیک منو پاک کردی من که گفتم نظر شخصیه در ضمن هرکی نظر خودشو داره و دوستان الحمدالله فهمیده هستن نیاز به پاک کردن نیس ولی ازین که تایپیکو پاک کردی واقعا متاسف شدم. بعدشم وقتی بازی بده، بد که چه عرض کنم افتضاحه خب بیام بگم قشنگ بود عالی بود گیم پلیش فلان بود داستانش بهمان بود و...اگرم پست اشتباهی زدم خب به پست درست هدایت کن مثل بقیه انجمن ها.
ممنون.

من پست شما رو ندیدم ولی اگه بدون استفاده از تگ اسپویلر درباره داستان بازی حرف زدید پاک شدن پست شما کاملا به جا بوده.

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

omids12

کاربر سایت
Feb 5, 2012
2
me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

من پست شما رو ندیدم ولی اگه بدون استفاده از تگ اسپویلر درباره داستان بازی حرف زدید پاک شدن پست شما کاملا به جا بوده.

نه در مورد داستان و مراحل صحبت نکردم روی صحبتم کل بازی بود ولی کلمه داستان توش بود نمیدونم قوانین انجمن های قدبم اینقد سخت نبود!

jangjoo

کاربر سایت
Aug 26, 2011
25
دوستان 2 تا سوال دارم.
من اشلی رو پیدا نمیکنم ! من 3 با ر رفتم ملاقاتش تا اینکه بار آخر حالش خوب شد بود و لباس آبی تنش بود .در همه صحبت ها گذینه اول رو انتخاب کردم .و آخرش شپرد به خاطر بازگشتش خوشامد گفت (تو بیمارستان) یه شکلات هم خریده بودم ولی بهش نداد . الان نه تو سفینه هست نه تو بیمارستان .
الان هیچ جا نیست نه تو سفینه نه تو بیمارستان. بازی cheat نداره ؟
یکی دیگه هم این که Anti Aliasing رو نمیشه تغییر داد ؟ تو MassEffectConfig فقط میشه فعال و غیر فعال کرد.

Last edited by a moderator:

Nikita

کاربر سایت
May 16, 2010
206
نام
مهدی
دوستان 2 تا سوال دارم.
من اشلی رو پیدا نمیکنم ! من 3 با ر رفتم ملاقاتش تا اینکه بار آخر حالش خوب شد بود و لباس آبی تنش بود .در همه صحبت ها گذینه اول رو انتخاب کردم .و آخرش شپرد به خاطر بازگشتش خوشامد گفت (تو بیمارستان) یه شکلات هم خریده بودم ولی بهش نداد . الان نه تو سفینه هست نه تو بیمارستان .
الان هیچ جا نیست نه تو سفینه نه تو بیمارستان. بازی cheat نداره ؟
یکی دیگه هم این که Anti Aliasing رو نمیشه تغییر داد ؟ تو MassEffectConfig فقط میشه فعال و غیر فعال کرد.

در مورد اشلی صبر کن هنوز زود هست که به تیمت بیاد نمی گم چطوری که مزش نپره برو بازی کن خیالت راحت یکی از اعضای گروهت هست
نه برای منم نمی شه فقط فعال وغیر فعال داره

mehdi64

کاربر سایت
Jul 23, 2009
17
دوستان من تازه بازی شروع کردم و یه سوالی دارم
من سیوامو ایمپورت کردم. تو مس افکت2 همه افرادم زنده موندن. حالا که دارم بازی میکنم تا حالا دو نفرشون( Mordinو thane )مردن. میشه کاری کرد که اینا نمیرن. بعد کسایی که تو مس افکت 2 این شخصیتارو کشنه باشن و از سیوشون استفاده کنن، تو این قسمت های بازی چه اتفاقی میفته؟

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
منمک این بازی زیبا رو تهیه کردم نسخه دوم رو بازی نکردم .فقط یه سوال این اول که باید یه نژاد انتخاب کرد تو چه چیز هایی باهم خیلی فرق دارند و کروم از همه بهتره و یم سوال دیگه اون اسلحه جدید که تو تریلر هاش بود که مثل شمشیر مشه ....تو دست چپ مونم هست برای همه ناد ها هست یا برای یه نژاد بخصوص فعال میشه ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر