Mass Effect 2 | PC

سلام
944906_99726_front.jpg

تا انتشار یکی از بهترین بازی ها این نسل دیگه چیزی نمونده این بازی قرار رسما در 26 ژانویه برابر با 6 بهمن همزمان با انتشار برای X360 برای Pc هم منتشر بشه با توجه به سابقه خیلی خوب Bioware و شماره یک این بازی در انتظار یک شاهکار کامل با داستان فوق العاده هستیم

آخرین ویرایش:
بچه ها من تازه mass effect 2 گرفتم ولی نمیدونم باید چی کار کنم بعد اینکه من مردم بعد دوباره منو زنده کردن ماموریت میرم ولی بعدا معلوم نیست باید چی کار کنی من تو سفینه خودم هستم مثلا چه جوری باید ماموریت ها رو پیدا کرد یا اسلحه یا سفینه رو آپگریت کرد فعلا فقط میشه رفت سیاره ها رو اسکن کرد و ماموریتی معلوم نیست یه راهنمایی بکنید؟

موجوداتی به اسم coloctor ها به normandy حمله می کنن و شپرد تو این درگیری کشته میشه
حالا این شپرد کیه داستانش مفصله که باید mass effect 1 رو بازی کنی
بعد گروهی به اسم cerberus شپرد رو دوباره زنده میکنن
تو بازی یه سری ماموریت هست که خود بازی اتوماتیک بهت میده که اکثرا ماموریت های اصلی هستن، یه سری دیگه رو هم باید با صحبت کردن با شخصیت های تو بازی بدست بیاری

ماموریت هایی که میگیری بالی سیاره ای که باید اون ماموریت رو توش انجام بدی اسم اون ماموریت رو می نویسه

در مورد اپگرید هم اول باید mordin که یکی از افرادت هست رو پیدا کنی چون اون تو قسمت آزمایشگاه سفینه کار میکنه که الان درش قفله

اگه میخوای از این بازی فوق الاده لذت کامل رو ببری بهتره mass effect 1 رو بازی کنی

------------------------------------------------------------------------------------------
.....:::::Fight For The Lost:::::.....

موجوداتی به اسم coloctor ها به normandy حمله می کنن و شپرد تو این درگیری کشته میشه
حالا این شپرد کیه داستانش مفصله که باید mass effect 1 رو بازی کنی
بعد گروهی به اسم cerberus شپرد رو دوباره زنده میکنن
تو بازی یه سری ماموریت هست که خود بازی اتوماتیک بهت میده که اکثرا ماموریت های اصلی هستن، یه سری دیگه رو هم باید با صحبت کردن با شخصیت های تو بازی بدست بیاری

ماموریت هایی که میگیری بالی سیاره ای که باید اون ماموریت رو توش انجام بدی اسم اون ماموریت رو می نویسه

در مورد اپگرید هم اول باید mordin که یکی از افرادت هست رو پیدا کنی چون اون تو قسمت آزمایشگاه سفینه کار میکنه که الان درش قفله

اگه میخوای از این بازی فوق الاده لذت کامل رو ببری بهتره mass effect 1 رو بازی کنی

------------------------------------------------------------------------------------------

من که ماموریتی ندیدم فقط دارم میرم این سیاره و اون سیاره برای اسکن کردن منظورم اینه که ماموریتو جایی نمینویسه یا تو نقشه نشون نمیده؟

دوستان من تازه وقت کردم این بازی رو نصب کنم و بازیش کنم ولی چندتا سوال؟
چطوری میشه شخصیت شماره اولمون رو import کرد؟هر کاری کردم نشد:)
بعد از اینکه import کردیم فقط قیافش ایمپورت میشه یا مثلا وقتی با کلاس ونگارد بازی کردیم اتومات ونگارد انتخاب میشه؟
اعضای شماره اول میان؟اشلی رو میگم:d

من که ماموریتی ندیدم فقط دارم میرم این سیاره و اون سیاره برای اسکن کردن منظورم اینه که ماموریتو جایی نمینویسه یا تو نقشه نشون نمیده؟

دکمه escape رو که بزنی یه منو باز میشه تو قسمت jounral ماموریت ها هست

دوستان من تازه وقت کردم این بازی رو نصب کنم و بازیش کنم ولی چندتا سوال؟
چطوری میشه شخصیت شماره اولمون رو import کرد؟هر کاری کردم نشد:)
بعد از اینکه import کردیم فقط قیافش ایمپورت میشه یا مثلا وقتی با کلاس ونگارد بازی کردیم اتومات ونگارد انتخاب میشه؟
اعضای شماره اول میان؟اشلی رو میگم:d

همون اول بازی چند تا گزینه میاره که کزینه import mass effect 1 رو انتخاب می کنی
بعد مسیر پوشه save رو میدی(حواست باشه بازی تو پوشه BioWare\Mass Effect زخیره میشه که تو باید فقط پوشه save رو انتخاب کنی)
وقتی ایمپورت کنی قیافه ، کلاس ، یه مقداری Paragorn یا renegade بر اساس مقدار اونا و یه مقداری هم xp بهت میده

اگه بهت بگم کیا رو میبینی بازی واست ضایع نمیشه؟ بگم؟

همون اول بازی چند تا گزینه میاره که کزینه import mass effect 1 رو انتخاب می کنی
بعد مسیر پوشه save رو میدی(حواست باشه بازی تو پوشه BioWare\Mass Effect زخیره میشه که تو باید فقط پوشه save رو انتخاب کنی)
وقتی ایمپورت کنی قیافه ، کلاس ، یه مقداری Paragorn یا renegade بر اساس مقدار اونا و یه مقداری هم xp بهت میده

اگه بهت بگم کیا رو میبینی بازی واست ضایع نمیشه؟ بگم؟

نه،نگو:d
آقا نمیشه به خدا،ایمپورت نمیشه اعصابم داعون شد.کلی وقت گذاشتم شخصیت شماره اول رو تهه خوشتیپی درست کردم که با گرافیک شماره دوم ببینم.میشه یه ذره بیشتر راهنمایی کنی؟:d
ببین کجا رو اشتب میکنم!
اول تو mass effect config قسمت save ،آدرس سیوهای قسمت اول رو میدم و OK میکنم ولی اتفاقی نمیافته.بعدش بازی رو اجرا میکنم و تو قسمت New game بخش Import ME1 Character رو میزنم.اون پایین یه دکمه Import character داره و میزنمش ولی باز هم اتفاقی نمیافته.اَه،گند زد به اعصابم)x
بازی تو پوشه bioware ذخیره میشه، بعد تو این پوشه ، پوشه mass effect هست، تو این پوشه چند تا پوشه هست که یکیش پوشه save هست
وقتی میخوای بازی رو شروع کنی یکی از گزینه ها که دقیقا یادم نیست تو مایه های import mass effect 1 هست که اگه اینو بزنی یه دکمه import داره که باید مسیر پوشه سیوی که بالا گفتمو بدی حواست باشه پوشه bioware یا mass effect رو انتخاب نکنی فقط پوشه save رو انتخاب کن.
میکنم آقا،میکنم:d،ولی نمیشه:(

آخرین ویرایش:
آقا نمیشه به خدا،ایمپورت نمیشه اعصابم داعون شد.کلی وقت گذاشتم شخصیت شماره اول رو تهه خوشتیپی درست کردم که با گرافیک شماره دوم ببینم.میشه یه ذره بیشتر راهنمایی کنی؟:d

بازی تو پوشه bioware ذخیره میشه، بعد تو این پوشه ، پوشه mass effect هست، تو این پوشه چند تا پوشه هست که یکیش پوشه save هست
وقتی میخوای بازی رو شروع کنی یکی از گزینه ها که دقیقا یادم نیست تو مایه های import mass effect 1 هست که اگه اینو بزنی یه دکمه import داره که باید مسیر پوشه سیوی که بالا گفتمو بدی حواست باشه پوشه bioware یا mass effect رو انتخاب نکنی فقط پوشه save رو انتخاب کن.

ببین کجا رو اشتب میکنم!
اول تو mass effect config قسمت save ،آدرس سیوهای قسمت اول رو میدم و OK میکنم ولی اتفاقی نمیافته.بعدش بازی رو اجرا میکنم و تو قسمت New game بخش Import ME1 Character رو میزنم.اون پایین یه دکمه Import character داره و میزنمش ولی باز هم اتفاقی نمیافته.اَه،گند زد به اعصابم)x

این قسمت mass effect config کجاست ؟
من که ندیدمش
من فقط import رو زدم
میکنم آقا،میکنم:d،ولی نمیشه:(

:-/:-/:-/

دکمه import رو میزنی هیچ پنجره ای باز نمیشه؟

آخرین ویرایش:
:-/:-/:-/

دکمه import رو میزنی هیچ پنجره ای باز نمیشه؟
مگه قراره پنجره ای باز بشه؟:dنه والا:d
یه چیز مسخره به ذهنم اومد گفتم شاید مشکل از این باشه
واسه من ستاپ اصلی نبود امکان داره از این باشه؟واسه تو ستاپ اصلی بود؟:)

مگه قراره پنجره ای باز بشه؟:dنه والا:d
یه چیز مسخره به ذهنم اومد گفتم شاید مشکل از این باشه
واسه من ستاپ اصلی نبود امکان داره از این باشه؟واسه تو ستاپ اصلی بود؟:)

واسه منم اصلی نبود

یه لحظه صبر کن ، من برای اینکه dlc جدید رو بازی کنم دوباره بازی رو نصب کردم
الان میخوام دوباره ایمپورت کنک ببینم میشه

آقا ایمپورت شد!!!!:d
ببین حتما یه جای کارو اشتباه میری، خوب بخون ببین چی می نویسم:d
اول رفتم تو mass effect 2 config بخش save games یه دکمه داره اونو زدم بعد مسیرپوشه save توی پوشه های Bioware -> mass effect رو دادم
بهد رفتم تو بازی new game رو زدم گزینه mass effect 1 character رو که زدم اتوماتیک کاراکتر mass effect 1 رو شناخت بعدش import رو زدم رفت تو بازی:d

آخرین ویرایش:
واسه منم اصلی نبود

یه لحظه صبر کن ، من برای اینکه dlc جدید رو بازی کنم دوباره بازی رو نصب کردم
الان میخوام دوباره ایمپورت کنک ببینم میشه
اتفاقا خوب شد گفتی
الان که ستاپ اصلی نیست DLC ها رو میشه بازی کرد؟
بعدش هم میشه اسم DLC هایی که مربوط به داستان میشه رو بگی.نه از این DLC مسخره هایی که فقط دوتا الحه اضافه میکنن:)
آره میشه بازی کرد
به نظرم همه dlc ها قشنگه
فردا dlc هایی که مربوط به داستان میشه رو برات می نویسم
دستت درد نکنه ولی خودم دیدم:d:)
این ایمپورت رو بگو دیوونه شدم:(
تو 2تا پست قبلی نوشتم، همین الان انجام دادم، ایمپورت شد!!!
باز هم امتحان کردم و باز هم نشد:(مثل اینکه باید با شخصیت قبلی خداحافظی کنم برم یکی دیگه بسازم.ولی حیف شد.نیم ساعت 45دقیقه داشتم با قیافش ور میرفتم:(

آخرین ویرایش:
اتفاقا خوب شد گفتی
الان که ستاپ اصلی نیست DLC ها رو میشه بازی کرد؟
بعدش هم میشه اسم DLC هایی که مربوط به داستان میشه رو بگی.نه از این DLC مسخره هایی که فقط دوتا الحه اضافه میکنن:)

آره میشه بازی کرد
به نظرم همه dlc ها قشنگه، مخصوصا dlc fie power که یه assualt rifle و شاتگان خوب بهت میده چون تو بازی تو این 2تا کلاس یه اسلحه درست و حسابی نبود
فردا dlc هایی که مربوط به داستان میشه رو برات می نویسم

تو 2تا پست قبلی نوشتم، همین الان انجام دادم، ایمپورت شد!!!

آخرین ویرایش:
اقا DLC ش چی اضافه میکنه . ؟ ( باید کجا بریم )

منظورتو متوجه نشدم؟
اگه منظورت اینه که مثل dragon age یه قسمت جدید اضافه میکنه، نه اینطور نیست
اونایی که ماموریت اضافه می کنن ، ماموریت هاشون میره تو لیست ماموریت ها(Journal)
بعضی ها هم اسلحه و زره اضافه میکنن که میره تو قسمت مربوط به خودشون تو نرماندی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or