Mass Effect 2 | PC

سلام
944906_99726_front.jpg

تا انتشار یکی از بهترین بازی ها این نسل دیگه چیزی نمونده این بازی قرار رسما در 26 ژانویه برابر با 6 بهمن همزمان با انتشار برای X360 برای Pc هم منتشر بشه با توجه به سابقه خیلی خوب Bioware و شماره یک این بازی در انتظار یک شاهکار کامل با داستان فوق العاده هستیم

آخرین ویرایش:
gralt جان من اینکاریو که شما گفتی کردم ولی بازم همان پیغامو داد:-/
ولی وقتی دوباره کرک ریختم رفت تو بازی اما گفت نمی تونه اجراش کنه:((:((:((
Kasumi’s Stolen Memoryغیر از کرک به MassEffect2DLCUnlockerهم نیاز داره .یه سرچ کنی پیدا می شه.البته اینجام بری بهتره http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=17738&page=222

کمک دوستان!
من دو جا گیر کردم!!!
1.ماموریت سامرا samara رو چجوری باید رفت؟هر کاری میکنم دختره بلند میشه میره!!!
2.ماموریت آخر بازی چجوری باید گروهم رو انتخاب کنم؟به ترتیب باید بشه؟مثلا چه کسی باید
لایه محافظ رو بسازه که اون زنبور های کلکتور ها نزننمون؟آیا اون geth که نجات میدیم ماموریت شخصی هم داره؟

کمک دوستان!
من دو جا گیر کردم!!!
2.ماموریت آخر بازی چجوری باید گروهم رو انتخاب کنم؟به ترتیب باید بشه؟مثلا چه کسی باید
لایه محافظ رو بسازه که اون زنبور های کلکتور ها نزننمون؟آیا اون geth که نجات میدیم ماموریت شخصی هم داره؟
در مورد سوال دومت اون چیزی که یادم میاد اینه (آخه چند ماهی از بازی گذشته) که هر آدمی رو که دوست داری می تونی انتخاب کنی اون جا که زنبور ها میان اون زنه که تو مراحل اولیه تو یه کلاب پیداش کردی مو هاش یه طور خاصیه و فک می کنم بنفشه اون می تونه کمک کنه.(اگر اشتباه گفتم ببخشید چیز زیادی یادم نیست):)

برای دوستانی که ماموریت سامرا samara رو گیر کرده اند:
ابتدا با سامرا که در گوشه پشت جعبه ها ایستاده صحبت کنید و تمام گزینه ها را انتخاب کنید.
سپس داخل شوید.در ورودی یک پسر با ریش بزی ایستاده است و با شما صحبت میکند ابتدا
گزینه سمت چپ پایین را انتخاب کنید.سپس گزینه سمت راست پایین را انتخاب کنید(برای
کسانی که کار بد میکنند و امتیاز منفی میگیرند.)اما اگر میخواهید خوب باشید,گزینه sorry را
انتخاب کنید.
به جلو بروید دو تا جونور از نژاد تورین(ببخشید اگه نژاد اشتباهه در ضمن منظور از به جلو بروید
به سمت چپ بودش!!)نشسته اند باهاشون حرف بزنید و گزینه بالا سمت چپ و دوباره بالا
سمت چپ را انتخاب بکنید.
سپس به نوشیدنی فروشی بروید(دوباره به سمت چپ!)با صاحب مغازه صحبت کنید و گزینه
آبی رنگ را انتخاب کنید.
(سپس اگر اتفاقی نیفتاد با کروگان بقلیتون صحبت کنید و گزینه قرمز رو بزنید تا ماموریت شروع
بشود.)
با دختر سمارا صحبت میکنید.در اولین سئوالات شما گزینه سمت راست پایین را انتخاب کنید
سپس که منوی سئوالات به دو بخش تقسیم شد از ART شروع کنید.وقتی گزینه ها ظاهر
شد گزینه چپ پایین و در منوی بعد سئوالات ART چپ پایین به همین ترتیب تا سئوالات بخش
ART تمام شود.سپس به MUSIC بروید و باز هم گزینه های چپ پایین را در منوی سئوالات
موسیقی بپرسید یا جواب بدهید.
از این روش برای آخرین انتخاب یعنی TRAVEL هم استفاده بکنید تا دختر سامرا شما را به
آپارتمان دعوت کند.
در این بخش به دختر سامرا تمام جواب ها را منفی بدهید یا با او تند صحبت کنید یا گزینه های قرمز را انتخاب بکنید.
سپس سامرا می آید و مادر و دختر با هم دعوا میکنند!!اگر جلوی سامرا را بگیرید کشته میشود!(فک کنم اگه گزینه سمت چپ را بزنید زنده بموند!)
سپس ماموریت کامل میشود!!

کمک دوستان!
من دو جا گیر کردم!!!

برای رهبری گروه miranda یا Garrus
برای متخصص اول که در رو باز کنه Tali یا legion
برای متخصص دوم واسه حشره ها Samara یا Jack
برای برگردوندن افراد به سفینه Mordin
فقط حواست باشه همه افرادت Loyal باشن وگرنه تو ماموریت کشته می شن:(

در مورد Legion هم اره اون یه ماموریت جدا داره

------------------------------------------------------------------------------------------
.....:::::Fight For The Lost:::::.....

الان من jacob رو لویال کنم میرم که iff reaper رو بگیرم!!قبلش باید همه چیو آپگرید کنم؟مثل krogan shut gun و heavy armor ship ؟بعد راهی نیستش که امتیاز ها مثل element zero و اونایی دیگه مفت و مجانی باز بشه؟مثلا چیت کدی چیزی!!!اگه چیت برای این چیزا داره بدین
اگه چیت بزنم که سیوش یا اچیومنتش خراب نمیشه؟(چون یه بار رو pc تموم کردم میخوام دوباره رو 360 برم چون رو pc همه آخرش مردن!!!)
بعد اگه jack و سامرا دنبالم باشن چیزی میشه؟

الان من jacob رو لویال کنم میرم که iff reaper رو بگیرم!!قبلش باید همه چیو آپگرید کنم؟مثل krogan shut gun و heavy armor ship ؟بعد راهی نیستش که امتیاز ها مثل element zero و اونایی دیگه مفت و مجانی باز بشه؟مثلا چیت کدی چیزی!!!اگه چیت برای این چیزا داره بدین
اگه چیت بزنم که سیوش یا اچیومنتش خراب نمیشه؟(چون یه بار رو pc تموم کردم میخوام دوباره رو 360 برم چون رو pc همه آخرش مردن!!!)
بعد اگه jack و سامرا دنبالم باشن چیزی میشه؟

تموم آپگرید ها رو باید انجام بدی واسه همینه که همه مردن:d
نیازی به چیت نیست ، یه کم وقت بزاری سیاره ها رو اسکن کنی کلی منابع بدست میاری ، تازه کلی هم اضافه میاری
منظورتو از اینکه "jack و سامرا دنبالم باشن چیزی میشه؟" متوجه نشدم:-/
حتما بازی رو به بهترین شکل تموم کن چون سیو ها رو میشه تو mass effect 3 وارد کرد

------------------------------------------------------------------------------------------

سلام دوستان
من میخوام این بازی رو بگیرم ولی دو دلم
چون Fallout 3 رو داشتم اصلا باهاش حال نکردم اینقدر موقع صحبت کردن با این و اون گزینه های مختلف داشت
آدم گیج میشد
Mass Effect 2 هم همین طوریه ؟

سلام دوستان
من میخوام این بازی رو بگیرم ولی دو دلم
چون Fallout 3 رو داشتم اصلا باهاش حال نکردم اینقدر موقع صحبت کردن با این و اون گزینه های مختلف داشت
آدم گیج میشد
Mass Effect 2 هم همین طوریه ؟

این ایرادی که میگی ویژگی اصلی بازی های rpg هست
مثل این میمونه که بگی call of duty اکشنش خیلی زیاده!!!

به نظر من fallout اصلا به me2 نمیرسه

ولی در کل آره me2 هم مثل همه بازی های نقش آفرینی باید با npc های زیادی صحبت کنی

سلام دوست عزیزgralt witcher من بازیو تموم کردم تغریبا همه چیو آپ گرید کردم!
تا اونجایی که باید برای chakwas یه نفر رو بدی که اسکورتش کنه بدون اینکه کسی بمیره رفتم خوب؟
راستی برای اسکورتشون mordin رو دادم!
اما در انتخاب لایه محافظ بدجوری گیر کردم!ببین یه نفر رو از بین جک و میراندا و سامرا باید انتخاب کنی که
اون لایه آبی رو بسازه که زنبورای کلکتورا نخورنمون درست؟من جک رو گذاشتم!اگه سامرا رو بذارم به اون در
که میرسه خسته نمیشه؟چون وقتی جک لایه رو میسزه من میراندا و گروس یه بار دیگه میراندا و سامرا رو
به عنوان یار کمکی برای کمک به خودم و جک انتخاب کردم اما هر دو دفعه هم گروس رو زنبورا بردن هم
سامرا رو!!!اینجا رو کمک کن ممنون!
بعد فک کنم باید برای آخرین بار گروه انتخاب کنی من گروس و میراندا رو گذاشتم جفتشونم زنده موندن!
منم همینطور اما جک و سامرا مردن!
یه سئوال:اگه برای قسمت لایه محافظ برای یار کمکی legion و میراندا رو بذارم کسی نمیمیره؟
ممنون!

سلام دوست عزیزgralt witcher من بازیو تموم کردم تغریبا همه چیو آپ گرید کردم!
تا اونجایی که باید برای chakwas یه نفر رو بدی که اسکورتش کنه بدون اینکه کسی بمیره رفتم خوب؟
راستی برای اسکورتشون mordin رو دادم!
اما در انتخاب لایه محافظ بدجوری گیر کردم!ببین یه نفر رو از بین جک و میراندا و سامرا باید انتخاب کنی که
اون لایه آبی رو بسازه که زنبورای کلکتورا نخورنمون درست؟من جک رو گذاشتم!اگه سامرا رو بذارم به اون در
که میرسه خسته نمیشه؟چون وقتی جک لایه رو میسزه من میراندا و گروس یه بار دیگه میراندا و سامرا رو
به عنوان یار کمکی برای کمک به خودم و جک انتخاب کردم اما هر دو دفعه هم گروس رو زنبورا بردن هم
سامرا رو!!!اینجا رو کمک کن ممنون!
بعد فک کنم باید برای آخرین بار گروه انتخاب کنی من گروس و میراندا رو گذاشتم جفتشونم زنده موندن!
منم همینطور اما جک و سامرا مردن!
یه سئوال:اگه برای قسمت لایه محافظ برای یار کمکی legion و میراندا رو بذارم کسی نمیمیره؟
ممنون!

من تو کل ماموریت آخر جک و لجیون همراهم بودن، مشکلی نداشتم
برای لایه محافظ سامارا رو بزار
برای رهبری گروه دوم گاروس یا میراندا رو بزار
برای متخصص اول که در رو باز کنه تالی رو بزار
برای اسکورت هم خوب شد موردین رو گذاشتی چون تو درگیری ها میمیره
اگه اینجوری انتخاب کنی همه زنده میمونن

آخرین ویرایش:
بچه ها من تازه mass effect 2 گرفتم ولی نمیدونم باید چی کار کنم بعد اینکه من مردم بعد دوباره منو زنده کردن ماموریت میرم ولی بعدا معلوم نیست باید چی کار کنی من تو سفینه خودم هستم مثلا چه جوری باید ماموریت ها رو پیدا کرد یا اسلحه یا سفینه رو آپگریت کرد فعلا فقط میشه رفت سیاره ها رو اسکن کرد و ماموریتی معلوم نیست یه راهنمایی بکنید؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or