Multi Platform Marvel's Avengers

سازنده
Crystal Dynamics / Eidos Montreal
تاریخ انتشار
August 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
e0nm_marvel_39_s_avengers_2019_logo.png

Publisher: Square Enix
Developers: Crystal Dynamics / Eidos Montreal
Genre: Action-Adventure
Release Date: September 4th

اطلاعات کلی
  • بازی، اولین محصول از قرارداد چندین ساله مشترک مارول و Square Enix می باشد
  • 5 استودیو در توسعه بازی نقش دارند
    • Crystal Dynamics, استودیوی اصلی
    • Eidos Montreal
    • Crystal Northwest, یکی از زیرشاخه های که CD که صرفا جهت تمرکز روی بخش آنلاین تشکیل شده
    • Nixxes, یک استودیوی هلندی با تمرکز روی ساخت Asset
    • Square Enix Japan, متمرکز روی تکنولوژی و نورپردازی
  • Shaun Escayg (از استودیوی ناتی داگ) کارگردان خلاق بازی میباشد
  • Bill Rosemann, رییس مارول گیمز، مشاور بازی میباشد
داستان
  • مقدمه داستان در روز A-Day اتفاق می افتد، جایی که گروه در حال جشن گرفتن به مناسبت افتتاح دومین مرکز فرماندهی در سان فرانسیسکو و همچنین Helicarrier جدید می باشند
  • با حمله ی Taskmaster نیمی از سان فرانسیسکو و Helicarrier نابود شده و همچنین کاپیتان آمریکا در ظاهر کشته میشود
  • اونجرها مقصر خرابی شناخته شده و در نتیجه گروه از هم می پاشد
  • وقایع بازی 5 سال بعد دنبال می شود، جایی که قهرمانان مجرم شناخته شده و سازمانی به نام AIM مسئولیت بازسازی و کنترل سان فرانسیسکو را بر عهده گرفته
  • زمانی که کامالا خان جوان، پرده از توطئه ی پشت وقایع A-Day بر میدارد، تصمیم به گرداوری مجدد گروه و اصلاح شرایط میگیرد
  • شرکت AIM برای استفاده از تکنولوژی خود از قدرت Inhuman های زندانی شده استفاده میکند و اونجر ها درصدد آزاد کردن آنها هستند
gw5a_fotojet.png

گیمپلی و ویژگی ها
  • بازی از دو بخش اصلی تشکیل شده: کمپین تک نفره داستانی و مراحل Co-Op وارزون
  • کمپین
    • (بعد از اولین اتصال جهت لینک کردن آکانت SE) تمام کمپین به صورت آفلاین قابل بازی است.
    • مراحل با توجه به قدرت هر قهرمان متفاوت می باشد، به طور مثال مراحل Black Widow شامل مخفی کاری می باشد در حالی که مراحل Hulk تماما در مورد درهم شکستن دشنان است
  • Co-op
    • مراحل Warzone و بودن نیاز به اتمام بخش داستانی در دسترس است
    • مراحل Warzone به روایت بهتر داستان کمک میکنند
    • تمامی مراحل Warzone به صورت Solo قابل انجام است، همچنین قابلیت استفاده از AI به عنوان هم تیمی وجود دارد
    • حداکثر تعداد بازیکنان در یک مرحله 4 نفر میباشد
    • هر بازیکن باید از یک قهرمان متفاوت استفاده کند، نمی توان با 4 هالک یک مرحله را شروع کرد!
    • با پر شدن نوار Stun قهرمانان توانایی انجام یک فینیشر گروهی را دارند
    • برخی از مراحل طراحی مراحل بازتری به جهت تشویق گردش دارا میباشند
wyh_1nav_fotojet_(4).png

• شش قهرمان در زمان لانچ: Iron Man, Captain America, Hulk, Black Widow, Thor, and Ms. Marvel
  • تمام قهرمانان قابلیت شخصی سازی دارند، شخصی سازی شامل موارد زیر می باشد:
    • Gear
      • روی Stat تاثیرگذار و روی ظاهر بی تاثیر است
      • هر بخشی از بدن دارای گیر های مخصوص بوده، گیر ها بر اساس میزان نایاب بودن رنگ بندی شده اند
    • Costumes
      • تماما ظاهری، هیچ تاثیری رو Stat ندارند
      • برخی از کاستوم ها با بازی کردن باز شده و برخی دیگر نیاز به خریداری دارند
    • Abilities
      • برای هر قهرمان Skill Tree های متفاوتی جهت انتخاب پلی استایل وجود دارد
    • Perks
      • قابلیت اضافه کردن دمیج گاما به گیر دارند
      • قابلیت کوچک کردن دشمنان را دارا می باشند
    • Artifacts
    • Emotes
  • هر قهرمان دارای روش منحصر به فردی جهت حرکت می باشد ( ایرون من توانایی پرواز دارد، هالک میتواند پرش های بلند انجام دهد و...)
  • هر قهرمان دارای 3 نوع توانایی می باشد که با گذشت زمان فعال شده و شامل 3 دسته میشود (Support (L1), Assault (R1, و (Ultimate (L1+R1
  • Hub بازی Helicarrier آسیب دیده میباشد که با پیشروی در بازی ارتقا پیدا میکند
  • Hub های دیگری برای کاوش انجام مراحل وجود دارد از جمله:
    • Northwest Wilderness
    • American Southwest
    • Pacific Northwest
    • Eastern Seaboard
    • Russian Tundra
  • در H.A.R.M. Room قابلیت تمرین و مبارزه با موج های مختلف دشمنان وجود دارد
wvgk_fotojet_(2).png

برنامه های بعد از لانچ
  • Crystal Dynamics برنامه ساپورت بازی تا چندین سال را دارد
  • قهرمانان جدید به مروز به بازی اضافه میشوند
    • Hawkeye اولین قهرمان بعد از عرضه میباشد
      • شامل مراحل داستانی و یک ضد قهرمان جدید میباشد
    • Spider-Man در اوایل سال 2021 به صورت انحصاری برای کنسول های PlayStation عرضه میشود
      • ورژن کریستال داینمکس بوده و هیچ ارتباطی با اسپایدرمن اینسامنیاک ندارد
  • تقریبا تمامی DLC های بازی (قهرمانان، مراحل و مناطق جدید) رایگان میباشد
  • تنها برخی از اسکین های بازی پولی میباشد

آخرین ویرایش:

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
یه سوال اگه به اکانت اسکوئر انیکس وصل نشیم داخل بازی دی ال سی هایی که میاد نمیشه گرفت ؟؟؟ چون نوشته بود امیتازات وصل شدن، شخصیت های جدید و محتویات داستانی

• Like
Reactions: armintn

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه سوال اگه به اکانت اسکوئر انیکس وصل نشیم داخل بازی دی ال سی هایی که میاد نمیشه گرفت ؟؟؟ چون نوشته بود امیتازات وصل شدن، شخصیت های جدید و محتویات داستانی
باتوجه به تجربه من باید ثبت نام کنید حالا در مورد اسکوئر شاید متفاوت باشه

• Like
Reactions: V.s

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
بعد الان کسی ثبت نام کرده ؟ چون من نمیتونم موقع step 2 کد می‌فرسته برای ریجستر اون کد وارد میکنم ارور i2501 میده مشکلش چیه کسی می‌تونه راهنمایی کنه ؟؟

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,151
نام
davood
من ثبت نامم کردم نیومده لودینگ بازی واقعا طولانی قرار بود با اپدیت اخری زمانش کم کنن ولی هیچ فرقی نکرده

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,188
نام
عارف واعظ قائمی
اگه ظرفیت ۳ باشه چی؟ میشه استفاده کرد یعنی همون یوزر که بازی خریداری شده

آقا نظر شخصی اینکه این بازی ارزش نداره واقعا!
تجربه نکردنش باعث نمیشه چیزه خاصی رو از دست بدید، حداقل با توجه به وضعیت فعلی بخش آنلاین بازی به شدت پوچ و خالیه. بازی به شدت از عدم پولیش بودن رنج میبره. مشکل افت فریم و کرش کردن (چه در PC چه در نسخه های کنسولی برای هر دو مورد)، باگ شدن میشن ها، گیر کردن باس ها و دشمن هایی که باید پاک سازی کرد در محل هایی که نمیشه حمله کرد بهشون و...
بخش داستانی خیلی معمولی، شاید یک میشن اول بازی قشنگه و یکی هم میشن پایانی. این وسط چندتا میشن متوسط هست، بقیه هم یک سری میشن الکی فضا پر کن...
سیستم لول آپ کردن لوت مسخره که رسما هر لباسی تا قبل 140 پیدا کنید بدرد نمیخوره چون در بهترین حالت 10 لول میشه بالا بره...
یکی از بی‌خودترین خرید های امسالم بود خلاصه. شاید با آپدیت وضعیت بازی بهتر بشه، ولی فعلا اصلا بازی ارزش نداره از نظر من، بازی با این بودجه و قدرتی که پشتش بود انقدر پوچ و خالی آدم تعجب میکنه!

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,188
نام
عارف واعظ قائمی
من اصلا نمی‌تونم درک کنم اینا با این وقتی و سرمایه‌ای برای ساخت این بازی داشتند چیکار داشتند می‎کردند؟
خیر سرشون خودشون رو کشتند که آپدیت ورژن 1.3 خیلی از مشکلات رو حل میکنه!
بازی هنوز مشکل کرش کردن رو داره، اسکین هایی که ناپدید شده بود به بازی برگشتن خوشبختانه.
ولی.... تا دلتون بخواد مشکل های جدید اضافه شده و خیلی از مشکل های قبلی هنوز موجود هست. ماموریت ها از بعد از آپدیت اصلا دیگه بعضا نشان داده نمی‌شوند و فقط می‌بینید از مثلا Mission Chain مربوط به Captain America شما نصف راه، یا حتی کامل رفتید، ولی هنوز هست و به مرحله بعدش نمیره، یا وقتی کامل شده از لیست حذف نمیشه. یک مشکل جدید هم ریست شدن لول قهرمان و Faction های بازی هست. من الان Thor با Power 106 دارم که لول 1 هست، ولی اول صبحی لولش 33 بود. همین طور Faction ها هم هرچی جلو رفته بودم برگشته به خونه اولش...
بازی هنوز دو هفته نیست که اومده، به شدت مشکلات تکنیکی داره و اصلا پالیش نیست، بخش Endgame بازی و loot grind بازی خیلی حوصله سر بر هست. چیزی که شرایط رو بدتر هم میکنه اینه برای هر کارکتر شما نیاز به Grind جداگانه هستید. بازی شاید 2-3 ماه دیگه با تعدادی آپدیت قابل تحمل باشه ولی نمیدونم اون موقع هم این بازی زنده هست یا نه. حیف که دیگه بعد این مدت نمیشه بازی رو Refund هم کرد. واقعا بازیش ارزش نداره و به هیچ کسی پیشنهاد نمیدم پولش رو برای این بازی تو شرایط فعلیش نابود کنه.
یعنی کل یونیورس مارول دستت باشه فقط سه تا دونه باس درست حسابی و خاص قرار بدی تو بازی، کل دشمنا محدود باشه به ربات ها و سرباز های Aim که صرفا reskin شدن، این همه لوکیشن ها یونیک دنیای مارول رو داشته باشی بعد همه بازی تو یک سری محیط تکراری جریان پیدا کنه که هیچ امضای خاصی هم ندارند...
خراب کاریی که اینا کردند شک دارم به این راحتیا جمع بشه...

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,151
نام
davood
هر بازی بستگی به خودت داره برا منی که عاشق بازی های ابر قهرمانی بازی عالی بازی با کاپیتان برام عالی مد های متوع درخت های مهارتش خوب طراحی شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر