Multi Platform Marvel's Avengers

سازنده
Crystal Dynamics / Eidos Montreal
تاریخ انتشار
August 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
e0nm_marvel_39_s_avengers_2019_logo.png

Publisher: Square Enix
Developers: Crystal Dynamics / Eidos Montreal
Genre: Action-Adventure
Release Date: September 4th

اطلاعات کلی
  • بازی، اولین محصول از قرارداد چندین ساله مشترک مارول و Square Enix می باشد
  • 5 استودیو در توسعه بازی نقش دارند
    • Crystal Dynamics, استودیوی اصلی
    • Eidos Montreal
    • Crystal Northwest, یکی از زیرشاخه های که CD که صرفا جهت تمرکز روی بخش آنلاین تشکیل شده
    • Nixxes, یک استودیوی هلندی با تمرکز روی ساخت Asset
    • Square Enix Japan, متمرکز روی تکنولوژی و نورپردازی
  • Shaun Escayg (از استودیوی ناتی داگ) کارگردان خلاق بازی میباشد
  • Bill Rosemann, رییس مارول گیمز، مشاور بازی میباشد
داستان
  • مقدمه داستان در روز A-Day اتفاق می افتد، جایی که گروه در حال جشن گرفتن به مناسبت افتتاح دومین مرکز فرماندهی در سان فرانسیسکو و همچنین Helicarrier جدید می باشند
  • با حمله ی Taskmaster نیمی از سان فرانسیسکو و Helicarrier نابود شده و همچنین کاپیتان آمریکا در ظاهر کشته میشود
  • اونجرها مقصر خرابی شناخته شده و در نتیجه گروه از هم می پاشد
  • وقایع بازی 5 سال بعد دنبال می شود، جایی که قهرمانان مجرم شناخته شده و سازمانی به نام AIM مسئولیت بازسازی و کنترل سان فرانسیسکو را بر عهده گرفته
  • زمانی که کامالا خان جوان، پرده از توطئه ی پشت وقایع A-Day بر میدارد، تصمیم به گرداوری مجدد گروه و اصلاح شرایط میگیرد
  • شرکت AIM برای استفاده از تکنولوژی خود از قدرت Inhuman های زندانی شده استفاده میکند و اونجر ها درصدد آزاد کردن آنها هستند
gw5a_fotojet.png

گیمپلی و ویژگی ها
  • بازی از دو بخش اصلی تشکیل شده: کمپین تک نفره داستانی و مراحل Co-Op وارزون
  • کمپین
    • (بعد از اولین اتصال جهت لینک کردن آکانت SE) تمام کمپین به صورت آفلاین قابل بازی است.
    • مراحل با توجه به قدرت هر قهرمان متفاوت می باشد، به طور مثال مراحل Black Widow شامل مخفی کاری می باشد در حالی که مراحل Hulk تماما در مورد درهم شکستن دشنان است
  • Co-op
    • مراحل Warzone و بودن نیاز به اتمام بخش داستانی در دسترس است
    • مراحل Warzone به روایت بهتر داستان کمک میکنند
    • تمامی مراحل Warzone به صورت Solo قابل انجام است، همچنین قابلیت استفاده از AI به عنوان هم تیمی وجود دارد
    • حداکثر تعداد بازیکنان در یک مرحله 4 نفر میباشد
    • هر بازیکن باید از یک قهرمان متفاوت استفاده کند، نمی توان با 4 هالک یک مرحله را شروع کرد!
    • با پر شدن نوار Stun قهرمانان توانایی انجام یک فینیشر گروهی را دارند
    • برخی از مراحل طراحی مراحل بازتری به جهت تشویق گردش دارا میباشند
wyh_1nav_fotojet_(4).png

• شش قهرمان در زمان لانچ: Iron Man, Captain America, Hulk, Black Widow, Thor, and Ms. Marvel
  • تمام قهرمانان قابلیت شخصی سازی دارند، شخصی سازی شامل موارد زیر می باشد:
    • Gear
      • روی Stat تاثیرگذار و روی ظاهر بی تاثیر است
      • هر بخشی از بدن دارای گیر های مخصوص بوده، گیر ها بر اساس میزان نایاب بودن رنگ بندی شده اند
    • Costumes
      • تماما ظاهری، هیچ تاثیری رو Stat ندارند
      • برخی از کاستوم ها با بازی کردن باز شده و برخی دیگر نیاز به خریداری دارند
    • Abilities
      • برای هر قهرمان Skill Tree های متفاوتی جهت انتخاب پلی استایل وجود دارد
    • Perks
      • قابلیت اضافه کردن دمیج گاما به گیر دارند
      • قابلیت کوچک کردن دشمنان را دارا می باشند
    • Artifacts
    • Emotes
  • هر قهرمان دارای روش منحصر به فردی جهت حرکت می باشد ( ایرون من توانایی پرواز دارد، هالک میتواند پرش های بلند انجام دهد و...)
  • هر قهرمان دارای 3 نوع توانایی می باشد که با گذشت زمان فعال شده و شامل 3 دسته میشود (Support (L1), Assault (R1, و (Ultimate (L1+R1
  • Hub بازی Helicarrier آسیب دیده میباشد که با پیشروی در بازی ارتقا پیدا میکند
  • Hub های دیگری برای کاوش انجام مراحل وجود دارد از جمله:
    • Northwest Wilderness
    • American Southwest
    • Pacific Northwest
    • Eastern Seaboard
    • Russian Tundra
  • در H.A.R.M. Room قابلیت تمرین و مبارزه با موج های مختلف دشمنان وجود دارد
wvgk_fotojet_(2).png

برنامه های بعد از لانچ
  • Crystal Dynamics برنامه ساپورت بازی تا چندین سال را دارد
  • قهرمانان جدید به مروز به بازی اضافه میشوند
    • Hawkeye اولین قهرمان بعد از عرضه میباشد
      • شامل مراحل داستانی و یک ضد قهرمان جدید میباشد
    • Spider-Man در اوایل سال 2021 به صورت انحصاری برای کنسول های PlayStation عرضه میشود
      • ورژن کریستال داینمکس بوده و هیچ ارتباطی با اسپایدرمن اینسامنیاک ندارد
  • تقریبا تمامی DLC های بازی (قهرمانان، مراحل و مناطق جدید) رایگان میباشد
  • تنها برخی از اسکین های بازی پولی میباشد

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
بالاخره قراره هاوک آی بیاد... خسته نباشن با این سرعت آپدیت...

ولنتاین شد و هیچ ایونتی نداشتن
واندا ویژن داره پخش میشه و هیچ ایونتی نداشتن
کریسمس و سال نو همینطور
هالووین همینطور

اینا کلا بلد نیستن بازی GAAS پشتیبانی کنند:| با این وضعیت ما به اسپایدرمنه قرارداد سونی هم نمیرسیم:)) قرار بود اوایل 2021 بدن، و الان دو ماه گذشته و هیییچ:))
گند زدن...بد هم گند زدن! :|

از اونطرف داریم گنشین میزنیم؛ هر آپدیتی میدن میگیم : این تا الان بهترین آپدیت بازی بوده! :))

فکر کنم تیم پشتیبانی اونجرز 5نفر هم نمیشه! :|

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
بالاخره قراره هاوک آی بیاد... خسته نباشن با این سرعت آپدیت...

ولنتاین شد و هیچ ایونتی نداشتن
واندا ویژن داره پخش میشه و هیچ ایونتی نداشتن
کریسمس و سال نو همینطور
هالووین همینطور

اینا کلا بلد نیستن بازی GAAS پشتیبانی کنند:| با این وضعیت ما به اسپایدرمنه قرارداد سونی هم نمیرسیم:)) قرار بود اوایل 2021 بدن، و الان دو ماه گذشته و هیییچ:))
گند زدن...بد هم گند زدن! :|

از اونطرف داریم گنشین میزنیم؛ هر آپدیتی میدن میگیم : این تا الان بهترین آپدیت بازی بوده! :))

فکر کنم تیم پشتیبانی اونجرز 5نفر هم نمیشه! :|

کلا قطع امید کردن از گیم ـشون :D اونم این گیم که پتانسیل وحشتناک بالایی برای موفقیت داشت. همه اش هم به خاطر سیاست های خودخواهانه خودشون بود از همون ابتدا...
اون از کارکتر دیزاین اولیه که اگه طرفدارا اعتراض نمیکردن هیچی نمیشد، بماند که همین الانش هم هنوز طراحی آیرون من به شدت بی حسه :D نه تکسچرهای روی لباسش شباهتی با فلز دارن، و نه گیم پلی ذره ای تونست ابهت این شخصیت رو درست نشون بده به خاطر لول دیزاین بسته بازی :D
از اون طرف هم کل پیچش داستانی خلاصه میشد تو A-Day (عجب پیچشی! :D:|) که با تریلرها سیــــــراب ـمون کردن، و یکی هم کارکتر modok. بقیه اش مفت خدا نمی ارزید...

خدا کنه لاقل WB عبرت بگیره دو تا تایتل بعدیش اپیک فیل نشن! :D دو تا تایتل که نه، با پروژه دوم WBM که هنوز معرفی نشده میشه سه تا... :|

پ.ن: ولی به شدت از maestro (هالک کچل و دانا) استقبال میشه :D ببینیم چی تحویلمون میدن...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
IMG-20210318-WA0028.jpg

یه وقت خسته نشن یک سال، یک کاراکتر و منطقه جدید؟ :D

یعنی از مارچ تا واکاندا فقط میشه گفت meh ....

یه بنده خدایی هم قرار بود early 2021 بیاد:)) اسمش اسپایدی بود:-" فکر کنم از نوع کلاه برداریه راک استار سر سونی با Agent ، اینا هم با اسپایدی چنین کردن:))

سیزنال ایونت...نمیدنم...یه ایونتی به مناسبت سریال ها و ... هم کلا ندارن! کلا گند زدن با این GAAS ساختنشون:| بلد نیستید نسازید خو! :|

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,007
نام
روزبه
خب ورژن نسله نهمیش رو دارم بازی میکنم باژی زوی حالت 60فریم خیلی خوبه کلا توصیه اینه بازی هایی که نبرد تن به تن دارن باید کلا 60فریم ساخته بشن ??

گیم پلی کارکتر های خیلی خوبه من باهاشون حال میکنم راجبع تغیر هم نمیتونم صبحت کنم چون نسخه نسل 8رو پلی نداده بودم

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
من دی ال سی جدید رو دانلود کردم ولی همش ارور cannot connect to server please try again later میده مشکل کجاست سروراش تحریمه؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
من دی ال سی جدید رو دانلود کردم ولی همش ارور cannot connect to server please try again later میده مشکل کجاست سروراش تحریمه؟

چند ماهی هست سرور بازیای Square Enix برای ایران بستس متاسفانه.

• Like
Reactions: Pitbull

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
منم بلاخره تو سریز x شروع کردم بازیش کنم
بازیش اولش خوب شروع شده
اما نمیدونم بعدا چی میشه؟
کلا بازی حالت داستانیش مثل اسپایدر من خوب جلو میره؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
منم بلاخره تو سریز x شروع کردم بازیش کنم
بازیش اولش خوب شروع شده
اما نمیدونم بعدا چی میشه؟
کلا بازی حالت داستانیش مثل اسپایدر من خوب جلو میره؟
پیشنهاد میشه وقتتون رو تلف نکنید رو این بازی مگه خیلی فن بازی قهرمانی باشید. شاید برای کسی که بخواد رو حالت Auto Pilot بعد از یک روز کار سخت آخر وقت کمی فقط پای بازی باشه و حال فکر کردن و درگیر کردن خودش رو نداره هم اکی باشه. در غیر این صورت یک بازی پوچ هست که همون بخش داستانیش صرفا بعضی جاها میشه نسبتا خوب در نظرش گرفت، چهار تا مرحله فضا پر کن داره، بعدش یک مرحله نسبتا جالب. دوباره چهار تا مرحله تکراری، باز یک مرحله نسبتا جالب. حالت داستانیش به طور کلی خیلی سر راست هست و اصلا انتظار یک بازی پخته و درست حسابی در حد اسپایدرمن نداشته باشید ازش.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
پیشنهاد میشه وقتتون رو تلف نکنید رو این بازی مگه خیلی فن بازی قهرمانی باشید. شاید برای کسی که بخواد رو حالت Auto Pilot بعد از یک روز کار سخت آخر وقت کمی فقط پای بازی باشه و حال فکر کردن و درگیر کردن خودش رو نداره هم اکی باشه. در غیر این صورت یک بازی پوچ هست که همون بخش داستانیش صرفا بعضی جاها میشه نسبتا خوب در نظرش گرفت، چهار تا مرحله فضا پر کن داره، بعدش یک مرحله نسبتا جالب. دوباره چهار تا مرحله تکراری، باز یک مرحله نسبتا جالب. حالت داستانیش به طور کلی خیلی سر راست هست و اصلا انتظار یک بازی پخته و درست حسابی در حد اسپایدرمن نداشته باشید ازش.
ممنونم پس ادامه دادنش درست نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر