Marvel Universe

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
این قسمت آخر لوکی فقط بود تا جواب این کامنتو بده =)) :))
اتفاقا همین الان توی تاپیک اومدم خواستم بگم عجب پایان قوی لوکی برعکس واندا ویژن و فالکون داشت! بسی کیف کردم:D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,838
نام
نریمان
img_20210714_211846_4o1s.png

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
فوق العاده بود این Loki. قبل از شروع سریال هر کی ازم در مورد سریال میپرسید، میگفتم این سریال زیاد توی تایم لاین تاثیری نداره و به نظرم خیلی معمولی باشه. ولی WTF. فاز چهارم مارول دقیقا از همین جا شروع شد. نه به شروعش و نه به پایان سریال. چه Villain. همش نگران بودم بعد از Thanos نتونن یه شخصیت منفی خوبی رو درست کنن ولی این واقعا افتضاحه. چون این Kang توی دنیاهای موازی رفته و با همنوع خودش صحبت کرده و علمش رو به اشتراک گذاشته خیلی خاصش میکنه. تصور کن 4 تا Kang با هم بیان و بخوان این دنیای موازی رو از بین ببرن. WOW

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
آقا تو از کجا این کنگ رو حدس زدی؟!
کمیکا رو خوندی؟! :D
حالا این دوست عزیزمون رو نمی دونم از کجا حدس زده ولی خیلی وقته شایعاتش هست :D
وقتی که Jonathan Majors به عنوان بازیگر توی Ant-Man معرفی شد همه می گفتن این Kang اه. وقتی هم که لیک شد تو Loki هست دیگه مهر تاییدی بود بر شایعات :D

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
آقا تو از کجا این کنگ رو حدس زدی؟!
کمیکا رو خوندی؟! :D
آره 😅

حقیقتش من یکی از مشکلاتم اینه که MCU سورپرایزم نمیکنه دیگه :D اپیزود اول که پخش شد و Time Keeperها رو نشون داد، من از همون موقع اینطوری بودم که خب مشخصا یکی این وسط داره دروغ میگه. به فیلم‌نامه، بازی بازیگرها، کادربندی، نگاه‌ها حتی طراحی صحنه و … که دقت کنید یچیزایی براتون خیلی زود فاش میشه. نوع رفتار TVA، طراحی تاثیر گرفته از جنگ سرد، بوروکراسیشون، خشونتشون، خود حق پنداریشون کامل نشون می‌داد که Time Keeperهای کامیک پشت قضیه نیستن. ۴تا حدس میموند: ۱) از همه بدتر، یک واریانت دیگه لوکی (که ایده‌ش رو تو طول سریال سوزوندن چون واقعا لوس میشد اگر همه چی دست لوکی‌ها بود) تنها مدرکش هم یک شات تو تریلر سریال بود که لوکی رو تخت ازگارده. ۲) تایم تویسترها (تایم کیپرهای بد) ۳) The One Who Remained (خالق تایم کیپرها و تایم تویسترها) ۴)کنگ

من از قبل میدونستم که Renslayer معشوقه کنگه تو کامیک‌ها ولی خب گفتم شاید دارن یه کار متفاوتی با کاراکترش می‌کنن ولی دیگه وقتی Alioth و آرم QENG Industries روی ساختمون اونجزرها بود فقط کنگ منطقی بود :D

البته هنوزم امیدوارم کاش مارول اینقدر cosmic entityهاش رو چپ و راست نریزه تو سطل اشغال، از جمله Living Tribunal 😕

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
آره 😅

حقیقتش من یکی از مشکلاتم اینه که MCU سورپرایزم نمیکنه دیگه :D اپیزود اول که پخش شد و Time Keeperها رو نشون داد، من از همون موقع اینطوری بودم که خب مشخصا یکی این وسط داره دروغ میگه. به فیلم‌نامه، بازی بازیگرها، کادربندی، نگاه‌ها حتی طراحی صحنه و … که دقت کنید یچیزایی براتون خیلی زود فاش میشه. نوع رفتار TVA، طراحی تاثیر گرفته از جنگ سرد، بوروکراسیشون، خشونتشون، خود حق پنداریشون کامل نشون می‌داد که Time Keeperهای کامیک پشت قضیه نیستن. ۴تا حدس میموند: ۱) از همه بدتر، یک واریانت دیگه لوکی (که ایده‌ش رو تو طول سریال سوزوندن چون واقعا لوس میشد اگر همه چی دست لوکی‌ها بود) تنها مدرکش هم یک شات تو تریلر سریال بود که لوکی رو تخت ازگارده. ۲) تایم تویسترها (تایم کیپرهای بد) ۳) The One Who Remained (خالق تایم کیپرها و تایم تویسترها) ۴)کنگ

من از قبل میدونستم که Renslayer معشوقه کنگه تو کامیک‌ها ولی خب گفتم شاید دارن یه کار متفاوتی با کاراکترش می‌کنن ولی دیگه وقتی Alioth و آرم QENG Industries روی ساختمون اونجزرها بود فقط کنگ منطقی بود :D

البته هنوزم امیدوارم کاش مارول اینقدر cosmic entityهاش رو چپ و راست نریزه تو سطل اشغال، از جمله Living Tribunal 😕
این ایده یکی از وریانت های خو لوکی رو من بیشتر دوست داشتم.
لوکی اصلی (اینی که ما باهش تو دنیای سینمایی مارول) آشنا شدیم و سریال رو باهاش شروع کردیم، خیلی خنگه که!
همه اش رو دست میخوره! هیچی نمیدونه، قدرت بدنی هم نداره!
آدم رو یاد بتمن تو جاستیس لیگ زک اسنایدر میندازه، فرط و فرط از همه کتک میخورد!

• Like
Reactions: Arima Kishou

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
آقا این اپیزود آخر لوکی عجب چیزی بود!!! :D

از یه طرف بالاخره بعد 10 سال از اولین فیلم Thor، تونستیم شاهد ابراز علاقه لوکی به یک کارکتر مونث باشیم (جدای از این که از اول سریال انتظار داشتم با کارکتر سیبیل قشنگ mobius یه حرکتایی بزنه :-" ) ، و هم این که عملا کل تلاش اونجرز برای به هم نریختن timeline ها به باد فنا رفت =))
با اون اوصاف Spider-Man 3 عجب چیییییییییییزی بشه! بعید نیست با این بلایی که سر یونیورس ها اومد یه سری اسپایدرمن دیگه هم جدای از توبی مگوایر و اندرو گارفیلد ببینیم توی فیلم! :D

پ.ن: حالا که این طوریه رابرت داونی رو برگردونید! :|

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
آقا این اپیزود آخر لوکی عجب چیزی بود!!! :D

از یه طرف بالاخره بعد 10 سال از اولین فیلم Thor، تونستیم شاهد ابراز علاقه لوکی به یک کارکتر مونث باشیم (جدای از این که از اول سریال انتظار داشتم با کارکتر سیبیل قشنگ mobius یه حرکتایی بزنه :-" ) ، و هم این که عملا کل تلاش اونجرز برای به هم نریختن timeline ها به باد فنا رفت =))
با اون اوصاف Spider-Man 3 عجب چیییییییییییزی بشه! بعید نیست با این بلایی که سر یونیورس ها اومد یه سری اسپایدرمن دیگه هم جدای از توبی مگوایر و اندرو گارفیلد ببینیم توی فیلم! :D

پ.ن: حالا که این طوریه رابرت داونی رو برگردونید! :|
موبیوس خدایی؟:|

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
موبیوس خدایی؟:|
باور کن به خاطر مسايل اخیر و اون دیالوگ‌هایی که با سیلوی توی قطار داشتن (Prince and princess و ...) اون جایی که توی Void می‌خواست با موبیوس خداحافظی کنه
به شدت نگران بودم:D

• Smile
Reactions: Arima Kishou

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر