Marvel Universe

این تصویری که Ms. Marvel میخواست از خانواده شرقی ترسیم کنه رو به مراتب خیلی بهتر و دقیق‌تر کارتون Turning Red انجام داده بود. و خیلی هم بیشتر قابل ارتباط برقرار کردن بود.

در ضمن اصلا هم culturally accurate نبود. اگه میخواست واقع‌گرایانه باشه، وقتی با اون پسره دوست بود و میخواستن برن کانونشن، از دست اون باباش و داداشش که میگفتن بسم‌الله بگو باید یه کتک مفصل میخورد تا بفهمه با نامحرم نره بیرون.

Ms. Marvel رسما بالاترین سریال مارول از لحاظ امتیاز توی Metacritic و Rotten Tomatoes اه.

متا 78 و روتن اه 95

و اما اصل ماجرا:
Screenshot 2022-06-10 165840.png

Screenshot 2022-06-10 170020.png

که البته به نظرم IMDB اشم به خاطر باز همون ترند های روز 6.4 اه وگرنه خیلی پایین تر از این ها باید باشه. همچنین یوزراسکور اه متا.
در کل با این روندی که مارول پیش گرفته من به شخصه توی فکر این افتادم ترک مارول کنم. به نظرم تنها Universe اه جالب فعلا Dark Universe اه DC اه شامل Joker و Batman.
امیدم به مارول به فصل دوم لوکی و ریبوت کارکتر های Netflix Series اه. از فیلم های سینماییش که کلا بریدم. خیلی امید داشتم به MoM یک حرکتی بزنه که فیل ام کرد. فقط به خاطر شاهکار ماهرشالا علی توی Luke Cage شدیدا منتظر Blade ام.
Deadpool هم باید دید چی در میاد.

آخرین ویرایش:
این تصویری که Ms. Marvel میخواست از خانواده شرقی ترسیم کنه رو به مراتب خیلی بهتر و دقیق‌تر کارتون Turning Red انجام داده بود. و خیلی هم بیشتر قابل ارتباط برقرار کردن بود.

در ضمن اصلا هم culturally accurate نبود. اگه میخواست واقع‌گرایانه باشه، وقتی با اون پسره دوست بود و میخواستن برن کانونشن، از دست اون باباش و داداشش که میگفتن بسم‌الله بگو باید یه کتک مفصل میخورد تا بفهمه با نامحرم نره بیرون.
فقط اونجاش که داداش کامالا مچش رو با اون پسره میگیره و کامالا واسه اینکه قسر دربره میگه این پسره Cousin ـمونه در حالی که پاکستان بیشترین نرخ ازدواج فامیلی رو داره:|:D

«تام هاردی» با انتشار تصویری در شبکه‌های اجتماعی، مشارکت در نویسندگی قسمت سوم «ونوم» (Venom 3) سونی و مارول را تأیید کرد. عنوان فیلم در این تصویر مخدوش شده تا احتمالا از بروز اسپویلر جلوگیری شود. در حال حاضر بازگشت «روبن فلایشر» یا «اندی سرکیس» کارگردانان قسمت‌های اول و دوم برای سومین «ونوم» تأیید نشده است اما «کلی مارسل» که دو قسمت قبلی را نوشته بازخواهد گشت.

«تام هاردی» با انتشار تصویری در شبکه‌های اجتماعی، مشارکت در نویسندگی قسمت سوم «ونوم» (Venom 3) سونی و مارول را تأیید کرد. عنوان فیلم در این تصویر مخدوش شده تا احتمالا از بروز اسپویلر جلوگیری شود. در حال حاضر بازگشت «روبن فلایشر» یا «اندی سرکیس» کارگردانان قسمت‌های اول و دوم برای سومین «ونوم» تأیید نشده است اما «کلی مارسل» که دو قسمت قبلی را نوشته بازخواهد گشت.
اگه قراره مثل دو قسمت اول بچه بازی باشه بهتره ساخته نشه
کاراکتر به این خشنی یه قطره خون توی فیلمش نیس
خود فیلمنامه هم اونقدر ضعیف بود (مخصوصا دومی) که رسما آدم خوابش میگرفت

اگه قراره مثل دو قسمت اول بچه بازی باشه بهتره ساخته نشه
کاراکتر به این خشنی یه قطره خون توی فیلمش نیس
خود فیلمنامه هم اونقدر ضعیف بود (مخصوصا دومی) که رسما آدم خوابش میگرفت
متاسفانه تا وقتی گیشه رو پر میکنه از دلار ساخته میشه ... این قسمت آخر هم نخواهد بود چون تام هاردی تلاش داره که پای ونوم به دنیای اسپایدرمن فعلی هم باز بشه

• Like
Reactions: Bax and hitman68
تو فیلم لوگان یه دختره بود قدرت شبیه لوگان داشت. اون زمان میگفتن قراره جای اونو بگیره ولی خبری نشد
اتفاقا بازی جالبی هم داشت
کسی خبری چیزی داره؟

تو فیلم لوگان یه دختره بود قدرت شبیه لوگان داشت. اون زمان میگفتن قراره جای اونو بگیره ولی خبری نشد
کسی خبری چیزی داره؟
اون دختره X-23 هست که زیاد محبوبیت نداره ، حداقل نه به اندازه لوگان. از نظر من تو چند فیلم میارنش که بیشتر دیده شه و شاید اینم با فاز lgbt یا فمنیستی به فنا بدن.

کسی خبری چیزی داره؟
سری فیلم‌های اکس‌من الان متوقف شده و سرنوشتش نامعلومه، چون فاکس که حق ساخت فیلم‌های اکس‌من دستش بود با جاش توسط دیزنی خریداری شد. احتمالش هست اون تیم جوون‌تر اکس‌من بیاد به دنیای مارول، یا کلا همه ریکست بشن، X-23 برگرده یا برنگرده، همه چی رو هواست.

اون دختره X-23 هست که زیاد محبوبیت نداره ، حداقل نه به اندازه لوگان. از نظر من تو چند فیلم میارنش که بیشتر دیده شه و شاید اینم با فاز lgbt یا فمنیستی به فنا بدن.
منظور توی کمیک ها محبوبیت نداره یا توی فیلم کسی تحویلش نگرفت؟
توی فیلم که بازی خوبی داشت. خشنم بود :D

کیفیت سک/سی فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness برای دانلود در دسترس هست!

عجیبه برام زودتر از اینا لیک نشده بود! دوستان کم کار شدن! :D
انتخاب سختی هست بین تماشای DS2 و Crimes of the Future ... برای امشب هر دو فیلم سمی :))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or