Marvel Universe

فیلم موربیوس سونی در سه روز اول اکران جهانی موفق شده 84 میلیون دلار فروش داشته باشه و برای قسمت دوم هم تایید شده!
Michael Scott No GIF

فقط منم احساس میکنم ضعیف ترین سریال دیزنی پلاس از آب در میاد؟:D
دیزنی پلاس رده بندی سنی سریال میس مارول رو TV-PG اعلام کرده، این در حالیه که تا الان رده بندی سنی فیلم هاش PG-13 و رده بندی سنی سریال هاش TV-14 بوده و میس مارول اولین پروژه MCU می‌شه که چنین رده بندی سنی ای دریافت کرده!

مهدکودکه؟ :D

آخرین ویرایش:
کاستوم های Moon Knight از خفن های مارول ـه :D اسکار آیزاک هم که عالی
یه چیز جالب هم اینکه داخل هر اپیزود یه QR Code می بینید که اگر هر کدوم رو اسکن کنید، یکی از Comic های این کاراکتر که برای ساخت سریال ازش الهام گرفتن رو بصورت Free در اختیارتون میذاره:
IMG_3851.jpg

سم ریمی در پاسخ به این سوال که آیا مایله یه فیلم جدید از مرد عنکبوتی با بازی توبی مگوایر بسازه یا نه گفت:

هرچیزی ممکنه، واقعا هرچیزی تو دنیای مارول، هر همکاری ممکنه. من توبی رو دوست دارم. کریستن دانست رو دوست دارم. فکر می‌کنم امکانش وجود داره

سم ریمی در پاسخ به این سوال که آیا مایله یه فیلم جدید از مرد عنکبوتی با بازی توبی مگوایر بسازه یا نه گفت:

هرچیزی ممکنه، واقعا هرچیزی تو دنیای مارول، هر همکاری ممکنه. من توبی رو دوست دارم. کریستن دانست رو دوست دارم. فکر می‌کنم امکانش وجود داره
به جرات میشه گفت MCU پر برکت ترین پروژه سینمایی تا به حال تو دنیا بوده :D این قدری که تا الان بازیگرا و تیم های مختلف رو از سرتاسر دنیا در بر گرفته واقعا بی سابقه بوده!
به شدت از ساخت اسپایدرمن های توبی و اندرو استقبال میشه :x:x:x

اگه قراره از خودش فاصله بگیره و مارولیزه بشه، میخوام صد سال سیاه ساخته نشه!
دکتر استرنج رو هم به خاطر سم ریمی و شخصیت جالب خود دکتر می بینم.

اگه قراره از خودش فاصله بگیره و مارولیزه بشه، میخوام صد سال سیاه ساخته نشه!
دکتر استرنج رو هم به خاطر سم ریمی و شخصیت جالب خود دکتر می بینم.
با توجه به اینکه حقوق اسپایدرمن توبی و اندرو (و شاید حتی تام هلند) هنوز دست سونیه، به نظرم اگه بخواد فیلم رو درست کنه دستش کاملا بازه و به سبک خودش درست میکنه.

اون دختربچه همون کاراکتر سریال بچگانه س؟ یعنی مجبوریم اونم ببینیم؟
اون Ms. Marvel‍ئه که تو قسمت بعدی Captain Marvel تیم خودشون رو خواهند داشت؛ این American Chavez‍ئه که تازه اینجا معرفی میشه.

بعد هم کلا دیگه این رو ببینیم، این رو نبینیم نداریم، هر چی دیزنی می‌سازه همش بهم ربط داره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or