Mark Of The Ninja | PC

srd2bzm4p7g387yjikpw.jpg

Developer : Klei Entertainment
Publisher :
Microsoft
Genre :Action - Stealth
Platform : Xbox Live - PC
Release Date:
16 October 2012

بار دیگر سازندگان عنوان زیبای Shank بازگشته اند تا تجربه لذت بخش دیگری را رقم بزنند و این عنوان چیزی نیست جز Mark Of The Ninja.
اگر از طرفداران سبک مخفی کاری هستید، پس اینبار نوبت شماست که در نقش نینجای بی صدای بازی قرار بگیرید. تجربه ای که بر خلاف بازی های هم سبک خود، صورت 2 بعدی خواهد بود.
همانند Shank، بار دیگر شاهد گرافیک و شخصیت های کمیک مانند بازی خواهیم بود. گرافیک بازی همچنان زیبا و خلاقانه است.

بر خلاف Shank، که عنوانی Beat'em Up به شمار می رفت و شما میتوانستید مستقیم به دل دشمنان بزنید، در این بازی سکوت تنها برگ برنده شما خواهد بود. باید دشمنان خود را در سکوت کامل یکی پس از دیگری بردارید و برای این کار نیز می توانید از موانع موجود در محیط همانند ایجاد صدا برای جلب توجه دشمنان و ....... استفاده کنید.

این عنوان که چندی پیش برای Xbox Live منتشر شد و با نقد ها و بارخوردی مثبت روبرو شد، 25 مهر بر روی Steam منتشر خواهد شد.

======================================

تریلر های بازی:

Mark of the Ninja - Launch Trailer

Hi-Res H.264 MP4 21.4MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 5.4MB Download

Start a Fire Gameplay – Mark of the Ninja

Hi-Res H.264 MP4 53.7MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 12.6MB Download

Mark of the Ninja Official Trailer

Hi-Res H.264 MP4 21.1MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 5.6MB Download

تصاویر Mark of The Ninja

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بازی با حجم تقریبی 2 گیگ منتشر شد. برای یه بازی دوبعدی به نظرم حجمش زیاده. منتظر میشم تا نسخه ی کم حجم یا فشرده بیاد. اگرم نیومد بیخیالش میشم...

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
وقت شد یک ساعتی بازیش کنم! بازی از همه لحاظ عالیه... حالا میفهمم اون امتیازات بالایی که گرفته بود بخاطر چی بود!:d ... اینجا بر عکس Shank مبارزه رودررو کمتر جواب میده باید از همه قابلیت های نینجائی تون برای پیشروی استفاده کنید تا بتونید زنده بمونید ... کمین کردن برای دشمنا تو تاریکی و استفاده از بمب های دودزا یا ایجاد صدا برای پرت کردن حواس دشمنا و پرتاب کونای برای خاموش کردن منابع نور و ... از این جور کارهای نینجائی!:d به مرور موانع مشکلتری هم سر راه میاد مثل لیزرها که اول باید منبعشون رو نابود کنید یا سگ ها که حس بویایی قوی دارن و میتونن شما رو توی تاریکی پیدا کنن ...
گرافیک هنری و طراحی مراحل هم عالیه ... مراحل بسیار پر پیچ و خمه و راه های مختلفی برارسیدن به هدف وجود داره . تقریبا برای هر کار کوچیک و عملی که تو بازی انجام بدید در پایان اون مرحله امتیازی بهتون تعلق میگیره
خلاصه که به هیچ وجه این عنوان عالی رو از دست ندید:d

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
این بازی چرا هیچ طرفداری نداره؟؟:d
کسی هنوز بازی نکرده؟؟؟

من بازیش کردم اما توو ایکس باکس , اگه میخوایبدونی چجوریه باید بگم عالیه مخصوصا واسه طرفدارای shank چون این مخفی کاریه همون سبکه صددر صدوارزش بازی داره

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بازیش عالیه.یعنی از shank من بیشتر خوشم اومد.
فقط ایرادی که داره با جوی پد خوب مچ نمیشه.یعنی دکمه هاش میریزه بهم
با امولاتور دسته 360 هم که میرم تو بازی بازی قفل میکنه
کسی راهی بلد نیست غیر از دسته اریج 360؟؟؟؟

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
بازیش عالیه.یعنی از shank من بیشتر خوشم اومد.
فقط ایرادی که داره با جوی پد خوب مچ نمیشه.یعنی دکمه هاش میریزه بهم
با امولاتور دسته 360 هم که میرم تو بازی بازی قفل میکنه
کسی راهی بلد نیست غیر از دسته اریج 360؟؟؟؟

مگه با کیبرد و موس نمیشه خوب بازی کرد؟مثل شانک باید برای لذت بیشتر دسته وصل کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر