Mark Of The Ninja | PC

srd2bzm4p7g387yjikpw.jpg

Developer : Klei Entertainment
Publisher :
Microsoft
Genre :Action - Stealth
Platform : Xbox Live - PC
Release Date:
16 October 2012

بار دیگر سازندگان عنوان زیبای Shank بازگشته اند تا تجربه لذت بخش دیگری را رقم بزنند و این عنوان چیزی نیست جز Mark Of The Ninja.
اگر از طرفداران سبک مخفی کاری هستید، پس اینبار نوبت شماست که در نقش نینجای بی صدای بازی قرار بگیرید. تجربه ای که بر خلاف بازی های هم سبک خود، صورت 2 بعدی خواهد بود.
همانند Shank، بار دیگر شاهد گرافیک و شخصیت های کمیک مانند بازی خواهیم بود. گرافیک بازی همچنان زیبا و خلاقانه است.

بر خلاف Shank، که عنوانی Beat'em Up به شمار می رفت و شما میتوانستید مستقیم به دل دشمنان بزنید، در این بازی سکوت تنها برگ برنده شما خواهد بود. باید دشمنان خود را در سکوت کامل یکی پس از دیگری بردارید و برای این کار نیز می توانید از موانع موجود در محیط همانند ایجاد صدا برای جلب توجه دشمنان و ....... استفاده کنید.

این عنوان که چندی پیش برای Xbox Live منتشر شد و با نقد ها و بارخوردی مثبت روبرو شد، 25 مهر بر روی Steam منتشر خواهد شد.

======================================

تریلر های بازی:

Mark of the Ninja - Launch Trailer

Hi-Res H.264 MP4 21.4MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 5.4MB Download

Start a Fire Gameplay – Mark of the Ninja

Hi-Res H.264 MP4 53.7MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 12.6MB Download

Mark of the Ninja Official Trailer

Hi-Res H.264 MP4 21.1MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 5.6MB Download

تصاویر Mark of The Ninja

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
در مورد پایان بازی :
پایان درست در حقیقت کشتن اون زنه هست ! :D اون زنه یه موجود واقعی نیست و یه جورایی توهم نینجای ما محسوب میشه. اگه دقت کرده باشین وقتی رییس رو میکشین ، نینجا یه حالت شیطانی پیدا میکنه چون توهماتش بر اون پیروز شدن و دیگه روحش خبیث میشه میره ! :D
ولی اگه زنه رو بکشین ، در حقیقت نینجا خودکشی میکنه. چون نمیتونه از درگیری های ذهنی خودش خلاص بشه و با خودکشی ، حداقل اطرافیان خودش رو دیگه از بین نمیبره و به آرامش ابدی (:D) میرسه.
دقیقا من هم به این نکته شک کردم که چرا پسره که دختره رو می کشه، خودش رو هم می کشه.
و اینکه یه جورایی قضیه بو دار بود. :D

Last edited by a moderator:

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
بچه ها من توی اون مرحله که باید بریم شمشیرامونو پس بگیریم که شمشیرها توی یه ساختمون هستن من تا طبقه آخرش رفتم یعنی دقیقا زیر شمشیرها هستم که یه نور افکن و یه چرخ دنده داره که هر وقت چرخ دنده رو تکون میدم به سمتم تیر پرتاب میشه . نمیدونم این یه تیکه رو چه جوری باید رد کنم لطفا کمک کنید؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بچه ها من توی اون مرحله که باید بریم شمشیرامونو پس بگیریم که شمشیرها توی یه ساختمون هستن من تا طبقه آخرش رفتم یعنی دقیقا زیر شمشیرها هستم که یه نور افکن و یه چرخ دنده داره که هر وقت چرخ دنده رو تکون میدم به سمتم تیر پرتاب میشه . نمیدونم این یه تیکه رو چه جوری باید رد کنم لطفا کمک کنید؟

یه عکس بذار تا بشه بهتر کمکت کرد

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
دوستان من ویندوز عوض کردم سیو هام پریده
تا اونجایی رفتم که باید سیم های یه شی بزرگ رو قطع میکردم
شی میافتاد تو ساختمون
ساختمون اتش میگرفت
باید از اتش فرار میکردیم
کسی میتونه سیو خودشو به من بده
و محل ذخیره سیو هاش کجایه

FAHRENHEIT47

کاربر سایت
Dec 13, 2011
71
نام
AliReza
یعنی یه نفر هم نیست کمکم کنه؟
بستگی به نسخه ای که دارید مسیر سیوها فرق میکنه.
من نسخه FLT را دارم. مسیرش را احتمالا پیدا کردم اما چون کد بازی را بلد نیستم کل محتویات پوشه FLT را براتون آپ کردم
البته شک دارم که درست باشه

Download Steam rar

توی مسیر زیر کپی کنید (اگه همین نسخه من را دارید)
C:\Users\AliReza\AppData\Local\FLT\Steam

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
تمـــام شد . بسیار عالی :d
اصلا مقایسه ی Shank با این بازی کار درستی نیست ، 180 درجه متفاوت هستن با هم دیگه و این بازی به شدت واسه من لذت بخش تر بود . جالب این بود که هر چی جلو تر میرفتم اشتیاقم برای ادامه ی بازی بیشتر میشد ، کاملا بر عکس شنک که دیگه آخراش خسته شده بودم .
گیم پلی بازی که خداست ، یعنی تا ثانیه ی آخــر بازی ذره ای خسته کننده نمیشه .
Trap ها به شدت کار آمد هستن و تقریبا همرو با همون Trap ها نفله کردم :d
مخفی کاری بازی هم با توجه به 2 بعدی بودن بازی عالی کار شده و هوش مصنوعی دشمنان هم کاملا قابل قبول بود ، خیلی خر نبودن و حسابی اون زیر میرا رو چک میکردن که مخفی نشده باشیم :d
هر چی فکر میکنم نمیتونم ایراد خاصی از بازی بگیرم . فوق العاده بود.

با این که میدونستم اون دختره Hallucinationــی بیش نیست ، ولی زدم استاده رو رنـــده کردم :d
خدایی حیف نیست اون خانومه با شخصیتو بکشی بعد اجازه بدی اون کچل بی خاصیت زنده بمونه ؟ :d

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
دوستان وختی با دسته بازی میکنید راهی داره بشه دکمه هار عوض کرد و بصورت دلخواه درآورد؟فرم پیش فرضش زیاد جالب نیس..

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
یه سوال داستانی دوستان!!
اگه آخر بازی این جور که بوش میاد ازای آدم خوبیه و همش توهمه شخص اوله پس کی دوسان رو زندونی کرده بوده؟؟؟:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر