Mark Of The Ninja | PC

srd2bzm4p7g387yjikpw.jpg

Developer : Klei Entertainment
Publisher :
Microsoft
Genre :Action - Stealth
Platform : Xbox Live - PC
Release Date:
16 October 2012

بار دیگر سازندگان عنوان زیبای Shank بازگشته اند تا تجربه لذت بخش دیگری را رقم بزنند و این عنوان چیزی نیست جز Mark Of The Ninja.
اگر از طرفداران سبک مخفی کاری هستید، پس اینبار نوبت شماست که در نقش نینجای بی صدای بازی قرار بگیرید. تجربه ای که بر خلاف بازی های هم سبک خود، صورت 2 بعدی خواهد بود.
همانند Shank، بار دیگر شاهد گرافیک و شخصیت های کمیک مانند بازی خواهیم بود. گرافیک بازی همچنان زیبا و خلاقانه است.

بر خلاف Shank، که عنوانی Beat'em Up به شمار می رفت و شما میتوانستید مستقیم به دل دشمنان بزنید، در این بازی سکوت تنها برگ برنده شما خواهد بود. باید دشمنان خود را در سکوت کامل یکی پس از دیگری بردارید و برای این کار نیز می توانید از موانع موجود در محیط همانند ایجاد صدا برای جلب توجه دشمنان و ....... استفاده کنید.

این عنوان که چندی پیش برای Xbox Live منتشر شد و با نقد ها و بارخوردی مثبت روبرو شد، 25 مهر بر روی Steam منتشر خواهد شد.

======================================

تریلر های بازی:

Mark of the Ninja - Launch Trailer

Hi-Res H.264 MP4 21.4MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 5.4MB Download

Start a Fire Gameplay – Mark of the Ninja

Hi-Res H.264 MP4 53.7MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 12.6MB Download

Mark of the Ninja Official Trailer

Hi-Res H.264 MP4 21.1MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 5.6MB Download

تصاویر Mark of The Ninja

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من هم دانلود کردم و یه مرحله هم بازی کردم.

واقعا بازی عالی ای هست. من عاشق اینجور بازیهای دو بعدیم. Shank رو هم خیلی دوست داشتم. البته گیم پلیشون با هم 180 درجه فرق میکنه.

پیشنهاد میکنم به هیچ وجه این بازی رو از دست ندید.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
خوب منم یه 3 4 مرحله رفتم . واقعا همه ی نمرات بالایی که بهش دادن حقشه .
فضای تاریک و مخفی کاری عالیش و همچنینی موسیقی و صداگذاری که صورت گرفته به بهترین شکل انجام شده . بر عکس Shank 2 که اصلا خوشم نیومد ( ولی از Shank 1 خوشم اومد :D ) این عالیه .

فقط من یه مشکلی با این بازی مثل Shank 2 دارم اینکه واقعا افت فریم برام زیاده در صورتی که همه ی افکت ها رو هم Off می کنم هنوز اقت فریم داره ، کسی از دوستان می دونه مشکل چیه ؟
کارت گرافیکمم Geforce 9500 GT هستش :|:D

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بازی بسیار قشنگه.هر مرحله ای که میری جلو بیشتر خوشت میاد دقیقا برعکس shank
زیادی باهاش حال کردم
الان تو یه مرحله ای هستم که اسم مرحلش تبریزه :D

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
خوب منم یه 3 4 مرحله رفتم . واقعا همه ی نمرات بالایی که بهش دادن حقشه .
فضای تاریک و مخفی کاری عالیش و همچنینی موسیقی و صداگذاری که صورت گرفته به بهترین شکل انجام شده . بر عکس Shank 2 که اصلا خوشم نیومد ( ولی از Shank 1 خوشم اومد :D ) این عالیه .

فقط من یه مشکلی با این بازی مثل Shank 2 دارم اینکه واقعا افت فریم برام زیاده در صورتی که همه ی افکت ها رو هم Off می کنم هنوز اقت فریم داره ، کسی از دوستان می دونه مشکل چیه ؟
کارت گرافیکمم Geforce 9500 GT هستش :|:D

کسی نمیدونه !!؟؟

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
نهایت گیم پلی تو این بازی بود . واقعا اگه کسی این بازی رو انجام نده نصف عمرش بر فناست .هر چی بگم ار این بازی کم گفتم.در ضمن حس شینوبی رو تو سگا واسم زنده کرد.:((

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
خوب منم وقت کردم بشینم کامل سر بازی و تمومش کنم .
واقعا بازی عالیی بودش . تک تک نمرات عالی که گرفتش حقش بود .

وافعا از نظر گیم پلی تنوع بسیار زیادی داشت در عین حال یه مخفی کاری عالیو به نمایش گذاشتش . واقعا لذت بخش بود .
سیستم آپگریدش بسیار کار آمد با آیتم های فوق العاده بود .
طراحی محیط بسیار عالی و زیبا بودش و جزییات محیط بالا بودش . چندین راه برای انجام یه مرحله وجود داشت . گرافیکشم کاملا هنری بود .
در عین حال که یه بازی آرکید بودش ولی داستان نسبتا خوبی رو ارائه دادش . واقعا از داستانش در حد خودش راضی بودم .
صداگذاری و موسیقیشم خیلی عالی انجام شده بودش ، واقعا تفاوت صداگذاری در تک تک محیط احساس می شد .

در کل حال کردیم و پیش به سوی New Game Plus ـش :D

دوستان من اون رییسمونو کشتم . دوستانی که اون زن همراهمونو کشتن چه اتفاقی افتاد ؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
خوب منم وقت کردم بشینم کامل سر بازی و تمومش کنم .
واقعا بازی عالیی بودش . تک تک نمرات عالی که گرفتش حقش بود .

وافعا از نظر گیم پلی تنوع بسیار زیادی داشت در عین حال یه مخفی کاری عالیو به نمایش گذاشتش . واقعا لذت بخش بود .
سیستم آپگریدش بسیار کار آمد با آیتم های فوق العاده بود .
طراحی محیط بسیار عالی و زیبا بودش و جزییات محیط بالا بودش . چندین راه برای انجام یه مرحله وجود داشت . گرافیکشم کاملا هنری بود .
در عین حال که یه بازی آرکید بودش ولی داستان نسبتا خوبی رو ارائه دادش . واقعا از داستانش در حد خودش راضی بودم .
صداگذاری و موسیقیشم خیلی عالی انجام شده بودش ، واقعا تفاوت صداگذاری در تک تک محیط احساس می شد .

در کل حال کردیم و پیش به سوی New Game Plus ـش :D

دوستان من اون رییسمونو کشتم . دوستانی که اون زن همراهمونو کشتن چه اتفاقی افتاد ؟

شمشیرو میکنه تو شیکم خودش و از کمرش میزنه بیرون و از کمرش میخوره تو شیکم زنه :D
کلا دوتاشون کتلت میشن :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
در مورد پایان بازی :
پایان درست در حقیقت کشتن اون زنه هست ! :D اون زنه یه موجود واقعی نیست و یه جورایی توهم نینجای ما محسوب میشه. اگه دقت کرده باشین وقتی رییس رو میکشین ، نینجا یه حالت شیطانی پیدا میکنه چون توهماتش بر اون پیروز شدن و دیگه روحش خبیث میشه میره ! :D
ولی اگه زنه رو بکشین ، در حقیقت نینجا خودکشی میکنه. چون نمیتونه از درگیری های ذهنی خودش خلاص بشه و با خودکشی ، حداقل اطرافیان خودش رو دیگه از بین نمیبره و به آرامش ابدی (:D) میرسه.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
با توجه به تعاریف دوستان میره تو لیست دانلود فقط کاش بلک باکس داشت زودتر تموم میشد دانلودش :(:|

هر چی بگم کم گفتم از این بازی...فوق العاده اس...گیم پلی بازی 360 درجه با شنک فرق داره...

خب این یعنی هیچ فرقی با shank نداره که !!! :d

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
در مورد پایان بازی :
پایان درست در حقیقت کشتن اون زنه هست ! :D اون زنه یه موجود واقعی نیست و یه جورایی توهم نینجای ما محسوب میشه. اگه دقت کرده باشین وقتی رییس رو میکشین ، نینجا یه حالت شیطانی پیدا میکنه چون توهماتش بر اون پیروز شدن و دیگه روحش خبیث میشه میره ! :D
ولی اگه زنه رو بکشین ، در حقیقت نینجا خودکشی میکنه. چون نمیتونه از درگیری های ذهنی خودش خلاص بشه و با خودکشی ، حداقل اطرافیان خودش رو دیگه از بین نمیبره و به آرامش ابدی (:D) میرسه.

همون موقع که می خواستم بین اون 2 تا یکیشونو انتخاب کنم دقیقا به این موضوع که اون یکی توهم هست فکر کردم ولی باز هم راضی نشدم اونو بکشم . ولی من اصلا تو کتم نمیره چرا وقتی رییس رو کشتم منو به صورت شیطانی نشون داد !؟ واقعا یه جورایی نامرد بازی در اوورد :| برا همین رییس رو کشتم و خلاص :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر