Major Nelson:میتوانید 360 را به one وصل کنید.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
کارگردان برنامه ریزی Xbox Live لری هرب-یا شناخته شده تر به اسم major nelson- از اینکه میتوانید 360 را با HDMI-In به one وصل کنید رونمایی کرد.

1372669557731.jpg

"قطعا; شما میتوانید 360 را از پشت وصل کنید.این یکی از اولین سوالات من بود هنگامی که اولین بار در مورد قابلیت hdmi-in شنیدم".
او در این مورد کم توضیح داد اما برداشت از سوال این بود که اگر بخواهید میتوانید از UI وان استفاده کنید,یا از قابلیت مالتی تسکینگ آن در حین بازی استفاده کنید.
سوال مشابهی در مورد وصل کردن Win8 توسط hdmi-in مطرح میشود."جواب مثبت است"Major Nelson پاسخ داد.بیانی که به نظر میرسد که در مورد ورودی هردوی PC و Set-top box باشد.این یک تاییدیه واضح نیست اما با توجه به قابلیت وصل شدن 360 شانس زیادی هست که PC نیز متصل شود.

major nelson:"این تنها کنسولی در حال حاضر است که HDMI-in دارد و شما در یک زمان میتوانید cable و یا set-top box خود را متصل نمایید".

منبع

ash|a|ash

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1
روز به روز خبر های بدتر می شنویم

آقا من حق انتخاب می خوام، من شاید بخوام 360 به HDMI In وصل نکنم ، من می خوام شلنگ آب وصل کنم، اصلا این انحصار گرایی مایکروسافت رو من نمی تونم هیچ جوره توجیح کنم

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
روز به روز خبر های بدتر می شنویم آقا من حق انتخاب می خوام، من شاید بخوام 360 به HDMI In وصل نکنم ، من می خوام شلنگ آب وصل کنم، اصلا این انحصار گرایی مایکروسافت رو من نمی تونم هیچ جوره توجیح کنم
خب الان نگفته که حتما بیا وصل کن ...بهت حق انتخاب داده ... چه ربطی داره به انحصار طلبی؟ من خودم عاشق پی اس 4 هستم ولی این اخر مگه چه بازی قراره روی 360 بیاد؟؟؟ بازم سونی که اخر نسل 4-5 تا انحصاری AAAداره میده ... و نصف E3 رو به PS3اختصاص داد... ایم قابلیت بیشتر بدرد PSباز ها میخوره ...چون اونا کنسولشون ساپورت میشه و براشون بازی میاد ... نه مثل مایکرو که کلا ولش کرد به امون خدا ...

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
خب الان نگفته که حتما بیا وصل کن ...بهت حق انتخاب داده ... چه ربطی داره به انحصار طلبی؟ من خودم عاشق پی اس 4 هستم ولی این اخر مگه چه بازی قراره روی 360 بیاد؟؟؟ بازم سونی که اخر نسل 4-5 تا انحصاری AAAداره میده ... و نصف E3 رو به PS3اختصاص داد... ایم قابلیت بیشتر بدرد PSباز ها میخوره ...چون اونا کنسولشون ساپورت میشه و براشون بازی میاد ... نه مثل مایکرو که کلا ولش کرد به امون خدا ...
lol
-------------
این ستاپ باکس یعنی چی یکی توضیح بده :D

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
واقعا لطف میکنید قربان پس با این حساب یه جورایی تایید کرد که میشه PS4 رو به Xone متصل کرد تا قابلیت بازی کردن هم داشته باشه این دستگاه همه چی تموم :d

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
بخدا قسم ربطی به فن سونی بودنم نداره یکی بیاد من و توجیح کنه !!!
چند مزایا که واقعا من و مجاب بکنه به این دلایل XONE بخرم چیه ؟ ( منظورم مزایایی که تو این تاپیک گفته شده , کاری با خود کنسول ندارم )

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
فن های ایکس باکس بعد اونوقت میگن چرا همش گیر های الکی میدین ، حداقل خودتون شروع نکنید خب ، الان کسی چیزی نگفته اینطوری میگین خب معلومه تو هر تاپیکی دعوا میشه ، دیگه کل کل هم از حدش بگذره مسخره میشه واقعاً ، من که همیشه عاشق جنگ های لفظی بین فن ها بودم فکرشو نمیکردم یه روز بدم بیاد ازش انقدر که شورش دراومده !! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر