MAFIA Trilogy

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,144
نام
davood
امروز که بازی کردم با اون موسیقی تازه فهمیدم همون بازی که در به در دنبال اسمش بودم رو کاور بازیش زده بود پدر خوانده الان دیدم این این همه سال دنبال اسمش بودم بازی فقط گان پلی یکم باید عادت کرد گرافیک و موسیقی که عالی داستان جای بحث نداره تنها بازی که حس نوستالوژی بم داد بود موندم اون زمان چنین داستانی دراوردن الان چرا بازی تو داستان ضعیفن نقد من از بازی اینه که از دست دادن تجربه این بازی ظلم به خود

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
دیشب رفتم یک کم مافیا 3 بازی کردم!
تو بحث گرافیک، بازی قشنگ یک سر و گردن بالاتر از مافیا 3 هست! چیزی که توی مافیا 3 اذیتم میکرد این بود که شهر با اینکه قشنگ بود شدیدا مصنوعی و بی روح بود ولی تو این نسخه مشکل رو حل کردن! ولی از لحاظ گیم پلی دقیقا با مافیا 3 مو نمیزنه! یعنی حتی کاور گرفتن و پریدن از روی موانع و... رو یک کم تغییر ندادن! فقط انیمیشن راه رفتن تامی رو عوض کردن که نسبت به لینکلن مصنوعی تر شده مثلا یک ویدیو از مرحله شب که میرن دنبال سمی گرفتم!! وقتی میخواد بدوئه تامی، شاتگان راحت با یه دست میگیره! مثکه کلت دستشه!

چیزی که داشتم دقت میکردم این بود که این مافیا چقد شاهکار بوده! تو اون بازه زمانی که عرضه شده بازی ها زیاد شخصیت پردازی نداشت، داستان نداشتن! بعد این بازی چقد خوبه. مقایسه اش میکنی با مافیا 3 تازه میفهمی چه شاهکاری بوده زمانه خودش!

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
امروز که بازی کردم با اون موسیقی تازه فهمیدم همون بازی که در به در دنبال اسمش بودم رو کاور بازیش زده بود پدر خوانده الان دیدم این این همه سال دنبال اسمش بودم بازی فقط گان پلی یکم باید عادت کرد گرافیک و موسیقی که عالی داستان جای بحث نداره تنها بازی که حس نوستالوژی بم داد بود موندم اون زمان چنین داستانی دراوردن الان چرا بازی تو داستان ضعیفن نقد من از بازی اینه که از دست دادن تجربه این بازی ظلم به خود
نسل جدید بازی ها اکثرا شده اکشن محض بدون داستان درگیر کننده و رقابتی آنلاین و اکثرا جهان باز با ماموریت های تکراری و زیاد که فکر می کنند هر چه گیم پلی بازی طولانی تر باشه یک برتری حساب می شود در صورتی که کسالت بار و خسته کننده می شه . بازی هایی هستند که با 15 ساعت یا کمتر چنان تاثیری می گذارند که بازی 50 ساعته ندارد .

بازی های داستان محور و خطی و با کیفیت در زمان الان باید غنیمت شمرد

Arashmalkian

کاربر سایت
Sep 23, 2020
221
نقد زومجی خوندم اتفاقا یکسری جزییات قدیمی بازی حذف کردن ولی مشکل اصلی Hangar13 اینه علاقه داره به ساده سازی و دم دستی کردن همه چی مثلا همون سیستم مبارزات رو در رو تو مافیا ۲ خودش چالش داشت اینا همون چالش رو هم برداشتن با یک سیستم آسون یا حتی همون گان پلی بازی واقعا سخت بود یا همین هوش مصنوعی و مخفی کاری که اصلا یک چیز من درآوردی راحت گذاشتن تو بازی واقعا مافیا بازی خاصی بود اینا همه چیش در دسترس و ساده کردن .. داره می‌ره GTA ایزوله شدن که حیفه مافیا یک بازی سخت گیر بود کلا از همه نظر

• Sad
Reactions: kamyy

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,144
نام
davood
امروز داستان تموم کردم به جد بعد گاد برام بهترین داستان داشت فقط موندم نه صحنه هالیودی نه هیچی یه داستان ساده با چینش عالی شروع و پایان فک بر انداز پایان غیر از این بود لوس میشد فقط دم نویسنده بازی گرم الان دیگه از ویتو بدم میاد معرفت فقط تامی

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
امروز داستان تموم کردم به جد بعد گاد برام بهترین داستان داشت فقط موندم نه صحنه هالیودی نه هیچی یه داستان ساده با چینش عالی شروع و پایان فک بر انداز پایان غیر از این بود لوس میشد فقط دم نویسنده بازی گرم الان دیگه از ویتو بدم میاد معرفت فقط تامی
تازه من معتقدم تغییرات جزیی که در بازی به وجود آوردند یه مقدار تامی و سالیری و سم رو شخصیتشون رو از چیزی که باید باشن دور کرده بود برای همین پایان نسخه اورجینال رو خیلی تاثیر گذارتر می دونم

• Like
Reactions: mahyarxbox

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
منم بازیو تموم کردم داستان عالی یه روایت گانگستری مافیایی ترتمیزه شاهکار بود کارکترها دیالوگها عالین.گرافیک هم خیلی خوب دراومده گان پلی هم میتونست بهتر باشه ولی در حد ریمیک خوبه در کل تجربه لذت بخشی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر