MAFIA Trilogy

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
یعنی گند بزنه این شرکت بازیسازیو
آخه این چه ریمیکی هست که دادن بیرون
سال ۲۰۲۰ این باشه گیم پلی؟
توف به شرفشون با این بازیسازی
حیف پولی که دادم برای زیرنویس بی کیفیتش
کدوم سایت زیرنویس کرده؟
هر سه نسخه زیرنییس شده؟
ارزش خرید نداره؟

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
بالاتر از نمره ۱ به این زباله دادن توهین به تاریخ گیم هست :D
بازی یه اشغال به تمام معناس که جز گرافیک هیچی نداره. هنگر ۱۳ یه انگل به تمام معناس که واقعا فقط پول و اکسیژن حروم می کنه.
بازی هرچی داره برا نسخه اولشه. هنگر ۱۳ زباله کاملا گند زده به تمام چیزای بازی. انیمیشن های حرکت کاراکتر چیزی در حد نسل ۶ هست. گیم پلی تو دیوار. هوش مصنوعی مضحک. سیستم تیر اندازی و مبارزه صرفا یه شوخی بی معنی. طرف مقل هویج اونجا وامیسته و شما میری با مخفی کاری طرفو ناک اوت کنی, یهو با زدن دکمه ی دایره, مثل آهنربا می چسبین بهش و مثل پیاز خفش می کنین, ینی از این مصنوعی تر نمی شد.
بی خود و بی دلیل اومدن بازی رو تو قسمت کنترل اتوموبیل روی درجه کلاسیک سختش کردن. علی الخصوص قسمت مسابقه اتوموبیل رانی که تبدیل به یه فاجعه ی تاریخی و نفرت انگیز شده:D
کلا هنگر ۱۳ فقط یه موتور گرافیکی داره. اونو ازشون بگیری یه مشت کودن ازشون می مونه و بس.
حیف این همه پولی که برا این فاجعه دادم.
دوستانی که نسخه ۱ رو بازی کردن چندین سال قبل, لطفا با تجربه ی این بازی گند نزنن به خاطراتشون.
کساییم که بازی نکردن یا نخرن کلا, یا کرایه کنن بازیو یا هکی بگیرن. بالا ۱۰۰ تومن دادن برا این بازی حرومه :D

(تا به عمرم تو این ۲۰ سال سابقه گیمری, از هیچ بازی به این حد بد نگفته بودم:D )
بازی رو به حرفه ترین شکل ممکن کوبیدی که دلم نیومد لایک نکنم کلا دیگه از این سبک بیخیال شدم با این نظرت :D

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
خیلی ریمیک خوبی بود از همه نظر عالی
دقیقا مشکل شما چی بود
داداش نگو خوب بود
من با 34 سال سن دیگه فرق بازی خوب و بد رو ندونم باید کنسولو بندازم سطل آشغال
نمیدونم شما نسخه اول که برای 20 سال پیش هست بازی کردید یا نه
شما اصلا چهره های این نسخه رو نگاه کن هیچ کاریزما و جذابیتی نداره یعنی یک هفته دیگه بهشون فکر کنی اصلا تو ذهنت نمیان
صداگذاری شخصیت ها که افتضاح انگار یک نفر جای سه نفر داره صحبت میکنه
روند گیم پلی به شدت ضعیف
گان پلی بازی به شدت خشک و فیلم هندی
یهو عین جن میری از پشت طرفو خفت میکنی هوش مصنوعی در حد بازیهای از رده خارج
باگ و پرش صحنه هم که نگم برات حتی با اخرین اپدیت
خلاصه این بازی به شدت ضعیفه

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
حالا که تاپیک آپ شد..

مهم نیست playthrough اول باشه یا صدم. توصیه اکید میکنم بازی رو روی Noir Mode برید تا در یک تجربه سینماتیک نوآر غرق بشید. توصیه برادرانه اینکه، بالاخص روزهای بازی رو به هیچ وجه از Noir خارج نکنید. تومنی صدتومن میاد روی جذابیت بازی.
(حالا شبها، بخصوص شبهای بارانی و در مناطقی که تابلوهای نئونی هست بد نیست گهگداری روی حالت عادی هم ببینید بازی رو)
اصلا تو گزینه ها ندیدم اینو
باید بازی یک بار تموم بشه یا از اول در دسترسه؟

• Like
Reactions: hitman68

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
دوستان این بازی در حدی هست که اکانتی بگیرم ؟ از مافیا ۳ حالم بهم خورد این رو نمیدونم .

نسخه کلاسیک رو دوران خودش بازی میکردم خیلی حال داد . ولی این گیمپلی هندی رو مخه.

در مورد nore mode یکم توضیح بدید .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دوستان این بازی در حدی هست که اکانتی بگیرم ؟ از مافیا ۳ حالم بهم خورد این رو نمیدونم .

نسخه کلاسیک رو دوران خودش بازی میکردم خیلی حال داد . ولی این گیمپلی هندی رو مخه.

در مورد nore mode یکم توضیح بدید .
ببین بازی دقیقا گان پلی مافیا 3 رو داره ولی اگه نظر منو بخای خیلی خیلی بازی بهتری از شماره دوم و سومه گرافیک بازی خیلی زیبا کار شده و lost heaven رو که ببینی فقط لذت می بری تنوع مراحل نسبت به نسخه دو و سه خیلی بالاتره (که البته ربطی به این بازی نداره نسخه اصلی بازی خیلی خوب بود که اینم خوب دراومده ) کلا ارزش داره تجربش کنی خدایی خودت دوست نداری با گرافیک امروزی ببینی که دون سالیری سلام رسوند ؟
noir mode هم که تصویر بازی رو سیاه و سفید می کنه و یه حالت کلاسیک به بازی میده که خیلی قشنگه

• Like
Reactions: ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
ببین بازی دقیقا گان پلی مافیا 3 رو داره ولی اگه نظر منو بخای خیلی خیلی بازی بهتری از شماره دوم و سومه گرافیک بازی خیلی زیبا کار شده و lost heaven رو که ببینی فقط لذت می بری تنوع مراحل نسبت به نسخه دو و سه خیلی بالاتره (که البته ربطی به این بازی نداره نسخه اصلی بازی خیلی خوب بود که اینم خوب دراومده ) کلا ارزش داره تجربش کنی خدایی خودت دوست نداری با گرافیک امروزی ببینی که دون سالیری سلام رسوند ؟
noir mode هم که تصویر بازی رو سیاه و سفید می کنه و یه حالت کلاسیک به بازی میده که خیلی قشنگه
پس با این صحبتهای شما یعنی برم سراغش .

بچه ها بالا به زباله بودن بازی اشاره میکردن که باعث میشد طرف بازی نرم . ولی به قول شما بازی همون نسخه ی اورجینال هست و همون داستان و مراحل رو داره .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
پس با این صحبتهای شما یعنی برم سراغش .

بچه ها بالا به زباله بودن بازی اشاره میکردن که باعث میشد طرف بازی نرم . ولی به قول شما بازی همون نسخه ی اورجینال هست و همون داستان و مراحل رو داره .
من می فهمم که چرا بچه ها خیلی از این نسخه بد میگن حرفاشون قابل قبوله اینا برداشتن یه گیم افسانه ای رو ریمیک کردن نسخه اصلی تو خیلی جهات یه انقلاب بود (خصوصا گان پلی و فیزیک بازی) این ریمیک اصلا اونطوری نیست ولی بدم نیست
ببین گان پلی مافیا 3 خیلی متوسط بود مشکل اصلی مافیا 3 این بود که مراحل بازی به شکل بیمارگونه ای تکراری میشد اونقدر تکراری میشد که گیم پلی متوسط بازی هم اواخر بازی به چشم گیمر شدیدا فاجعه به نظر می رسید
ولی نکته مثبت مافیا 1 این بود که تنوع مراحل خیلی بالایی داشت (خودت بهتر می دونی ) همین باعث میشه گیم پلی مشکل دار و متوسط بازی هم کمتر به چشم بیاد از اونطرف گرافیک بازی خیلی زیبا کار شده و شهر مثل مافیا 3 بی روح نیست به خاطر همینم هست که متا این بازی نزدیک 80 هست و بالاتر از مافیا 2 و 3
اگه پست های منو دیده باشی همیشه به شدت از مافیا 2 و 3 متنفر بودم ولی این بازی مطمئن باش بهتر از اون دوتاست

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
من می فهمم که چرا بچه ها خیلی از این نسخه بد میگن حرفاشون قابل قبوله اینا برداشتن یه گیم افسانه ای رو ریمیک کردن نسخه اصلی تو خیلی جهات یه انقلاب بود (خصوصا گان پلی و فیزیک بازی) این ریمیک اصلا اونطوری نیست ولی بدم نیست
ببین گان پلی مافیا 3 خیلی متوسط بود مشکل اصلی مافیا 3 این بود که مراحل بازی به شکل بیمارگونه ای تکراری میشد اونقدر تکراری میشد که گیم پلی متوسط بازی هم اواخر بازی به چشم گیمر شدیدا فاجعه به نظر می رسید
ولی نکته مثبت مافیا 1 این بود که تنوع مراحل خیلی بالایی داشت (خودت بهتر می دونی ) همین باعث میشه گیم پلی مشکل دار و متوسط بازی هم کمتر به چشم بیاد از اونطرف گرافیک بازی خیلی زیبا کار شده و شهر مثل مافیا 3 بی روح نیست به خاطر همینم هست که متا این بازی نزدیک 80 هست و بالاتر از مافیا 2 و 3
اگه پست های منو دیده باشی همیشه به شدت از مافیا 2 و 3 متنفر بودم ولی این بازی مطمئن باش بهتر از اون دوتاست
خب پس واجب شد بخرمش . ممنون از توضیحات.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
خب بالاخره بازی رو تجربه کردم و با اینکه میدونستم اصلا خوب نیس اما بازم انتظار نداشتم اینقدر بد باشه! اون چیزی که تو تریلر میبینی و حرص میخوری، وقتی خودت تجربش میکنی خیلی بیشتر عذابت میده! واقعا خاک بر سر اونایی که مسئول طراح ریختو قیافه شخصیتا و همچنین انتخاب وُیس اکتوراشون بودن! تامی نه قیافش شبیه یه آماتور بود نه صداش. دان سالیری شبیه باغبونای درجه ۲ بود. سم و پالی هم که هیچی کلا تو دیوار مخصوصا پالی. بعد تموم کردن بازی رفتم مقایسه کات‌سینای ۲نسخه رو دیدم، گفتم شاید من یه چیز الکی رویایی تو ذهنم ساختم و اونقدرا خوب نبود اما بعد دیدن کلیپ فهمیدم چقدر اوضاع بدتر از چیزیه که تصور میکردم! بعضی جاهارو هم دست کاری کردن که بهترش کنن اما همون ورژن اوریجینال بهتر بودن. دیالوگا یا حرکت دوربین یا رفتار شخصیتا. یه نمونش زمانی بود که مورلو با اون بوکسور تصادف میکنه! ورژن اصلی کاملا بهتره طراحی و کارگردانیش! لودینگای نسخه اصلی خیلی باحال بودن وقتی اسم ماموریت رو مینوشتن با یه عکس کنارش! حالا ازینا بگذریم میرسیم به گیم‌پلی بازی که چقدر احمقانه و عقب موندس تو تمام زمینه‌ها. رانندگی عذاب خالص ولی جای شکرش باقیه که میشد جاهایی که مهم نبود رو اسکیپ کرد و یه راست رسید به مقصد. شوتینگ مسخره و حال بهم زن. یعنی فقط ازینا بر میاد که گند بزنن به عصمت شاتگان و تامی‌گان ۲تا سلاحی که وقتی باهاشون شلیک میکنی باید جیگرت حال بیاد. حرکت دادن کرکتر هم که هر لحظش پیر میکرد آدمو. خلاصه اینکه کاملا meh بود این بازی و شاید در صورتی که نسخه اصلی رو بازی نکرده باشید، بتونید ازش لذت ببرید. البته شاید با بازی اصلی آشنا بودید و ازین ریمیک هم لذت بردید که خب نوش جونتون. یه چیزی عجیب دیگم در مورد این نسخه حذف س*ک*س سین تامی و سارا بود :D یادش بخیر اون زمان دوبله دارینوس رو بازی کردم سارا رو سیاه کرده بودن بعدا رو PS2 بدون سانسورشو دبدم :D
در آخر اینکه همچنان معتقدم مافیا کاملا از زمان خودش جلوتر بود. کات‌سینای نسخه اصلی رو میدیدم باورم نمیشد این بازی مال ۲۰۰۲ باشه. خیلی خیلی خوب طراحی و کارگردانی شده بود. داستان بازی هم خیلی خوب بود و خیلی هم خوب روایت میشد. شخصیتای دوس داشتنی و موندگار به همراه پایان خوبش

موفق باشیم

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
این تاپیک کجا بود، من ندیده بودمش؛دوستان یه سؤال داشتم که قبلن تو تاپیک pc پرسیده بودم ولی جوابی نگرفتم،اونم اینه : راهی وجود داره که در قسمت feeride مافیا ۱ نارنجک و کوکتل مولوتوف پیدا کرد ؟ تنها جایی که میشه اسلحه پیدا کرد در انبار وینچنزو هست که اونم تو فری‌راید نداره اینا رو

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من مافیا ١ رو بازی نکرده بودم. همون قدیم ها و دوران محبوبیتش هم یادمه سی دیش رو گیر اوردم ولی بازیش نکردم و نشد تا حالا که بلاخره نسخه ریمیکش اومد و خیلی دلم خواست بازی رو برم اما فرصت نمیشد تا اینکه هک پلی استیشن اومد و دیدم موقعیت خوبیه و اولین بازی ای که دانلود کردم مافیا ١ بود. کلا از سری مافیا هم فقط نسخه دومش اونهم در همون سال که اومد بازی رو رفتم و الان هم حقیقتش چیزی از داستانش یادم نمیاد. بهرحال، مافیا ١ رو شروع کردم و بازی اونقدر جذبم کرد ، از داستان خوبش تا شخصیت های جذابش تا روایت و این داستان عروج و سقوط گانگستری و اینکه بین اینهمه بازیهای فانتزی و زامبی کشی و موجود فضایی وماورایی امروزی بلاخره یه بازی بود که توی یک دنیای واقعی با یک داستان واقعی و جدی طرف بودم. بازی ای که منو برده بود به دهه ی ٣٠ و در یک فضای گنگستری جریان داشت و بگم چقدر با فضاسازی بازی حال کردم. متاسفانه در طول داستان بازی این اجازه رو نمیده که مدتی مرحله نری و بشینی ازادانه تو شهر بچرخی هرچند بعد از بازی یک بخشی وجود داره که به شما این اجازه رو میده منتها خب بعداز پایان بازی من زیاد رغبت نمیکنم بازی رو ادامه بدم مخصوصا وقتی اینکه بدونم دیگه قرار نیست هیچ داستانی یا فعالیت خاصی توبازی داشته باشم. اما از اینها که بگذریم پایان بازی عجب مایندبلویینگ بود برام. چقدر عالی بود چقدر کوبنده بود لعنتی! *اسپویل*
گفتم که مافیا ٢ رو همون سال ٢٠١٠ یعنی ١٢ سال پیش بازی کردم و حقیقتا هیچ چیزی مگر چند مرحله و یک چیزک هایی از داستان یادم نمونده و وقتی کات سین پایان بازی مافیا ١ رو دیدم همونجا که تامی پیر شده بود و داشت گلها رو اب میداد یکهو به خودم گفتم چقدراین صحنه اشناست و فکر کردم نکنه من مافیا ١ رو بازی کردم یادم نمیاد اما یهو مثل یک برقی تو ذهنم اومد که من تو مافیای ٢ این صحنه رو دیدم گفتم عه من با ویتو اومدم این یارو رو کشتم و این یارو کسی نبود جز تامی انجلو! و بوومم! مثل یک بمبی تو سرم منفجر شد و عجب جا خوردم و چقدر تراژیک بود. من خب یادمه ویتو برام شخصیتی محبوبی بود ولی از طرفی بعد از این بازی چقدر با تامی انجلو حال کرده بودم و این تناقضه اخر مافیای ١ باعث شد واسه من یه پایان بی نقص و بیادموندنی دربیاد. واقعا بازی خوبی بود مافیا ١ تو این مدت هم با تک تک لحظه های بازی حال کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر