MAFIA Trilogy

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
من که بیشتر از بازی ناامید شدم

سیستم شوتینگ بازی اصلی هنوزم فوق العاده است اما این هیچ شباهتی بهش نداره و دقیقا مثل مافیا 2 و 3 هست...
شخصیت پردازی هم خیلی ضعیفتر از بازیه اصلیه حتی شخصیت پردازی تامی

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من که بیشتر از بازی ناامید شدم

سیستم شوتینگ بازی اصلی هنوزم فوق العاده است اما این هیچ شباهتی بهش نداره و دقیقا مثل مافیا 2 و 3 هست...
اخه سیستم شوتینگ بازی اصلی تو سال 2020 طرفدار نداره اینا باید یه چیزی بسازن که گیمر های امروزی هم باهاش کنار بیان
اما در مورد شخصیت پردازی چطوری به این نتیجه رسیدی ؟؟؟

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
حجم کیفیت 4K تریلر کانال مافیا حدود 600 مگ از تریلر IGN بالاتره: (زمانش همون 14 دقیقس). فکر میکردم Asset اصلی رو به IGN داده باشن ولی ظاهرا اینطور نیست.

رفتم دوباره چک کردم ظاهرا یوتوب ظهر هنوز داشته رو ورژن 4K ویدیو IGN کار میکرده (من صبح دانلود کرده بودم) و الان حجمش 1.46 گیگ شده.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
آخرین باری که مردم از روی تریلر شخصیت یک بازی رو قضاوت کردن RDR2 بود که از آخر تبدیل شد به یکی از محبوب ترین شخصیتای تاریخ راکستار :D

آخرین ویرایش:

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
فکر کنم منظور دوستمون از شخصیت پردازی ، طراحی جدید چهره ی کاراکترا بود .
از صبح کلی تریلرو دیدم همه چیش خوبه لامصب ، بجز قیافه نکبت پالی و سم .
پالی جدید ترکیبی از رضا شفیعی جم و نیما فلاحه ، پالی قدیمی کاریزماتیک بود لامصب .

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
چقدر لذت بردم از 6 7 دقیقه ای که از تریلر رو دیدم ( بقیشو ندیدم چون میخوام خودم تجربه کنم )
گرافیک فوق العاده... یاد مافیا 2 افتادم که زمان خودش گرافیک خیلی عالی رو رونمایی کرد، الانم این ریمیک، حداقل گرافیکش واقعا درخور نام بازی هست. من از گیم پلی و گان پلی مافیا همیشه نهایت لذت رو بردم، فقط تو 3، یکم از لاتی راه رفتنای لینکلن شاکی بودم
اما تو این ریمیک انگار مثل آدم با شخصیت ها راه می رفت و اوکی بود :D بنظرم زوده که بخوایم راجب شخصیت پردازی ها صحبت کنیم، یا همین ارتباط چهره کارکتر با نقشش و این داستانا، ولی فرانک، موریلو، خود تامی و دون سالیاری و رالفی رو من خیلی دوست داشتم چهرشونو. بنظرم یه ریمیک تمیز از چهرشون در آوردند.
بنظرم یکی از بهترین بازی ها میشه، شاید برای همه، ولی برای من به شخصه، همونطوری که مافیا 2 یکی از بهترین تجربه های گیمینگ منه، اینم مطمئنم خوب میشه
فقط یکم نگران پورت پی سی ـشم.

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
همممم....من نظرم خیلی در مورد چیزایی که نشون داده شده و حرفایی که در مورد بازی زده شده مثبت نیست و فکر می کنم سطح انتظاراتتون خیلی بی دلیل بالا هست، و به نظرم ملت با دیدن گرافیک بصریِ حقیقتاً خیلی خوب بازی و تاثیر نوستالژی ای که از مافیا اوریجینال دارن، چشمشون رو به قسمت های دیگه بازی بستن و فکر می کنم اگر به همین رویه پیش برن به شدت میخوره تو ذوقشون. یعنی در حدی انتظارات الکی بالا هست که یکی تو همین تاپیک میگفت بازی حس GTA داره که اگر واقعاً چنین حسی دارید، فکر می کنم بهتر باشه خودتون رو آماده ناامیدی کنید.

scope بازی خیلی کوچیک تر از چیزی هست که اکثریت فکر می کنن، بازی 20 ماموریت داستانی داره که احتمال زیاد میدم طراحی تمام مراحلش به یه قسمت شوتینگ، یه قسمت رانندگی و هر از گاهی مبارزه با مشت و لگد و تکرار همین رویه تا آخر بازی بدون هیچ تنوع دیگه ای ختم میشه و به شدت هم cut-scene heavy(هر چند با کارگردانی خیلی خوب) خواهد بود. همین چند وقت پیش هم توی یکی از مصاحبه ها اعلام کردن شهر بازی فقط برای window dressing و تماشا هست و انتظار چیزی مثل ماموریت جانبی درست و حسابی یا تعامل خاصی با شهر هم نداشته باشید. این حرف ها رو میزنم چون میخوام در حد یه بازی 40 دلاری با داستان و روایت خوب ولی گیم پلی کم عمق ازش انتظار داشته باشید، یعنی در حد یه مافیا 2 با رنگ و لعاب امروزی و انجین مافیا 3 که امیدوارم دوباره با چسب سر و هم بندی نشده باشه و دم و دقیقه حس نکنیم داره از هم میپاشه. همچنان هوش مصنوعی خنگ داریم، شوتینگ meh هست و من هیچ چیز جذابی توی طراحی قسمت های cover shooting نمی بینم، چون اگر DLC های مافیا 3 که آخرین ساخته های دست این استودیو هست رو هم بازی کرده باشید، فکر کنم بفهمید حداکثر توان این استودیو توی ساختن encounter design های خلاقانه همین چیزایی هست که توی این گیم پلی تریلر دیدید.
میدونم خیلی حرف هام منفی گرایانه هست و امیدوارم اشتباه کنم، ولی جدی من تا الان چیز خیلی خفنی ندیدم که اونقدرها هیجان زده ام کنه. ولی در هر صورت به نیمه پر لیوان هم نگاه کنید، حتی اگر من اشتباه برداشت کرده باشم، حداقلش اینه که با خوندن نوشته های من، سطح انتظاراتتون پایین اومده و از محصول نهایی لذت بیشتری میبرید:D

آخرین ویرایش:

drdoremi

کاربر سایت
Jan 31, 2020
280
mafia-remake-1224556-1280x0.jpeg

این کیه؟
نسخه اصلی خشاب خالی به شلیک واکنش داشت
پوکه ها به هر سطحی میخورد صداشو میداد و سر راهش مانعی بود فیزیک داشت

• Like
Reactions: kamyy

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
سرعته کنترل شخصیت اصلی خیلی بالاس و بیشتر شبیه مافیا ۳ شده و احتمالا رانندگیش هم همینه و از این نظر بهتر بودشبیه نسخه های کلاسیک میشد ولی هر چی باشه از مافیا ۳ بهتره
از نظر گرافیک هم میشه گفت گرافیکی ترین اوپن ورلد نسل هشته ولی بنظر خودم بیشتر بهش میخورد روی کنسول نسل ۹ اجرا کرده بودنش یا شاید پی سی
اگر به انعکاس نور روی آب نگاه کنید متوجه میشید همچین انعکاسی روی کنسول نسل هشت وجود نداره و حداقل من در بازی اپن ورلد این نسل همچین چیزی ندیدم

آخرین ویرایش:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
طراحی چهره ها واقعا افتضاح بود، هیچ کس حتی شبیه کاراکتر نسخه اصلیشم نیست که خیلی توی ذوق ماهایی که از قدیم 100 بار بازی رو تموم کردیم میزنه
در مورد گان پلی هم خواهشا ایراد نگیرید دیگه که گان پلی بازی اصلی دیگه با استانداردهای الان واقعا توی در و دیواره و باید کلا عوضش میکردن

TinyHero

کاربر سایت
Jun 24, 2017
21
سلام دوستان
از عزیزان کسی هست که اکانت بازی Mafia 2 رو داشته باشه برا Ps4 و بخواد بفروشه ؟
ممنون میشم اگه کسی هست یه اطلاع بده تا پیام بدم خدمتش جهت خرید
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر