MAFIA Trilogy

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
272
گرافیک عالی بود...

دوستان توجه کنن این نسخه نهایی نبود.

با توجه به اینکه بازی روی یه PC احتمالا قوی اجرا شده امیدوارم موقع عرضه هم گرافیک همینطور عالی باشه و البته برای کنسولها هم بخوبی پورت بشه.

در کل دم هنگر ۱۳ گرم...حقیقتا ازشون انتظار نداشتم...عالی بود.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
من همچنان با قیافه‌ها مشکل دارم مخصوصا Don Salieri. اصلا بهش نمیاد رئیس اون تشکیلات باشه. بقیه هم خوب نیستن به نظرم. اما از نظر گرافیکی خیلی خوب شده و به معنای واقعی ریمیک کردنش

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
272
گان پلی بازی خیلی داغونه
هوش مصنوعی هم ظاهرا زیاد جالب نیست...مخصوصا تو حالت مخفی کاری فقط یه ثانیه لمسشون میکنی و از پا در میان.

فقط برای محض اطلاع کسایی که نسخه اصلی رو بازی نکردن بگم توی زمان ۱:۰۰:۳۰ ویدئوی گیم پلی توی بازی اصلی (حتی یادمه دستشویی که یه نفر داخلش بود سمت راست بود نه چپ و یه سگ هم تو حیاط پشتی بود) یادمه دقیقا همونجا از ته راهرو یکی اومد با هفت تیر اگه اشتباه نکنم با یه دونه شلیک!!!! هد شاتم کرد و منو کشت.

اون وقت اینجا پشت میز قایم شدی طرف که اومد گردنشو ناز می کنی و طرف بیهوش میشه...توی بتمن اگه توی تواناییها تیکدان رو آپگرید هم میکردی بازم اینقدر سریع نبود.

اما گرافیک لعنتی عالیه....چه فنی چه هنری

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Aug 24, 2020
82
دو ساعت ابتدایی بازی. اگر نسخه نهایی هم همین باشه، بالاخره یک چیز درست و حسابی ساخته هنگر ۱۳.
این نهایت گرافیک بازی نیست البته، یوتیوبره همون اولش میگه که باید یه سیستم جدید ببنده و رو max geraphic نیست

• Like
Reactions: kamyy

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
هرچقدر در ابتدا واسه این ریمیک هیجان‌زده بودم با هر نمایش دارم ازش ناامیدتر میشم . حس میکنم هنگر۱۳ اصلا نفهمیدن چی باعث شده مافیا ، مافیا بشه . اصلا حس خوبی به این نمایشا ندارم . انگار ورداشتن همون مافیا ۳ رو با داستان ۱ ریمیک کردن . حس میکنم اون جادوی نسخه اول تو این ریمیک وجود نداره . از قیافه های نچسب و صدا پیشگی پرته پالی و سم گرفته تا شوتینگ و کاورگیریش . حتی حس میکنم خیلی از جزئیات شگفت انگیزی که تو مافیا۱ بود اینجا نباشه . از فیزیک ماشینها گرفته تا تفاوتی که موقع استفاده از سلاح های مختلف حس میشد . حالا شاید بازی بیاد نظرم عوض شه ولی تا اینجا که حس جالبی بهش ندارم .

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

MehdiAhmadi

کاربر سایت
Jul 26, 2020
176
تو آخرین گزارش مالی Take two اعلام کرده بودن Mafia 3 حدود ۷ میلیون نسخه فروخته این بازی هر چقدر هم کیفیتش ضعیف باشه خوب میخرن ولی منم زیاد خوشبین نیستم به Hanger 13 چون اینا درسته تو داستان نویسی و.. خیلی خوب عمل می‌کنند ولی تو باقی موارد ضعیفن مافیا اصولاً از همون نسخه اول هم یک بازی سخت گیر بود به گیمر خیلی فرق داره با GTA و قانون شکمی و هرج و مرج .. اون درجه سختی و شبیه سازی بازی در کنار داستان که بازی متفاوت کرده بود

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
تو آخرین گزارش مالی Take two اعلام کرده بودن Mafia 3 حدود ۷ میلیون نسخه فروخته این بازی هر چقدر هم کیفیتش ضعیف باشه خوب میخرن ولی منم زیاد خوشبین نیستم به Hanger 13 چون اینا درسته تو داستان نویسی و.. خیلی خوب عمل می‌کنند ولی تو باقی موارد ضعیفن مافیا اصولاً از همون نسخه اول هم یک بازی سخت گیر بود به گیمر خیلی فرق داره با GTA و قانون شکمی و هرج و مرج .. اون درجه سختی و شبیه سازی بازی در کنار داستان که بازی متفاوت کرده بود
دقیقا همینطوره
سعی کردند مافیا ۳ را شبیه به gta کنن ولی بدجوری شکست خوردن چون نمیتونن به فرمولی که راکستار تو اپن ورلد خودش پیاده میکنه برسن
مافیا با همون فرمول خودش قشنگه و خیلی خوشحالم که این نسخه ریمیک هم به ریشه خودش برگشته

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
هرچقدر در ابتدا واسه این ریمیک هیجان‌زده بودم با هر نمایش دارم ازش ناامیدتر میشم . حس میکنم هنگر۱۳ اصلا نفهمیدن چی باعث شده مافیا ، مافیا بشه . اصلا حس خوبی به این نمایشا ندارم . انگار ورداشتن همون مافیا ۳ رو با داستان ۱ ریمیک کردن . حس میکنم اون جادوی نسخه اول تو این ریمیک وجود نداره . از قیافه های نچسب و صدا پیشگی پرته پالی و سم گرفته تا شوتینگ و کاورگیریش . حتی حس میکنم خیلی از جزئیات شگفت انگیزی که تو مافیا۱ بود اینجا نباشه . از فیزیک ماشینها گرفته تا تفاوتی که موقع استفاده از سلاح های مختلف حس میشد . حالا شاید بازی بیاد نظرم عوض شه ولی تا اینجا که حس جالبی بهش ندارم .

به نظرم خیلی سخت میگیرد! چهره تامی واقعا عالیه! به نظرم یکسری چیزای قدیمی بت شده برامون

1598653957155.png
162702

و یا چهره سم بشدت اون حس و حال یک آدم موزمار رو به خوبی منتقل میکنه

1598654076280.png
]چهره پائولی هم حقیقتا نسخه اول ویژگی خیلی خاصی نداشته که الان بخواد با تغییر کردنش نارحت بشیم

1598654225885.png
و اتفاقا به نظرم یکجورایی بهتر هم شده

1598654346205.png

منم اتفاقا به نظرم ممکنه یکسری چیزای مافیا 1 رو نداشته باشه ولی در عوض کلی چیزه خفن دیگه داره. اتمسفر رو به خوبی دراوردند

شما به بازتاب ها و نورپردازی حجمی نگاه کن

Untitled.png

یک موردی هم هست برای مثال رزیدنت اویل 2 ریمیک شد، گیمپلی نسخه ارژینال واقعا از رده خارج شده بود! ولی مافیا یک همین الان هم گیمپلی خوبی داره و سخته تغییر دادنش ولی خب بخشهای خوبی هم به بازی اضافه کردند مثل موتور سواری. و یا پیشنمایش ign رو ببینید از بخش مسابقه اتوموبیل رانی تعریف میکنه به سختی گذشته هست.

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
اینکه نسبت به تمام ریمیک ها بچه ها حسِ خوبی ندارن به خاطر دورانی هست که اون بازی رو انجام دادن
اول اینکه اون دوران اینقدر انتخاب زیاد نبود و واقعا بازی های خیلی کمی بودن که ما میتونستیم انجام بدیم و واسه هر بازی جدید کلی ذوقُ شوق داشتیم
دوما به خاطر سن و نداشتن دغدغه فکری بود، واقعا اون موقع ها توی بازی غرق میشدیم و کامل توی جو بازی قرار میگرفتیم حتی اگر بازی اتمفسرش ضعیف بود توی ذهنمون واسش میساختیم !

با همه این ها من فکر میکنم مافیا ریمیک واقعا از خیلی نظر ها یه ریمیک بسیار عالیه و اگه بتونه 10 درصد اون حس رو هم دوباره ایجاد کنه کارش رو خوب انجام داده

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
به نظرم خیلی سخت میگیرد! چهره تامی واقعا عالیه! به نظرم یکسری چیزای قدیمی بت شده برامون

View attachment 162701
View attachment 162702

و یا چهره سم بشدت اون حس و حال یک آدم موزمار رو به خوبی منتقل میکنه

View attachment 162704
]چهره پائولی هم حقیقتا نسخه اول ویژگی خیلی خاصی نداشته که الان بخواد با تغییر کردنش نارحت بشیم

View attachment 162710
و اتفاقا به نظرم یکجورایی بهتر هم شده

View attachment 162711

منم اتفاقا به نظرم ممکنه یکسری چیزای مافیا 1 رو نداشته باشه ولی در عوض کلی چیزه خفن دیگه داره. اتمسفر رو به خوبی دراوردند

شما به بازتاب ها و نورپردازی حجمی نگاه کن

View attachment 162712

یک موردی هم هست برای مثال رزیدنت اویل 2 ریمیک شد، گیمپلی نسخه ارژینال واقعا از رده خارج شده بود! ولی مافیا یک همین الان هم گیمپلی خوبی داره و سخته تغییر دادنش ولی خب بخشهای خوبی هم به بازی اضافه کردند مثل موتور سواری. و یا پیشنمایش ign رو ببینید از بخش مسابقه اتوموبیل رانی تعریف میکنه به سختی گذشته هست.
اتفاقا من از چهره جدید تامی خوشم اومده و باهاش مشکلی ندارم ولی باز سم رو یه کاریش کنم هیچجوره با قیافه پالی نمیتونم کنار بیام ، من چهره قدیمیشو دوست داشتم واقعا و یه حس مردونگی و جا افتادگی تو صورت این گانگستر بود . گرافیک بازی رو هم خوشم اومده و واقعا تو درآوردن اتمسفر بازی خیلی خوب عمل کردن . بیشتر حس میکنم با گیمپلی و شوتینگش نتونم کنار بیام ، هوش مصنوعی و اکشن و کاورگیریش خیلی منو یاد نسخه ۳ میندازه و این نگران کنندست . با این وجود امیدوارم نگرانیها و حدسهام اشتباه از آب در بیاد و این بازی بتونه ریمیکی شایسته واسه بهترین گیم تاریخ گیمریم باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر