MAFIA Trilogy

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
999
نام
امیر حسین
به عنوان کسی که در طفولیت با مافیا ۱ دارینوس پشم های نداشتم در اون زمان ریخته بود , ویدیوی گیم پلی بازی پشمامو فر داد.
کار هم ندارم دوستان چی میگن در مورد طراحی و... :D چون دو راه هست. یا باید همه چی مث قبل باشه و دست نزنن بهش و اونوقت یه سری میان میگن مکانیزم بازی استاندارد نیست و قدیمیه و از مد افتاده. یا اینکه بکوبن از نو بسازن و یه سری استانداردا رو عوض کنن و امروزی کنن. خوب طبیعیه که سیستم شوتینگ و کاور گیری یه بازی ریمیک سال ۲۰۲۰ نمیتونه بر اساس یه بازی چند دهه پیش باشه:D اینکه من و شما خاطره داریم از اون زمان بچگی از این بازی, اون دیگه کاریش نمیشه کرد:D

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
272
اتفاقا به نظر من سیستم شوتینگ نسخه اول اصلا جالب نبود و به طرز آزار دهنده ای میخواست واقع گرا باشه (که بعید میدونم توی واقعیت هم اینجور بوده)
برای تیر اندازی با مسلسل تامسون حالت ایستاده که اصلا صحبتش رو نمی کنم! حتی نشسته هم که بودی بعد دو سه تا تیر زدن نشانگر تفنگت میرفت رو کره ماه(اونایی که بازی کردن منظورمو متوجه میشن)

امیدوارم تا زمان عرضه یه سری چیزا رو درست کنن....به عنوان مثال توی این نمایش حالا درسته بازیه اما دیگه خداییش کوکتل مولوتوف انداختن تو حالت کاور رو نگاه کنید خندتون نمیگیره؟ خیرسرتون سال ۲۰۲۰ هست یه انیمیشن پرتاب ساختن خیلی سخته؟

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Xac

کاربر سایت
Dec 10, 2019
294
فکر میکنم سره انتقاداتی که به گرافیک مزخرف مافیا 3 گرفته شد استودیوHanger 13 یه obsession عجیب نسبت به گرافیک بازی پیدا کرده که بیشتر وقتشون گذاشتن رو گرافیک بازی.

ولی امیدوارم کلا بازی یه آپشن Classic mode or remake mode داشته باشه که وقتی بذاری رو کلاسیک المان های بازی مثل مافیا 1 سخت و گاها مضحک باشه ولی لذتبخش مثل گانپلی و درایوینگ...

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
ولی امیدوارم کلا بازی یه آپشن Classic mode or remake mode داشته باشه که وقتی بذاری رو کلاسیک المان های بازی مثل مافیا 1 سخت و گاها مضحک باشه ولی لذتبخش مثل گانپلی و درایوینگ...

امیدواری لازم نداره.. :-"
هست تو بازی آپشن Classic.

Xac

کاربر سایت
Dec 10, 2019
294
الان دیدم فکر کنم بیشتر آپشن کلاسیک مد برای درایوینگ و یسری فیلترها برای سخت کردن بازیه
منظورم من یه چیزی عین مافیای کلاسیک، فیزیک راه رفتن نشستن حتی اون علامت aiming...

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
999
نام
امیر حسین
الان دیدم فکر کنم بیشتر آپشن کلاسیک مد برای درایوینگ و یسری فیلترها برای سخت کردن بازیه
منظورم من یه چیزی عین مافیای کلاسیک، فیزیک راه رفتن نشستن حتی اون علامت aiming...
خوب برای این موارد , همون نسخه ی کلاسیک رو دانلود کن بازی کن دیگه :D
دیگه بنده خدا ها دارن ریمیک میکنن. باید تمرکزشون روی یه پروژه ی واحد باشه تا یه چیز خوب از آب در بیاد.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام.
یک سری استریمرها دارن بازیو انجام میدند؟ چجوریاست؟ ناشرا براشون بازیو اختصاصی فرستادند؟

در ضمن
اون مرحله تعیب و گریز تامی (زمانی که هنوز راننده تاکسیه) با اون افراد تو کوچه پس کوچه ها : اول اینکه آهنگش اون آهنگی که بود نیست(la verdine) که فوق العاده بود و دوم اینکه یجوری بود تعقیب و گریزش و اون حس بازی قدیم رو بهم نداد و در آخر هم اونجاییی که میرسید به بار سالیری داستان یه جوری دیگه شد و پال و سم اون دو نفرو نکشتند و فقط ترسوندنشون .یجورایی خورد تو ذوقم و یجورایی هم بهم چسبید از دید اینکه بازی برام بعد سالها زنده شد و منو برد به اون دوران.امیدوارم بازی عالی از آب دربیاد.

• Like
Reactions: FERYGAMER

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,629
سلام.
یک سری استریمرها دارن بازیو انجام میدند؟ چجوریاست؟ ناشرا براشون بازیو اختصاصی فرستادند؟
آره دیگه همیشه اینجوری بوده. استریمرهایی که بیننده زیاد دارن، یوتوبرهایی که عضو زیاد دارن و البته وبسایت های تحلیلی میتونن از %90 ناشرها به راحتی کد اختصاصی بگیرن.

• Like
Reactions: aha2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر