MAFIA Trilogy

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
این سه تا dlc داخل کمپین اصلی هستن یا باید برم بیرون از بازی و هر کدوم رو جدا جدا نیو گیم بزنم ؟
گرافیک و نور پردازی بازی خوبه و مشکل همون درو دیستنس بازیه که انگر فقط تا پنجاه متری بازی پردازش میشه و بله راستش منم قبلش رد دد زدم و تاثیرش رو گذاشته
در کل تا الان بازی برام جذاب بوده مخصوصا از نظر داستان

آره از همون داخل بازی از خود کرکترا باید گرفت ماموریتهای DLC رو به وقتش.
گودلاک دن :D

• Like
Reactions: ehsan M

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بیشتر از 3 هفته شده و هنوز خبری نیست..
یا شل کردن و کلا یکی دونفر گذاشتن روش یا اینقدر ابعاد فاجعه عظیمه که جمع بشو نیست :-"
این بازی بیشتر از 20گیگ آپدیت نیاز داره

• Like
Reactions: Imaginative

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
مافیا ۳ گرفتم اپدیت کردم دو سه ساعت اولش خوب بود ولی الان یه مدته شدیدا تکراری شده بیشتر میری یه مکانی و یه عده ای میکشی و اون مکان رو فتح میکنیم
بچه ها کسی تموم کرده بازی رو ؟
این تکراری بودن بازی تا چه حد ادامه داره و اصلا ارزش داره بازیرا بیشتر ادامه داد ؟

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
مافیا ۳ گرفتم اپدیت کردم دو سه ساعت اولش خوب بود ولی الان یه مدته شدیدا تکراری شده بیشتر میری یه مکانی و یه عده ای میکشی و اون مکان رو فتح میکنیم
این تکراری بودن بازی تا چه حد ادامه داره و اصلا ارزش داره بازیرا بیشتر ادامه داد ؟
بازی همش همینه تک و توک چنتا مرحله قابل قبول هم اون وسط داره اما بیشترش اینه. بازی فقط داستانش ارزش تموم کردن داره اگر داستانش جذبت میبینی نمیکنه ول کن بازی رو چون واقعا هیچ چیز دیگه ای نداره

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
552
نام
کامران
باز ی رو ولش کن بدترین بازی این نسله اسم مافیا لکه دار کرد

• Smile
Reactions: ehsan M

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این آپدیت کوفتی کی میاد میترسم بعد استارت لست بیاد قرار باشه بین بازی لست بلند شیم بریم تروفی 50 کیل رو بگیریم، بخدا اینا خیلی پررو هستن هر کمپانی دیگه ای بود تاحالا پچ داده بود اینا به پشمشونم نی

• Like
Reactions: METRO_2034

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
این عکس هم از تامی و پاولی بعضی جاها گذاشتن
View attachment 147364

انصافا جذاب درآوردن تامی رو :x

این بنظر میرسه مال یه تریلر باشه که قرار بوده توی PC Gaming Show نمایش داده بشه که تاخیر خورد. نگاه کردم تاریخ جدید ایونت 13 جون هست..

و 13 جون امروزه :|

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
273
تریلر رو دیدم چیزی از گیم پلی نشون نداد اما جالب بود...تامی یخورده جوونتر از نسخه ی اصلی به نظر میرسه.

نکته جالب تریلر این بود که مرحله مسابقه ماشین سواری سر جاشه.

نکته ی دوم هم موسیقی تم بازی بود که اونم سر جاشه

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر