MAFIA Trilogy

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کسی بخواد این بازیو پلات یا 1000 اچیومنت کنه باید تمام پوسترهای وانتد رو بدست بیاره یکیش روی دودکش یه خونه هست که باید از بزرگراه بپری روی خونه با ماشین خیلی اعصاب خورد کن هست، من چپتر 4 هستم ولی رفتم اون پوستر رو گرفتم پیشاپیش خدا صبرتون بده :))

Attachments

• IMG_20200529_143306_706.jpg
    IMG_20200529_143306_706.jpg
    770.9 KB · مشاهده: 89
  • 15907482760045201751038625566109.jpg
    15907482760045201751038625566109.jpg
    585.2 KB · مشاهده: 91

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
یه خاطره بازی خفنی بود واقعا حال داد درایوینگ و فیزیک بازی هنوزم عالیه گرافیکم خیلی ترتمیز درآوردن ولی میتونست بهتر باشه. مشکلات فنی کم نداره افت فریم و دیر لود شدن تکسچرها اذیت میکنه کاشکی یه پچ اپدیت اولیه میدادن حیف شد.داستان و روایت بازی خیلی واسم جذاب تر بود نسل قبل که اومد سنمون کم بود زیاد درک نمیکردم ولی الان تازه میفهمم داستان دارک و واقعی داره مثل سریال مافیایی با کیفیت روایت میشه تنوع مراحلم خوبه ولی مراحل جانبی کاشکی اضافه میکردن در کل یکی از بهترین بازی ها عمرمه.

پ.ن: از تیونینگ ماشین و مجله های زیباش هم نگذریم که دو تا از بهترین نشونه های این بازیه:D:x

• Like
Reactions: trainer

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
نگفتن کی میخوان آپدیت بدن؟
دیروز بازیو شروع کردم یه تروفی مونده به پلاتینیوم اونم تموم شه پاکش کنم ۵۱ گیگ الکی اشغال شده یه سری نکته بد ندیدم اشاره کنم شاید جالب باشه واستون
اصل بازی شاهکاره داستان گرافیک جزئیات آهنگ
نکته ۱: آهنگ آغازین فیلم مرد ایرلندی اسکورسیزی تو رادیو delta radio پخش میشه
نکته ۲: وقتی میری تامی آنجلو رو بکشی رادیو آهنگ تم مافیا ۱ رو پخش میکنه
نکته ۳: وقتی دزدی کنین و مغازه دارو نکشین بعد از رفتنتون زنگ میزنه پلیس و اگه یکی دو دقه بعد برگردین پلیس اومده و داره جزئیات دزد رو میپرسه و اگه برین تو مغازه میبرنتون پیش کرام الکاتبین
نکته ۴: جو آخر بازی خودشو نجات میده میره شیکاگو اونجا یه سریا سرشو میکنن زیر آب که تو مافیا ۳ ویتو به لینکن کله خر میگه انتقامشو بگیرن
نکته ۵: بسته به ماشین هر ۴۰-۵۰ کیلومتر بنزین تموم میکنین و باید بنزین بزنین
نکته ۶: زمانی که صرف نگاه کردن به مجلات علمی کردین تو آمار تو منو آورده میشه (آمارتونو شیر کنین اینجا ببینیم :)) خودم یه دقه)

آخرین ویرایش:

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
نکته ۴: جو آخر بازی خودشو نجات میده میره شیکاگو اونجا یه سریا سرشو میکنن زیر آب که تو مافیا ۳ ویتو به لینکن کله خر میگه انتقامشو بگیرن

ویتو فقط فکر میکنه جو کشته شده و خبر نداره از حقیقت..

Joe Barbaro تو Mafia3 ...
144332

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
دوستان الان مافیا ۳ اپدیت کنم میشه دفینیتیو ادیشن ؟
ارزش داره کارکردشو بخرم ؟

بلی. یه آپدیت رایگان چند گیگی.

من خودم دیسک آکبندشو گرفتم دوباره و حتی با این وجود راضیم.
میشن ها بشدت تکراری. گرافیک خیلی خوب نیس ولی عادت میکنه چشم بهش. و اما داستان بسیار قوی..

اینکه بازی بتونه تا آخر بکشونت یا نه همش بستگی به این داره که برات وزنه کدوم سنگینی کنه.. repetitive missions یا INTELLIGENT STORYTELLING؟... من به شخصه کنار اومدم با بازی. که بخش بزرگیش رو هم مدیون گان پلی بسیار خوب بازی بود.

• Like
Reactions: ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
بلی. یه آپدیت رایگان چند گیگی.

من خودم دیسک آکبندشو گرفتم دوباره و حتی با این وجود راضیم.
میشن ها بشدت تکراری. گرافیک خیلی خوب نیس ولی عادت میکنه چشم بهش. و اما داستان بسیار قوی..

اینکه بازی بتونه تا آخر بکشونت یا نه همش بستگی به این داره که برات وزنه کدوم سنگینی کنه.. repetitive missions یا INTELLIGENT STORYTELLING؟... من به شخصه کنار اومدم با بازی. که بخش بزرگیش رو هم مدیون گان پلی بسیار خوب بازی بود.
خریدمش اپدیت هم کردم و مناظر دور دست بازی واقعا تو ذوق میزنه و انگار بازی فقط تا جلوی دماغ رو پردازش میکنه و ساختمون های دور دست رو به شکل نا واضح به نمایش میذاره
رنگ بندی شهر هم یه مقدار یکنواخت و بیشترش قهوه ای هست ولی باز هم شوق و ذوق دارم از سر کار برم خونه و بازیش کنم چون خیلی وقته توی این گرونی بازی نخریدم و این بازی های قدیمی مثل غنیمته
بعد این اپدیت دفینیتیو ادیشن چه چیزایی به بازی اضافه میکنه ؟

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
خریدمش اپدیت هم کردم و مناظر دور دست بازی واقعا تو ذوق میزنه و انگار بازی فقط تا جلوی دماغ رو پردازش میکنه و ساختمون های دور دست رو به شکل نا واضح به نمایش میذاره
رنگ بندی شهر هم یه مقدار یکنواخت و بیشترش قهوه ای هست ولی باز هم شوق و ذوق دارم از سر کار برم خونه و بازیش کنم چون خیلی وقته توی این گرونی بازی نخریدم و این بازی های قدیمی مثل غنیمته
بعد این اپدیت دفینیتیو ادیشن چه چیزایی به بازی اضافه میکنه ؟

دراو دیستنس بازی فاجعه س واقعا. آینه عقب ماشین رو هم توصیه میکنم از داخل ستینگ، آف کنی. چون تماشای پشت سر از داخلش، افسردگی میاره :-"
در مورد رنگبندی من حس نیواورلنز اواخر دهه60 که تو مستندها دیده بودم رو بخوبی میگیرم ازش. بنظرم بیشتر خواسته خود سازنده ها بوده این موضوع. هر منطقه هم حس و حال خودش رو داره تا حدود زیادی. شبهای بازی هم عملا یه بازی دیگه میشه از حیث بصری.
اتمسفریک و زیبا. افکت بارون هم حقیقتا خوب دراومده. (فقط کاش رعد وبرق هم داشت! :|)

کلا خوبه بنظرم.. توقعت رو پایین نگه داری جواب میده بازی. عناوین OW در این ابعاد، عناوین پرخرج و طبیعتا کمیابی هستند بهرحال، که برای از دست دادنشون باید یه دلیل موجه داشه باشی حتما!
این تریک هم ابداع روانشناسانه خودمه (:D)و جواب گرفتم ازش همیشه..
تو طول مدت تجربه بازی ای که ضعف بصری داره، بازیهای دیتیلد و خیره کننده رو نرو سمتشون موقتا. خود من قبلش داشتم RDR آنلاین میرفتم، دراپ کردم، منتظرم Mafia3 تموم شه برگردم سروقتش Lol

والا.. مهمترین تغییرات بنظر من اصلاح نورپردازی بازی و رفع یسری ایرادات گرافیکی. یه افکت مه (یا دود) بی منطق و تخیلی در طول روز تمام مناظر اطراف مخاطب رو احاطه کرده بود قبلا (روی PS4 استاندارد حداقل!) و
یه سایه پردازی شدیدا احمقانه و آزاردهنده به همراهش (که مثلا قراربود سایه ابرها رو زمین باشه!) که خوشبختانه اصلاح شده و کاملا قابل تحمل کرده بازی رو.
مورد مهم بعدی اضافه شدن 3 تا DLC داستانی بازی. هرکدوم حدودا 2 ساعت هستن. متنوع هم هستن بگی نگی. یکیشون هم یه منطقه جدید به مپ اضافه میکنه.
و در نهایت یکسری Outfit های مختلف و...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
دراو دیستنس بازی فاجعه س واقعا. آینه عقب ماشین رو هم توصیه میکنم از داخل ستینگ، آف کنی. چون تماشای پشت سر از داخلش، افسردگی میاره :-"
در مورد رنگبندی من حس نیواورلنز اواخر دهه60 که تو مستندها دیده بودم رو بخوبی میگیرم ازش. بنظرم بیشتر خواسته خود سازنده ها بوده این موضوع. هر منطقه هم حس و حال خودش رو داره تا حدود زیادی. شبهای بازی هم عملا یه بازی دیگه میشه از حیث بصری.
اتمسفریک و زیبا. افکت بارون هم حقیقتا خوب دراومده. (فقط کاش رعد وبرق هم داشت! :|)

کلا خوبه بنظرم.. توقعت رو پایین نگه داری جواب میده بازی. عناوین OW در این ابعاد، عناوین پرخرج و طبیعتا کمیابی هستند بهرحال، که برای از دست دادنشون باید یه دلیل موجه داشه باشی حتما!
این تریک هم ابداع روانشناسانه خودمه (:D)و جواب گرفتم ازش همیشه..
تو طول مدت تجربه بازی ای که ضعف بصری داره، بازیهای دیتیلد و خیره کننده رو نرو سمتشون موقتا. خود من قبلش داشتم RDR آنلاین میرفتم، دراپ کردم، منتظرم Mafia3 تموم شه برگردم سروقتش Lol

والا.. مهمترین تغییرات بنظر من اصلاح نورپردازی بازی و رفع یسری ایرادات گرافیکی. یه افکت مه (یا دود) بی منطق و تخیلی در طول روز تمام مناظر اطراف مخاطب رو احاطه کرده بود قبلا (روی PS4 استاندارد حداقل!) و
یه سایه پردازی شدیدا احمقانه و آزاردهنده به همراهش (که مثلا قراربود سایه ابرها رو زمین باشه!) که خوشبختانه اصلاح شده و کاملا قابل تحمل کرده بازی رو.
مورد مهم بعدی اضافه شدن 3 تا DLC داستانی بازی. هرکدوم حدودا 2 ساعت هستن. متنوع هم هستن بگی نگی. یکیشون هم یه منطقه جدید به مپ اضافه میکنه.
و در نهایت یکسری Outfit های مختلف و...
این سه تا dlc داخل کمپین اصلی هستن یا باید برم بیرون از بازی و هر کدوم رو جدا جدا نیو گیم بزنم ؟
گرافیک و نور پردازی بازی خوبه و مشکل همون درو دیستنس بازیه که انگر فقط تا پنجاه متری بازی پردازش میشه و بله راستش منم قبلش رد دد زدم و تاثیرش رو گذاشته
در کل تا الان بازی برام جذاب بوده مخصوصا از نظر داستان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر