Mafia III

4tlg_mafia-iii-3.png

MAFIA III
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
سازنده : Hanger 13
ناشر : 2K Games
سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

mqdefault.jpg

Mafia III Reveal Trailer
720p || 1080p

Mafia III
One Way Road - Story Trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

su32q0gagroaldscgo0a.jpg

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من این گیم پلی 9 دقیقه ای رو که تازگی اومده بیرون دیدم یه لحظه فکر کردم دارم سینت رو نگاه میکنم گرافیک مثل سینت رو واقعا توی گرافیک حرفی برا گفتن نداره شهر زیادی خلوته بی روحه من که نا امید شدم از این بازی مافیای 2 کجا و این کجا

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من این گیم پلی 9 دقیقه ای رو که تازگی اومده بیرون دیدم یه لحظه فکر کردم دارم سینت رو نگاه میکنم گرافیک مثل سینت رو واقعا توی گرافیک حرفی برا گفتن نداره شهر زیادی خلوته بی روحه من که نا امید شدم از این بازی مافیای 2 کجا و این کجا
دقیقا منم همینو گفتم فقط اومدن یک بزن بکش سرعتی ساختن تموم شد امیدوارم مثل God Father 2 نشه تریلر هاش که هیچی نداشت

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
بعد از تماشای تقریبا همه ی تریلرها:
کار به گرافیک و گیم پلی ندارم... بیشتر میخوام رو جزئیاتی تمرکز کنم که اساسا وجحه پنهان بازی ست
اول هرگز نمیتونم با کاراکتر اصلی بازی ارتباط بگیرم ... به این معنا که هیچ روح مافیایی توی شخصیت لینکلن(که اصلا اسم خوبی هم براش انتخاب نشده) وجود نداره... مطمئنم قسمت عمده اینکه شخصیت درنمیاد به دلیل رنگین پوست بودنشه... هیچ وقت یادمون نمیاد کسی با زور بازو و البته یک بدن سوپر فیتنس جز ایفای نقش پادو توی دنیای مرموز مافیا جایگاه دیگه ای داشته باشه... اساسا قدرت مافیا چیه؟ توی کشتی گرفتنه یا نابود کردن؟! من به شخصه ترجیح میدادم کاراکتری داشته باشم که مثل همیشه اول یارو رو تهدید کنه بعد بره خونشون رو تیر بارون بگیره تا اینکه یواشکی برم جلو و بخوام با کسی گلاویز بشم....چیزی که الان شاهدش هستم جز اینکه رسالت مافیا رو داغون میکنه هیچ مشکل دیگه ای نداره... اخه طراحی دنیایی که همه باهاش خو گرفتن و میشناسنش کمی به ظرافت بیشتری احتیاج داره! حداقل زمان کنترل کاراکتر اصلی باید حس کرد که بعله من یک مافیایی ام!
دومین موردی که مخصوصا توی 9 دقیقه گیم پلی اخر مستقیم توی ذوف میزد: شهری وجود نداره و هرگز درنمیاد!... مقایسه کنین این شهر بی روح و مرده رو با فصل اول مافیای 2! شهر یعنی اون...
چیزی که این چنین بازیایی که دارای محیط اپن ورلد هستند بهش نیاز قطعی دارن اینه که باید توی شهری که میسازی چاشنی زندگی هم تزریق کنی...! توی مافیا 2 سراسر شهر به شکلی زنده بود ،شلوغ بود، هر عابری دنیای خودش رو داشت، یکی تو پارک واکس میزد، یکی کنار خیابون پیراشکی میفروخت و گهگایی ترافیک ماشین ها اجازه نمیداد راحت از دست پلیس فرار کنید ... تمام این مجموعه میشه زندگی!!! مافیا2 که به زعم خیلیا عنوان شکست خورده ای هست (البته من کاملا مخالفم) ولی تونسته بود یکی از بهترین حالت های یک شهر رو توی دنیای گیم خلق کنه! توی این ویدیو 9 دقیقه ای به هیچ معنایی شهر وچود نداره همه جا خاموش و مرده است... اونقدر مردم نیست که چهره های افرادی که دیدم توی تریلر رو الان قشنگ یادمه!
بهرحال فعلا که هیچ حس مافیایی و نگاهی که قراره از بالا باشه رو دشت نکردم از تمام چیزهایی که تا الان دیدم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
حیف اسم مافیا که 2k میده به این استودیو های تازه کار کاش حداقل تکنولوژی های استودیو هایی مثل راکستار به اشتراک میزاشتن یک شهر درست درمون در میوردن مخصوصا زمانی که داره با ماشین از وسط شهر با سرعت نور رد میشه هیچ ادمی انکار دیده نمیشه پیاده باز وضعیت بهتره

• Like
Reactions: amir_k2m

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
واقعا امیدورام یه روزی جای این که بیان هکچین بازیایی بسازن که هیچیش به Mafia نمیخوره، بیان این Mafia 1 رو Remake کنن و با یه گرافیک و گیمپلی خفن تحویل بدن
اگر اینکارو بکنن همون روز اول میگیرمش
چون واقعا از نظر داستانی و شخصیتی و کلا حسی که میداد تک بود....

به هر حال امیدورام این بازی اونجوری که تریلرهاش نشون میدن بد نباشه...

Sent from my D6503 using Tapatalk

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
این گیم پلی 9 دقیقه ای رو کسی لینک دانلودی چیزی ازش داره؟ من ندیدم....
دوستان یکم زود دارید قضاوت میکنین. البته در اینکه بازی ایراداتی داره و خیلی خیلی سخته که که به جایگاهی که شمارع اول داشت برسه ولی نباید اینطور زود راجبش قضاوت کرد، من حس میکنم از بابت گیم پلی از نسخه 2 بهتر باشه حداقل. باید صبر کرد و دید.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
کلا رفتن تو فاز دیگه مافیا دیگه مافیا نیست
اومدن چندتا از کارکترای قبلی رو هم چپونزن توش البته به عنوان رییس خانواده
اسمشم گذاشتن مافیا

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
دو روز پیش بود فکر کنم,2k خیلی از سایت ها و یوتوبر ها رو دعوت کرده بود برای انجام داد بازی به مدت 5 ساعت,قبلش یک اینترو 2 یا 3 ساعته بازی کردن. من هم اکثرشون رو دیدم و همشون از بازی خوششون اومده بود و از داستان و شخصیت ها هم تعریف کردن.متاسفانه فقط اینجا جو منفی وجود داره راجب به بازی
به زودی هم یک سری اطلاعات می ذارم اینجا

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اول راجب به محتویاتی که بعد از عرضه بازی منتشر می شه.
شخصی سازی ماشین و ظاهر لینکون (اولی موقع عرضه توی بازی هست ولی با اپدیت یک سری چیز ها اضافه می شه.)
یک تعداد اسلحه و مسابقات ماشین سواری که این مسابقات باز موارد بیشتری رو از شخصی سازی ماشین ازاد می کنن.
+ محتویات دیگه ای که فعلا چیزی راجب بهشون نگفتن.
اطلاعات که از پیش نمایش های بازی متوجه شدم.
بازی 3 نوع حالت رانندگی داره بسته به سلیقتون می تونید تغییرش بدید و یکی از این 3 حالت, سیستم اپدیت شده رانندگی مافیا 2 هست که یک سری چیز ها مثل گرم شدن تایر ماشین هم روی این سیستم تاثیر می ذاره.
می تونید روی ماشینتون میشین گان نصب کنید.
بعد از گرفتن هر منطقه یک safe house ازاد می شه که می تونید پول هاتون رو اونجا ذخیره کنید.(اگر توی بازی مردید پولتون رو از دست می دید اگر پول همراتون باشه)
بعضی مغازه ها وقتی واردش می شید به علت سیاه پوست بودن بازی,بیرونتون می کنن اگر بیرون نرید زنگ می زنن پلیس
اب و هوای بازی کاملا داینامیک هست.
بازی اصلا ساده نیست و دشمن ها از کاور در میان و به سمتتون میان و بهتون تیراندازی می کنن.
ماشین ها اگر بیش از حد صدمه ببین ممکنه دیگه کار نکنن.
توی بازی تمساح وجود داره,می تونید جسد افراد مرده رو حمل کنید و بندازیشون توی اب تا تمساح ها اون رو بخورن.نکته جالب اینجا هست تمساح از اون اول توی بازی نبوده وقتی بازی رونمایی می شه به خاطر این که توی تریلر تمساح بوده مجبور می شن به بازی اضافش کنن.
بازی کاملا اپن ورلد هست و کل نقشه بازی در دسترس هست.
هر کدوم از زیر دست هاتون یک قابلیت دارن مثلا ویتو,می تونید باهاش تماس بگیرید و با پرداخت 5000 تا,یک سری افراد کمکی براتون می فرسته.
دو نفر دیگه هم یکیشون یک دلال اسلحه می فرسته می تونید قبل از ماموریت مهمات تهیه کنید.یکی دیگشون هم می تونید ماشین سفارش بدید که یک نفر میاد و ماشین رو بهتون تحویل می ده.
می تونید با پرداخت 5000 تا کاری کنید که تا 2 دقیقه پلیس کاریتون نداشته باشه.این کار رو می تونید قبل و یا بعد از کشت و کشتاری که راه می ندازید انجام بدید.
توی مبارزه اگر زخمی شدید لینکون می تونه ادرنالین به خودش تزریق کنه که باعث می شه جونتون بیشتر بشه.
پلیس های بازی به شدت درگیری باهاشون سخت هست بهترین کار فرار هست و یا این که کاری به کارشون نداشته باشید.
مثل Watch Dogs اگر کاری کردید و کسی ببینه می ره به پلیس زنگ می زنه و می تونید جلوش رو بگیرید و اگر باز کسی این کار شما رو ببینه یک شاهد دیگه پیدا می شه و همینطوری این روند ادامه پیدا می کنه.
پلیس ها هم خودشون رو سریع به محل می رسونن و ماشین هاشون هم به شدت سریع هست.
گان پلی بازی خیلی ازش تعریف شده.
می تونید زیر ماشینتون بمب نصب کنید و باهاش برید سمت دشمن و لحظه اخر بیرون بیاید از ماشین
مراحل بازی رو می تونید کاملا بصورت مخفی کاری یا درگیری مستقیم تموم کنید.کاملا بسته به خودتون هست.
یکی دیگه از حرکت های نژاد پرست مردم این هست که وقتی زنی شما رو می بینه کیفیش رو می گیره سمت خودش
وقتی پلیس نزدیکتون هستن بازی بهتون می گه و پلیس های بازی هم نژاد پرست هستن و فقط منتظرن کار اشتباهی کنید.
اگر از چراغ قرمز هم رد بشید پلیس تعقیبتون می کنه (این رو مطمئن نیستم)
از کیفیت چهره شخصیت ها و انیمیشن هاشون توی کات سین هم خیلی تعریف شده.
از موسیقی هایی هم که می تونید توی ماشین گوش بدید همگی خوششون اومده و نقطه قوت بازی می دونستن.
موتور بازی همون موتور مافیا 2 هست ولی تغییراتی توش لحاظ شده.
بعضی از در های بازی قفل هستن و باید با یک مینی گیم بازشون کنید.(بر خلاف مافیا 2,این مینی گیم برای باز کردن در ماشین وجود نداره.)
فیزیک ماشین ها هم باز مثل مافیا 2 هست,اگر محکم به جایی برخورد کنید خیلی صدمه می بینید.(انفجار ها هم شبیه به مافیا 2 هست.)
سیستم gps بازی شبیه به مافیا 2 هست با این تفاوت که دیگه لازم نیست با نقشه نگاه کنید.سر هر تقاط بازی با یک فلش جهتی که باید برید رو نشون می ده.
بعضی از مراحل که باید از یک نفر بازجویی کنید می تونید اون شخص رو بکشید یا زنده بذاریدش تا براتون کار کنه.
دو تا ایتم روی نقشه دیدم یکیش چنگال و کارد بود یکی دیگه هم یک بطری بود پس احتمالا می تونید غذا بخورید یا برید نوشیدنی بگیرید.(البته دیروز توی استریم سوال کردن طرف گفت اطلاعی نداره)
وقتی از قایق استفاده می کنید لازم نیست حتما پیاده بشید زیر شهر بازی,تونل هایی هست که می تونید با قایق ازشون عبور کنید.
بازی محدود کننده سرعت مثل دو بازی قبل نداره.
AI بعضی مواقع زیادی احمق می شه و یک سری مواقع هم زیادی باهاش
موقع مخفی کاری می تونید سوت بزنید.
سیستم مبارزه تن به تن خیلی ساده هست اگر از پشت یا وقتی که طرف صدمه دیده بهش حمله کنید Take down روش اجرا می شه اگر نه اول چند ضربه با مشت یا با اسحله وارد می کنه لینکون,اگر دیر عمل کنید دشمن ها هم بهتون ضربه می زنن. ولی با توجه به تریلر ها بازی فایت کلاب هم داره که احتمالا سیستم مبارزش شبیه به مافیا 2 هست.
توی یکی از نمایش ها لینکون وقتی می خواست ماشین زنی رو ازش بگیره ازش معذرت خواهی می کنه و به ارومی بیرونش می کنه از ماشین!
بازی یک سری مشکلات گرافیکی کوچیک هم داره که امیدوارم تا زمان عرضه حل شده باشه.
توی مناطقی که نگرفتید یک سری ماشین ها میان و بهتون حمله می کنن.
بعضی مواقع هم شما یک ماشین از گروه های مافیایی می بینید و با تعقیب کردنش می تونید به مخفی گاهشون حمله کنید.
بازی باز هم مثل بازی قبلی کالکتبل داره مثل مجله هایی که توی مافیا 2 بود :D + یک سری مقالات
روایت داستان هم جالبه,بعد از اتمام یک سری از ماموریت ها بازی,یک سری نوار های ظبط شده از چند سال بعد از اتفاقات بازی نشون می ده که راجب به کار های لینکون توضیحاتی داده می شه.
می تونید به مغازه ها هم دستبرد بزنین.(باز هم مثل بازی قبل)
می تونید بدون هدف گیری هم تیراندازی کنید,موقعی که رانندگی هم اگر کسی بهتون حمله کرد بازی بخش های مختلف ماشین رو بصورت خود کار هدف گیری می کنه و شما می تونید تیراندازی کنید.
شهر بازی هم کاملا بر اساس واقعیت نیست و یک سری بخش های شهر رو خودشون طراحی کردن.
هندلینگ همه ماشین ها با هم فرق داره.
فقط 2 اسلحه می تونید حمل کنید.
بار سلامتی,Stamina و تعداد ادرنالین هایی هم که حمل می کنید می تونید افزایش بدید.

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اول راجب به محتویاتی که بعد از عرضه بازی منتشر می شه.
شخصی سازی ماشین و ظاهر لینکون (اولی موقع عرضه توی بازی هست ولی با اپدیت یک سری چیز ها اضافه می شه.)
یک تعداد اسلحه و مسابقات ماشین سواری که این مسابقات باز موارد بیشتری رو از شخصی سازی ماشین ازاد می کنن.
+ محتویات دیگه ای که فعلا چیزی راجب بهشون نگفتن.
اطلاعات که از پیش نمایش های بازی متوجه شدم.
بازی 3 نوع حالت رانندگی داره بسته به سلیقتون می تونید تغییرش بدید و یکی از این 3 حالت, سیستم اپدیت شده رانندگی مافیا 2 هست که یک سری چیز ها مثل گرم شدن تایر ماشین هم روی این سیستم تاثیر می ذاره.
می تونید روی ماشینتون میشین گان نصب کنید.
بعد از گرفتن هر منطقه یک safe house ازاد می شه که می تونید پول هاتون رو اونجا ذخیره کنید.(اگر توی بازی مردید پولتون رو از دست می دید اگر پول همراتون باشه)
بعضی مغازه ها وقتی واردش می شید به علت سیاه پوست بودن بازی,بیرونتون می کنن اگر بیرون نرید زنگ می زنن پلیس
اب و هوای بازی کاملا داینامیک هست.
بازی اصلا ساده نیست و دشمن ها از کاور در میان و به سمتتون میان و بهتون تیراندازی می کنن.
ماشین ها اگر بیش از حد صدمه ببین ممکنه دیگه کار نکنن.
توی بازی تمساح وجود داره,می تونید جسد افراد مرده رو حمل کنید و بندازیشون توی اب تا تمساح ها اون رو بخورن.نکته جالب اینجا هست تمساح از اون اول توی بازی نبوده وقتی بازی رونمایی می شه به خاطر این که توی تریلر تمساح بوده مجبور می شن به بازی اضافش کنن.
بازی کاملا اپن ورلد هست و کل نقشه بازی در دسترس هست.
هر کدوم از زیر دست هاتون یک قابلیت دارن مثلا ویتو,می تونید باهاش تماس بگیرید و با پرداخت 5000 تا,یک سری افراد کمکی براتون می فرسته.
دو نفر دیگه هم یکیشون یک دلال اسلحه می فرسته می تونید قبل از ماموریت مهمات تهیه کنید.یکی دیگشون هم می تونید ماشین سفارش بدید که یک نفر میاد و ماشین رو بهتون تحویل می ده.
می تونید با پرداخت 5000 تا کاری کنید که تا 2 دقیقه پلیس کاریتون نداشته باشه.این کار رو می تونید قبل و یا بعد از کشت و کشتاری که راه می ندازید انجام بدید.
توی مبارزه اگر زخمی شدید لینکون می تونه ادرنالین به خودش تزریق کنه که باعث می شه جونتون بیشتر بشه.
پلیس های بازی به شدت درگیری باهاشون سخت هست بهترین کار فرار هست و یا این که کاری به کارشون نداشته باشید.
مثل Watch Dogs اگر کاری کردید و کسی ببینه می ره به پلیس زنگ می زنه و می تونید جلوش رو بگیرید و اگر باز کسی این کار شما رو ببینه یک شاهد دیگه پیدا می شه و همینطوری این روند ادامه پیدا می کنه.
پلیس ها هم خودشون رو سریع به محل می رسونن و ماشین هاشون هم به شدت سریع هست.
گان پلی بازی خیلی ازش تعریف شده.
می تونید زیر ماشینتون بمب نصب کنید و باهاش برید سمت دشمن و لحظه اخر بیرون بیاید از ماشین
مراحل بازی رو می تونید کاملا بصورت مخفی کاری یا درگیری مستقیم تموم کنید.کاملا بسته به خودتون هست.
یکی دیگه از حرکت های نژاد پرست مردم این هست که وقتی زنی شما رو می بینه کیفیش رو می گیره سمت خودش
وقتی پلیس نزدیکتون هستن بازی بهتون می گه و پلیس های بازی هم نژاد پرست هستن و فقط منتظرن کار اشتباهی کنید.
اگر از چراغ قرمز هم رد بشید پلیس تعقیبتون می کنه (این رو مطمئن نیستم)
از کیفیت چهره شخصیت ها و انیمیشن هاشون توی کات سین هم خیلی تعریف شده.
از موسیقی هایی هم که می تونید توی ماشین گوش بدید همگی خوششون اومده و نقطه قوت بازی می دونستن.
موتور بازی همون موتور مافیا 2 هست ولی تغییراتی توش لحاظ شده.
بعضی از در های بازی قفل هستن و باید با یک مینی گیم بازشون کنید.(بر خلاف مافیا 2,این مینی گیم برای باز کردن در ماشین وجود نداره.)
فیزیک ماشین ها هم باز مثل مافیا 2 هست,اگر محکم به جایی برخورد کنید خیلی صدمه می بینید.(انفجار ها هم شبیه به مافیا 2 هست.)
سیستم gps بازی شبیه به مافیا 2 هست با این تفاوت که دیگه لازم نیست با نقشه نگاه کنید.سر هر تقاط بازی با یک فلش جهتی که باید برید رو نشون می ده.
بعضی از مراحل که باید از یک نفر بازجویی کنید می تونید اون شخص رو بکشید یا زنده بذاریدش تا براتون کار کنه.
دو تا ایتم روی نقشه دیدم یکیش چنگال و کارد بود یکی دیگه هم یک بطری بود پس احتمالا می تونید غذا بخورید یا برید نوشیدنی بگیرید.(البته دیروز توی استریم سوال کردن طرف گفت اطلاعی نداره)
وقتی از قایق استفاده می کنید لازم نیست حتما پیاده بشید زیر شهر بازی,تونل هایی هست که می تونید با قایق ازشون عبور کنید.
بازی محدود کننده سرعت مثل دو بازی قبل نداره.
AI بعضی مواقع زیادی احمق می شه و یک سری مواقع هم زیادی باهاش
موقع مخفی کاری می تونید سوت بزنید.
سیستم مبارزه تن به تن خیلی ساده هست اگر از پشت یا وقتی که طرف صدمه دیده بهش حمله کنید Take down روش اجرا می شه اگر نه اول چند ضربه با مشت یا با اسحله وارد می کنه لینکون,اگر دیر عمل کنید دشمن ها هم بهتون ضربه می زنن. ولی با توجه به تریلر ها بازی فایت کلاب هم داره که احتمالا سیستم مبارزش شبیه به مافیا 2 هست.
توی یکی از نمایش ها لینکون وقتی می خواست ماشین زنی رو ازش بگیره ازش معذرت خواهی می کنه و به ارومی بیرونش می کنه از ماشین!
بازی یک سری مشکلات گرافیکی کوچیک هم داره که امیدوارم تا زمان عرضه حل شده باشه.
توی مناطقی که نگرفتید یک سری ماشین ها میان و بهتون حمله می کنن.
بعضی مواقع هم شما یک ماشین از گروه های مافیایی می بینید و با تعقیب کردنش می تونید به مخفی گاهشون حمله کنید.
بازی باز هم مثل بازی قبلی کالکتبل داره مثل مجله هایی که توی مافیا 2 بود :D + یک سری مقالات
روایت داستان هم جالبه,بعد از اتمام یک سری از ماموریت ها بازی,یک سری نوار های ظبط شده از چند سال بعد از اتفاقات بازی نشون می ده که راجب به کار های لینکون توضیحاتی داده می شه.
می تونید به مغازه ها هم دستبرد بزنین.(باز هم مثل بازی قبل)
می تونید بدون هدف گیری هم تیراندازی کنید,موقعی که رانندگی هم اگر کسی بهتون حمله کرد بازی بخش های مختلف ماشین رو بصورت خود کار هدف گیری می کنه و شما می تونید تیراندازی کنید.
شهر بازی هم کاملا بر اساس واقعیت نیست و یک سری بخش های شهر رو خودشون طراحی کردن.
هندلینگ همه ماشین ها با هم فرق داره.
فقط 2 اسلحه می تونید حمل کنید.
بار سلامتی,Stamina و تعداد ادرنالین هایی هم که حمل می کنید می تونید افزایش بدید.
خدایی این فاز روشن فکری مسخره رو که این یارو گولاخه باید شخصیت اصلی باشه رو اصلا درک نمی کنم جالبه با توجه به توضیحات بالا یه جوری طرف رو مظلوم هم نشون میدن اصلا انگار یادشون رفته اسم این بازی چیه
مافیا 2 هم از نظر گان پلی و درایوینگ و مبارزات تن به تن مشکل خاصی نداشت ولی هنوز خیلی ها درک نکردند که چرا من و امثال من مافیا 2 رو آشغال خطاب می کنیم
مافیا 2 روح نداشت هویت نداشت اینو نمیشه متر و معیار روش گذاشت اینطور که از این توضیحات بر میاد مافیا 3 هم دقیقا داره راه شماره قبلیش رو میره

• Like
Reactions: Sarukhan

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
خدایی این فاز روشن فکری مسخره رو که این یارو گولاخه باید شخصیت اصلی باشه رو اصلا درک نمی کنم جالبه با توجه به توضیحات بالا یه جوری طرف رو مظلوم هم نشون میدن اصلا انگار یادشون رفته اسم این بازی چیه
اصلا فاز روشن فکری در کار نیست.
شخصیت اصلی بازی یک دو رگه هست که از همون اول بازی جز مافیای سیاه هست که بعدا در طول جریان بازی توسط مافیایی که همتون می شناسید بهش خیانت می شه و حالا دنبال انتقام هست و می خواد مافیای ایتالیایی رو نابود کنه و خانواده خودش رو تشکیل بده.دقت کنید که داستان با دو عنوان قبلی فرق داره پس این تغییرات با توجه به داستان بازی منطقی بنظر می رسه و داستان بازی همچنان تمرکزش روی مافیا هست.
داستان بازی هم تخیلی هست ولی نیومدن یک سیاه پوست رو بذارن توی مافیا ایتالیایی
در رابطه با این که بازی هویت هم نداره نمی دونم چرا همچین حرفی می زنید چون هم شهر بازی طوری طراحی شده که توسط گروه های مافیایی کنترل می شه و هم این که کل ماموریت ها و فعالیت های بازی بر اساس گرفتن مناطق شهر از دست گروه های مافیایی هست.که کلا همین بازی رو جدا می کنه از عناوین اپن ورلد دیگه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
من که امید آنچنانی بهش ندارم بعید میدونم متاش بالای 85 اینا بشه
ینی شاید خیلی خوبم بشه ولی سطح عالی بعیده... چون بنظرم خیلی سعی کردن یه اکشن اغراق آمیز و عامه پسند درست کنن تا واقع گرایانه ...

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اصلا فاز روشن فکری در کار نیست.
شخصیت اصلی بازی یک دو رگه هست که از همون اول بازی جز مافیای سیاه هست که بعدا در طول جریان بازی توسط مافیایی که همتون می شناسید بهش خیانت می شه و حالا دنبال انتقام هست و می خواد مافیای ایتالیایی رو نابود کنه و خانواده خودش رو تشکیل بده.دقت کنید که داستان با دو عنوان قبلی فرق داره پس این تغییرات با توجه به داستان بازی منطقی بنظر می رسه و داستان بازی همچنان تمرکزش روی مافیا هست.
داستان بازی هم تخیلی هست ولی نیومدن یک سیاه پوست رو بذارن توی مافیا ایتالیایی
در رابطه با این که بازی هویت هم نداره نمی دونم چرا همچین حرفی می زنید چون هم شهر بازی طوری طراحی شده که توسط گروه های مافیایی کنترل می شه و هم این که کل ماموریت ها و فعالیت های بازی بر اساس گرفتن مناطق شهر از دست گروه های مافیایی هست.که کلا همین بازی رو جدا می کنه از عناوین اپن ورلد دیگه
در مورد شخصیت بازی نظرتون رو به این دیالوگ فیلم پدرخوانده در مورد فروش مواد مخدر جلب می کنم
رییس یکی از خانواده ها اینطور میگه : نمی خوام به مدرسه و یا بچه ها فروخته بشه چون این کار رسواییه در این شهر فقط به سیاه ها و نژاد رنگی فروخته میشه اونا حیوون هستند پس اشکالی نداره که اگر روحشون رو از دست بدن
نگاه مافیا به سیاه ها اینطوریه اینکه بگیم این یارو قصد انتقام رو داره اونم از مافیای ایتالیایی اوج مسخره بودنش رو نشون میده چون سیاه جماعت نمی تونستند از n کیلومتری افراد مافیای ایتالیایی رد بشن چه برسه بخوان انتقام بگیرند
اما در مورد هویت و روح بازی بازم حرف منو متوجه نشدی اینکه شهر طوری طراحی شده که گروه های مافیایی کنترل کنند و ماموریت ها بر اساس اونا باشه نکته تازه ای نیست مافیا 2 هم همینطور بود بازی پدر خوانده 1 و 2 هم همینطور بود اگه بازی اینطور نبود که اصلا اسمشم مافیا نمیشد این قضایا به بازی روح نمیده اینا روند بازی رو مشخص می کنه بزار برات یه مثال بزنم تو مافیا 1 شما دقیقا گذشت زمان رو احساس می کردید مثلا قسمتی رو برای تعمیرات کنده بودند چند روز بعد اون قسمت کامل شده بود یا مثلا تو یکی از مراحل می بینیم یک نفر قصد داره خودش رو از بالای پل پایین بندازه و مردم دورش جمع شدند وقنی تو شب حرکت می کردیم پلیس خیلی کمتری می دیدیم اینا ریزه کاری هایی بود که به بازی روح داده بود شاید تو نگاه اول خیلی عجیب و غریب به نظر نیان ولی رو ضمیر ناخوآگاه آدم تاثیر می گذاشتند همین احساس گذر زمان رو شش سال طول کشید که راک استار بتونه روی gta پیاده کنه شما تا قبل از gta iv در هیچ کدوم از بازی ها این حس رو نمی دیدید جی تی ای های قبلی همشون چرخه شبانه روز رو داشتند ولی اتفاقات تو شب با روز عملا هیچ تفاوت خاصی نمی کرد مثلا ساعت 12 شب می دیدیم یه سری ها با لباس مایو کنار دریا دارند آفتاب می گیرند:D
یه نکته دیگه هم در مورد رانندگی و ماشین های بازی بود که کاملا اورجینال بود و هنوزم اورجیناله هیچ بازی پیدا نمی کنید که اینقدر روی ماشین هاش کار کرده باشه معمولا همه اوپن ورد ها رانندگی آرکید دارند و ماشین ها هندلینگ کاملا شبیه به هم تنها تفاوتشون در سرعتشونه ولی تو مافیا 1 همه ماشین ها حس متفاوتی داشتند از اون قارقارک اول بازی که سرعتش به زور به 30 می رسید بگیر تا اون ماشین های عالی اواخر بازی تمامشون متفاوت بودند

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
در مورد شخصیت بازی نظرتون رو به این دیالوگ فیلم پدرخوانده در مورد فروش مواد مخدر جلب می کنم
رییس یکی از خانواده ها اینطور میگه : نمی خوام به مدرسه و یا بچه ها فروخته بشه چون این کار رسواییه در این شهر فقط به سیاه ها و نژاد رنگی فروخته میشه اونا حیوون هستند پس اشکالی نداره که اگر روحشون رو از دست بدن
نگاه مافیا به سیاه ها اینطوریه اینکه بگیم این یارو قصد انتقام رو داره اونم از مافیای ایتالیایی اوج مسخره بودنش رو نشون میده چون سیاه جماعت نمی تونستند از n کیلومتری افراد مافیای ایتالیایی رد بشن چه برسه بخوان انتقام بگیرند
اما در مورد هویت و روح بازی بازم حرف منو متوجه نشدی اینکه شهر طوری طراحی شده که گروه های مافیایی کنترل کنند و ماموریت ها بر اساس اونا باشه نکته تازه ای نیست مافیا 2 هم همینطور بود بازی پدر خوانده 1 و 2 هم همینطور بود اگه بازی اینطور نبود که اصلا اسمشم مافیا نمیشد این قضایا به بازی روح نمیده اینا روند بازی رو مشخص می کنه بزار برات یه مثال بزنم تو مافیا 1 شما دقیقا گذشت زمان رو احساس می کردید مثلا قسمتی رو برای تعمیرات کنده بودند چند روز بعد اون قسمت کامل شده بود یا مثلا تو یکی از مراحل می بینیم یک نفر قصد داره خودش رو از بالای پل پایین بندازه و مردم دورش جمع شدند وقنی تو شب حرکت می کردیم پلیس خیلی کمتری می دیدیم اینا ریزه کاری هایی بود که به بازی روح داده بود شاید تو نگاه اول خیلی عجیب و غریب به نظر نیان ولی رو ضمیر ناخوآگاه آدم تاثیر می گذاشتند همین احساس گذر زمان رو شش سال طول کشید که راک استار بتونه روی gta پیاده کنه شما تا قبل از gta iv در هیچ کدوم از بازی ها این حس رو نمی دیدید جی تی ای های قبلی همشون چرخه شبانه روز رو داشتند ولی اتفاقات تو شب با روز عملا هیچ تفاوت خاصی نمی کرد مثلا ساعت 12 شب می دیدیم یه سری ها با لباس مایو کنار دریا دارند آفتاب می گیرند:D
یه نکته دیگه هم در مورد رانندگی و ماشین های بازی بود که کاملا اورجینال بود و هنوزم اورجیناله هیچ بازی پیدا نمی کنید که اینقدر روی ماشین هاش کار کرده باشه معمولا همه اوپن ورد ها رانندگی آرکید دارند و ماشین ها هندلینگ کاملا شبیه به هم تنها تفاوتشون در سرعتشونه ولی تو مافیا 1 همه ماشین ها حس متفاوتی داشتند از اون قارقارک اول بازی که سرعتش به زور به 30 می رسید بگیر تا اون ماشین های عالی اواخر بازی تمامشون متفاوت بودند
خب الان شما انتظارت از بازی اشتباه هست,همونطور که گفتم داستان بازی بر اساس واقعیت نیست نباید هم با واقعیت اینطوری مقایسه بشه.
در رابطه با توضیحاتی هم که بعدش دادید قطعا من نمی تونم جوابی بدم چون بازی رو انجام دادم بهتره بازی بیاد که بتونم نظر بدم و بهتره صبر کنیم نقد های بازی بیاد یا این که خودمون تجربش کنیم تا نظر بدیم.
مورد اخر هم با توجه به چیز هایی که شنیدم رانندگی مافیا 3 به چیز هایی که توصیف کردید شبیه هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر