Mafia III

4tlg_mafia-iii-3.png

MAFIA III
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
سازنده : Hanger 13
ناشر : 2K Games
سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

mqdefault.jpg

Mafia III Reveal Trailer
720p || 1080p

Mafia III
One Way Road - Story Trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

su32q0gagroaldscgo0a.jpg

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
بازی ناقصه با وجو زمان عرضه کمتر از 1 ماه دیگه
هوش مصنوعی و.... تو افساید
تیراندازی موقع رانندگی که اتوماتیک رو چرخاست و...

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خب الان شما انتظارت از بازی اشتباه هست,همونطور که گفتم داستان بازی بر اساس واقعیت نیست نباید هم با واقعیت اینطوری مقایسه بشه.
در رابطه با توضیحاتی هم که بعدش دادید قطعا من نمی تونم جوابی بدم چون بازی رو انجام دادم بهتره بازی بیاد که بتونم نظر بدم و بهتره صبر کنیم نقد های بازی بیاد یا این که خودمون تجربش کنیم تا نظر بدیم.
مورد اخر هم با توجه به چیز هایی که شنیدم رانندگی مافیا 3 به چیز هایی که توصیف کردید شبیه هست.
منم یک preview از گیم اسپات خوندم مثل این که هوش مصنوعی بازی مشکل داره ولی از اینا گذشته اطلاعات بدی نبود مثل این که سعی کردن جو شهر مثل دهه 60 درست کنن و npc ها درباره ابراهام لینکن و رییس کندی صحبت میکنن یا رادیو داخل ماشین یا بعضی محله ها نشان از گذشته خشنی دارن که افراد سعی میکنن پنهونشون کنن. و دیدن تبهکاران ..
ولی ندیدم کلا درباره مینی گیم یا ماموریت های جانبی حرفی زده شه چیزی که شماره 2 هم مشکل بازی بود الانم با توجه به open world بودن ماموریت های جانبی یا حتی چیزایی مثل کارهایی که راکستار تو Gta V یا Red Dead کرد و گاهی تو نقشه علامت زده میشد و میتونستی کمک کنی یا پولی بدزدی میدونم این دو بازی ربطی ظاهرا ندارن ولی این چیزی که تو این تریلر های این بازی دیدیم میشه کاملا Gta بازی و شاید برای تنوع محیط و حتی شهر لازم باشه

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
از این بازی شاهکار که چه عرض کنم بازی خوب هم درنمیاد!یک چیزی میشه در حد قسمت دوم یا بدتر از ان!

راستش منم اميد زيادي به اين ندارم ولي چرا ميگيد نسخه ي دوم آشغال هستش؟ نسخه ي دوم براي خيلي ها جزو بهترين بازيشون هستش. والا من مشكلي توي نسخه ي دوم نميبينم كه مقايستون رو درك كنم.

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
راستش منم اميد زيادي به اين ندارم ولي چرا ميگيد نسخه ي دوم آشغال هستش؟ نسخه ي دوم براي خيلي ها جزو بهترين بازيشون هستش. والا من مشكلي توي نسخه ي دوم نميبينم كه مقايستون رو درك كنم.

نگفتم اشغال.:-sولی طرفداران قسمت اول را ناامید کرد.بزرگترین مشکلش هم ماموریت هاش بود.هیچیش به مافیا و مافیا بازی نمیخورد:D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
نه اون حس خاص و یونیک شماره اول رو داشت نه تنوع و طراحی و زیبابی مراحل شماره اول رو داشت کل کارمون شده بود اینکه سوار ماشین شیم بریم n نفر رو ناکار کنیم و بیام خونه
داستانش در بهترین حالت متوسط بود روندش به شدت بد بود (به قول یکی از دوستان اصلا داستان مافیا نبود قضیه دو تا اوباش بود)
شاید اگه کسی این سری رو با شماره دوم شروع کرده باشه به نظرش بازی خوبی میومد ولی بعیده طرفداران اصلی مافیا از مافیا 2 خوششون اومده باشه

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
اگه همین بازی با همین کاراکتر و گرافیک کلا همه چیزش همین، ولی با یک نام دیگه عرضه میشد خودم به شخصه جز تعریف و تمجید کاری از دستم برنمیومد ولی وقتی نام مافیا رو یدک بکشی وارد یک حصار میشی و باید از خیلی ف-یلتر ها رد بشی... اساسا لیبل مافیا هست که کارو سخت میکنه برای سازنده... درمجموع تمام عناوین فرانچایز و البته اقتباس یافته (سینما - کتاب - رمان...) نیاز به این ظرافت داره

• Like
Reactions: Sarukhan

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111
اگه همین بازی با همین کاراکتر و گرافیک کلا همه چیزش همین، ولی با یک نام دیگه عرضه میشد خودم به شخصه جز تعریف و تمجید کاری از دستم برنمیومد ولی وقتی نام مافیا رو یدک بکشی وارد یک حصار میشی و باید از خیلی ف-یلتر ها رد بشی... اساسا لیبل مافیا هست که کارو سخت میکنه برای سازنده... درمجموع تمام عناوین فرانچایز و البته اقتباس یافته (سینما - کتاب - رمان...) نیاز به این ظرافت داره
شوخی میکنی؟ بازی کلا اشغاله اینکه میرزا غضنفر که بیکار هست تو فلان تیوب اومده نظر مثبتش رو راجع به بازی گفته هیچی رو ثابت نمیکنه! ما کارمون به جایی رسیده که بقیه باید به جامون فکر کنن و تصمیم بگیرن چی خوبه چی بد :D حالا بماند که این حضرات میرزا غضنفر از یه مشت اراجیف مثل No Mans Sky و غیره قبل از عرضه دفاع میکردن (اینا مثلا گندشون Markiplier و Pewdiepie هستن که رسما یه مشت اوای مو رنگ کردن که میخوان با ناز و کرشمه بچه های دو تا پنج سال رو جذب کنن) این از این :D
شما این ویدیو رو ببین
watch?v=oyk1BKGP1m8
مپ بازی نسبت به OW های نسل پیشم کوچیکه حالا توی همین مپ کوچیکم شهر شدیدا خلوت و بیخوده. رسما Ghost Town ه. تقریبا نه ادمی تو پیاده رو ها هست نه ماشینی تو خیابون. هوش مصنویی تو دیواره.
این ویدیو رو ببین watch?v=BMw7ZTpMzuM
مثلا طرف میخواد مخفی کاری بره جلو هوش مصنویی در حد مرغ پختست. Molotov میندازه بعد ری اکشن اینا رو ببین چقدر خنده داره.
اساسا بازی تو داستان یه خود/ارضایی کامل از طرف سیاه پوستاست ازون طرفم یه ببخشید غلط کردیم از طرف سفید پوستای امریکایی اسم مافیارم روش گذاشتن که بازی دیده بشه بفروشه. بعید هم نیست تو امتیازات یکم بهش ارفاق کنن ولی اینی که من میبینم به 82 اینا هم بعیده برسه

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
شوخی میکنی؟ بازی کلا اشغاله اینکه میرزا غضنفر که بیکار هست تو فلان تیوب اومده نظر مثبتش رو راجع به بازی گفته هیچی رو ثابت نمیکنه! ما کارمون به جایی رسیده که بقیه باید به جامون فکر کنن و تصمیم بگیرن چی خوبه چی بد :D حالا بماند که این حضرات میرزا غضنفر از یه مشت اراجیف مثل No Mans Sky و غیره قبل از عرضه دفاع میکردن (اینا مثلا گندشون Markiplier و Pewdiepie هستن که رسما یه مشت اوای مو رنگ کردن که میخوان با ناز و کرشمه بچه های دو تا پنج سال رو جذب کنن) این از این :D
شما این ویدیو رو ببین
watch?v=oyk1BKGP1m8
مپ بازی نسبت به OW های نسل پیشم کوچیکه حالا توی همین مپ کوچیکم شهر شدیدا خلوت و بیخوده. رسما Ghost Town ه. تقریبا نه ادمی تو پیاده رو ها هست نه ماشینی تو خیابون. هوش مصنویی تو دیواره.
مثلا طرف میخواد مخفی کاری بره جلو هوش مصنویی در حد مرغ پختست. Molotov میندازه بعد ری اکشن اینا رو ببین چقدر خنده داره.
اساسا بازی تو داستان یه خود/ارضایی کامل از طرف سیاه پوستاست ازون طرفم یه ببخشید غلط کردیم از طرف سفید پوستای امریکایی اسم مافیارم روش گذاشتن که بازی دیده بشه بفروشه. بعید هم نیست تو امتیازات یکم بهش ارفاق کنن ولی اینی که من میبینم به 82 اینا هم بعیده برسه

دوست عزیز چرا اینقدر بخودت فشار وارد میکنی؟!!!
من منظورم یک چیز دیگه است...میگم اگر فرض بگیریم که بازی شاهکاری بیش نباشه از بابت گرافیک و گیمپلی ولی حس مافیایی رو درش دشت نکنیم بدردمون نمیخوره!!!
چون اقتباس شده است باید یکسری چیزا رو رعایت کنه و اگه بازی هرچه قدر خوب باشه ولی مافیایی نباشه مورد قبول نیست

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
تو مافیا 2 وقتی میرفتی پمپ بنزین صدای لاستیک رو خاک خیلی حال میداد یا حتی میرفتی کارگر پمپ بنزینی میکشتی پولشو میدزدیدی
ولی تو تریلر مافیا 3 (9 دیقه ی) میره پمپ بنزین اصلا پمپ بنزینش نه میشد وارد شد نه چیزی
یا حتی وقتی ماشین از سربالای میرفت سر پایینی باد لاستیک کم و زیاد (فشار) میشد
ولی الان هیچکدوم از این چیزا نیست
من حاضرم یه ریمستر از شماره 2 بدن یا کالکشن 1 و 2 رو میدادن

آخرین ویرایش:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
بعد از بازی کردن بازی های سوم شخصی که تا الان اومده از این بازی انتظارات بیشتری میره که به نظرم هیچ ارزشی برای انتظار نداره این بازی8-|
نمیدونم چرا دنیای بازی تو این نسل اینطور شده هیچ بازی بازی نمیشه همش شده ریمستر دلیلشم نبود دوتا بازی خوبه جدیده همه به نسلهای قبل رو آوردند#:-S

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
شما این ویدیو رو ببین
watch?v=oyk1BKGP1m8
اون یوتیبر ها که هر بازی میدن دستشون ازش تعریف میکنن:D=)):)) اونا که بازی باز نیستن چهارتا فیلم میزارن تا لایک بخورن
هر چند اکثرا برای تبلیغ از طرف شرکت سازنده پول میگیرن

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
ولی جدا از هر چیزی مپش قشنگه ( کاری به سایز مپش ندارم) ولی خیلی جالبه مپش
یه نکته ضایع دیگه یه جا طرف با یه ماشین با سرعت زده به یه وانت مثلا سرعت 120 تا جلو ماشین سپرش کج شد خیلی مسخره بود یا زد به یه suv سمته بتلاق suv چپ کرد

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
تو مافیا 2 وقتی میرفتی پمپ بنزین صدای لاستیک رو خاک خیلی حال میداد یا حتی میرفتی کارگر پمپ بنزینی میکشتی پولشو میدزدیدی
ولی تو تریلر مافیا 3 (9 دیقه ی) میره پمپ بنزین اصلا پمپ بنزینش نه میشد وارد شد نه چیزی
یا حتی وقتی ماشین از سربالای میرفت سر پایینی باد لاستیک کم و زیاد (فشار) میشد
ولی الان هیچکدوم از این چیزا نیست
من حاضرم یه ریمستر از شماره 2 بدن یا کالکشن 1 و 2 رو میدادن

حالا این همه ایراد را بی خیال شدی چسبیدی به پمپ بنزین و صدای لاستیک رو خاک؟!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر