Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان 2 تا مصاحبه ای که از بازی منتشر شده رو حتما ببینید.
تخریب پذیری محیط فوق العادهاست.این فوق العاده با اون فوق العاده های خزی که همه می گن فرق داره.توی تریلر با کوکتیل مولوتوف یه ماشین رو منفجر می کنه بعد غوغا میشه اونجا.تمام بند و بساط پارکینگ میاد پایین و لاستیک یکی از ماشینها از جلوی صورت ویتو به بیرون پرت میشه و ویتو هم آشفته به زمین میفته.بی نظیره
یه چیز خیلی جالبی که توی مصاحبه گفته میشه اینه که مثل بقیه بازی های Sand Box مثل جی تی ای قرار نیست شونصد تا ماشین بدزدید و اصلا اهمیت ندید چی بسرش میاد(تازه قابلیت ماشین خریدن هم با وجود این شونصد تا وجود داشته باشه:sick:) بلکه شما ماشین خودتون رو خواهید داشت.البته اگه بخواید بصورت یه مافیای واقعی و با کلاس عمل کنید و الا میشه مثل جی تی ای رفتار کرد و به این چیزا اهمیت نداد. برای ارتقاع ماشینتون مثل یک بازی ریسینگ نیاز به هزینه بالایی دارید که بتونید ماشینتون طوری درست کنید که هیچ کسی لنگه اون رو توی شهر نداشته باشه.امیدوارم دلیل های بیشتری برای نگه داشتن ماشین شخصی و حتی کلکسیون ماشین های شخصی وجود داشته باشه که آدم رو ترغیب به وقت گذاشتن روی جمع کردن ماشین ها کلاسیک کنه.
و نکته جالب آخر این بود که بازی قسمت های مخفی کاری هم داره! اگه واقعا بتونن یه سری مراحل رو بصورت 50-50 مخفی کاری و اکشن بزارن می شه گفت که سایت ها الکی نمره 10 به جی تی ای دادن چون الان مجبورن به مافیا 11 بلکن 14-15 بدن:biggrin1:
بازی در کل جی تی ای رو می جووه(من دیگه نتونستم طاقت بیارم چیزی نگم.لطفا طرفداران جی تی ای الکی شلوغش نکنن اینجا تاپیک مافیاست هر کسی هم میتونه نظرش رو بگه.
به شخصه تا به الان از هیچ کدوم از بازی های Open World خوشم نیومده چون بعد از ساعتی همشون برام خسته کننده میشن ولی این بازی همون چیزیه که چندین سال توی این ژانر منتظرش بودم.
در آخر موسیقی سایت بازی دیوونه کننده هست.به نظر میرسه سازنده ها می خوان پوز گاد فازر رو هم بزنن:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
qqqqq جان یه ویدئو 15 دقیقه ی متعلق به نمایش E3 چند وقت پیش در GT قرار گرفت اون رو دیدی؟ خارق العاده ست این بازی. کیفیت Indoor و Outdoor ( اگر درست گفته باشم ) حیرت انگیزه. دوبله ها بینهایت حسی و حرفه ایراد شده. انیمیشن ها عالی هستن. این بازی حتما حرفهای زیادی برای گفتن در این ژانر خواهد داشت.

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
در مورد بینظیر بودن این بازی هیچ شکی نیست ولی من این تریلر اخری رو دیدم و تنها نکته ای که حسابی ازارم داد گرافیک ضعیفش بود.لااقل برای این شاهکار انتظارم خیلی بیشتر از این بود.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
qqqqq جان یه ویدئو 15 دقیقه ی متعلق به نمایش E3 چند وقت پیش در GT قرار گرفت اون رو دیدی؟ خارق العاده ست این بازی. کیفیت Indoor و Outdoor ( اگر درست گفته باشم ) حیرت انگیزه. دوبله ها بینهایت حسی و حرفه ایراد شده. انیمیشن ها عالی هستن. این بازی حتما حرفهای زیادی برای گفتن در این ژانر خواهد داشت.
ممنون بابت تریلر همین الان دیدمش.it was f_u_c_i_n_g Awesome.فقط اینقدر توش بوق زد عقده گلوم رو گرفت که اینو بگم:biggrin1:.خدا بگم اون کسی رو که به ما پک E3 رو داد چی کارش نکنه که هیچیش کامل نبود.خودتم فکر کنم ازش گرفتی.من با اینکه نشستم خودم هر چی توی اون پک نبود رو گرفتم این یکی از دستم در رفته بود.اولش که تو گفتی فکر کردم دیدم بعدش کمی شک کردم که من تا حال 15دیقه ای تریلر از این بازی ندیدم که رفتم و گرفتم.
در مورد دیالگ ها و صدا پیشه ها و همچنین موسیقی،اون تریلر مخصوص E3 رو که دیدی اولش صدای مادر ویتو پخش میشه که می گه:این همه پول رو از کجا آوردی ویتو؟ تو کاری نکردی که بخوای بعدا بخاطرش پشیمون بشی،درسته؟
این تریلر و قسمت هایی که توش پخش می شه مثل موسیقی و دیالگ ها به قدری زیبا و دیدنی کار شده که با فیلم های کلاسیک مافیایی دهه 80 کاملا برابری می کنه.حقیقتا باید کار این گروه رو ستود.کمتر بازیی پیدا میشه که با این دقت و ظرافت بخصوص توی این نسل ساخته بشه
در مورد بینظیر بودن این بازی هیچ شکی نیست ولی من این تریلر اخری رو دیدم و تنها نکته ای که حسابی ازارم داد گرافیک ضعیفش بود.لااقل برای این شاهکار انتظارم خیلی بیشتر از این بود.
دوست عزیز شما دیگه فکر کنم به آخر خط رسیدی و از هیچ بازیی خوشت نخواهد اومد.الان موقشه دست بکار بشی بازی خودت رو بسازی چون داری به همه بازی های بزرگ اشکال می گیری:biggrin1: برادر این بازی توی گرافیک کرایسیس رو به مبارزه طلبیده اون موقع شما می گی گرافیکش ضعیفه!
من از دیدن تریلر های بازی مربوط به فصل زمستون داشتم زوق مرگ می شدم نمی دونم شما چه مشکلی توی گرافیک دیدی.تمام جزئیات صورت، بدن ، لباس و انیمیشن کاراکتر ها بدون شک به نظر من زیبا ترین و واقعی ترین مدل موجود توی بازی های این نسل هست(جدای از کرایسیس)

آخرین ویرایش:

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
منم همين مشكل شما رو داشتم
پيشنهاد ميكنم HDش رو ببينين

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
هوشنگ جون HD TV تاثیری در مدل سازی و دوبله های شاهکار و موسیقی حیرت انگیزش نداره، گمونم. ایرادات گرافیکی بازی، اگر وجود داشته باشه یحتمل تا عرضه بازی ( TBA Q1 2010 ) حل میشه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
البته اینم در نظر بگیرید که بازی Open World است و محیط بسیار بزرگی داره که به نظر من باز این گرافیک خیلی براش خوبه. نباید انتظار گرافیک GeOW رو داشته باشید.

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
همونطور که آقای qqqqq اشاره کرد دو مصاحبه ی جدید در GC 2009 اومده (می تونید از سایت Gametrailers دانلود کنید) بازی از E3 تا حالا یه تغییراتی کرده پس حتما سعی کنید اون ها ببینید. در ضمن توی این مصاحبه ها بخش های جدید گیم پلی هم وجود داره.

ولی مسئله ی اصلی که تو GC امسال مطرح شد گرافیک یا تخریب پذیری محیط نبود، بلکه Side Quest ها و اتفاقات بود که به بازی اضافه شدن، برای مثال توی بکی از همین مصاحبه ها نشون می داد که توی یه کوچه دو نفر ویتو رو با چاقو تهدید می کردن تا پولاشو بده و بعد ویتو تفنگ در میاورد و می ترسیدن و فرار می کردن، و یه پلیس که همون نزدیکی بود می افتاد دنبال ویتو. یا چند تا نمونه ی خیلی بهتر توی آخرین Preview سایت Gamespot هست که می تونین بخونین. به گفته ی سازنده ها از این اتفاقات تو شهر زیاده و معمولا همون جاهایی هست که ویتو ماموریت هاشو انجام می ده اما بعضی از اینها تو جاهای مختلف شهر هستن که فقط کسایی که شهر رو کامل می گردن اونارو پیدا می کنن.

یادمه وقتی مافیا 1 رو بازی می کردم دلم می خواست می شد بعد از انجام ماموریت می رفتیم خونه و می شد توی خونه Thomas Angelo رو هم دید، حالا توی مافیا 2 دقیقا اینطوریه، تمام ماموریت ها از خونه ی ویتو شروع می شن، که مثلا یکی بهش زنگ می زنه و می گه بیاد کجا، و بعد می تونه لباسی که می خواد بپوشه و ماشین مورد علاقه شو سوار شه، حتی توی یکی از مصاحبه ها می رفت در یخچال رو باز می کرد و یه نوشیدنی هم می خورد.

راجع به تغییر دادن ماشین ها هم که گفتید، فقط یه نکته ی عجیب توی تریلر های GC وجود داره، اونم اینکه اگر یادتون باشه توی اولین گیم پلی که از بازی اومد دوربین موقع رانندگی خیلی خشک و بی حرکت بود ولی توی گیم پلی E3 درست شد، اما حالا دوباره تو GC همون طور بی حرکت شده، امیدوارم این مسئله رو درست کنن چون واقعا لذت راننگی رو کم می کنه.

فقط برای من خیلی عجیبه که شما روی گرافیک بازی شک دارین، نسبت به بقیه Open World ها این بازی گرافیکش از همه یه سر و گردن بالاتر، البته عادی هم هست چون تاریخ عرضه ش حدود دو سال بعد از GTA IV هست، اگر هم به نظرتون پایین میاد حتما ورژن HD تریلر ها رو بگیرید. ولی همونطور که می دونین گرافیک مافیا1 جلوتر از زمانش بود و حالا هم دقیقا همون تیم دارن روی این بازی کار می کنن، پس می شه انتظار گرافیک خیلی خوبی داشت.

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
دوست من منم این تریلر رو دیدم و از گستردگی بازی واقعا لذت بردم.ولی همونطور که قبلا گفتم یه بازی سینمایی و گانگستری و شاهکاری مثل مافیا انتظار بیشتری ازش میره.همونطور که شما گفتی شماره قبلش از نظر گرافیک از زمان خودش جلوتر بود و شک نکن که اگر این موءلفه در شماره قبلش وجود نداشت به این اندازه موفق نبود و من با انتظار بسیار بالایی که از این ابر بازی دارم امیدوارم تا زمان عرضه توجه داشته باشن که مافیا باید همه چیزش از زمان خودش جلوتر باشه.

san93

کاربر سایت
Jul 11, 2007
53
نام
پارسا
حالا بعد از این همه تاخیر کی میاد؟
من که عاشق نسخه یکش بودم، واقعا محشر بود، امیدوارم 2ش هم همینطور باشه!

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
2k كلا خيلي فس فسو هست:biggrin1: يه بازي ميخواد بده بيرون جون آدم رو به لبش ميرسونه:biggrin1:
ولي خوبيش اينه كه اين انتظار ارزش داره و وقتي كه بازي ميده بيرون كاملا بي نقصه....
راستي گفتن كه آيا تفاوتي بين نسخه هاي ps3 و 360 وجود داره يا نه؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
الکی نمیگن تو سبک خودش شاهکار ـه.

1. زاویه دوربین و حرکاتش در جاهای مختلف عالی عمل میکنه.
  2. واکنش NPC ها در مقابل رفتار شما درحد عالیه (AI #1 ).
  3. فیزیک و مخصوصا انفجارها و تاثیر اون روی محیط بالاتر از حدتصوره.
  4. CutScene ها بسیار زیبا اصولی ساخته شدن.
  5. جزئیات In-door واقعا بالاست.
  6. به اندازه باور نکردنی Item برای خریدن و مصرف وجود داره.
  7. Auto Car بینظیر که میتونید از ماشین تون یک اتومبیل لوکس یا مسابقه ی بسازید.
  8. وقتی در منزل هستید میتونید لباس هاتون رو دربیارید و نوشیدنی مورد علاقه تون رو میل کنید و به رادیو گوش بسپارید.
خلاصه هرچیزی که تو GTA IV نبود و شما دوست داشتید که باشه; در Mafia II با کیفیتی به مراتب بالاتر و در اوج یک Experience The Photorealistic خواهید داشت.

پ.ن. و اینجاست که ماله کشی روی ضعف های GTA IV به علت واهی ـه کمبود حجم DVD دیگر اثری نخواد داشت.
--------------

2k كلا خيلي فس فسو هست:biggrin1: يه بازي ميخواد بده بيرون جون آدم رو به لبش ميرسونه:biggrin1:
ای کاش همه ناشران اینطوری بودن.
راستي گفتن كه آيا تفاوتي بين نسخه هاي ps3 و 360 وجود داره يا نه؟
هر بازی روی پلتفرم خودش ساخته میشه و اینجا پورتی وجود نداره. تفاوت که به احتمال خیلی زیاد ولی نه اونقدری که به چشم بیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر