Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
شما هم گیر دادین به اون مسابقه ها !
کافی بود به محض شروع مسابقه دنده عقب بگیرین ، از خط پایان / شروع رد بشین و دوباره به سمت جلو از خط رد بشین . تمام ! :دی

جدی !!!؟:laughing:
فکر می کنم این بازی تنها بازیه که همه مراحلش تو ذهنم مونده ادم می برد تو عمق بازی اون محیط های بیرون شهر سر سبز .مافیا بازی ها ..فیلم برداری های خیلی قشنگ از صحنه های اکشن بازی که خداییش دست کمی از فیلمای سینمایی نداشت گرافیکشم تو زمان خودش خیلی عالی بود امیدوارم زودتر این نسخه 360 تشم بیاد..از تصاویرش پیداس که خیلی گرافیکه خوبی داره:love:

البته اغراق می فرمایید. دیگه بهترین بازی تاریخ هم نیست.
در ضمن اینجور بازیها نسخه ی کنسولیشون به پای pc شون نمی رسه.... پس حتما اول برای کنسول میاد و بعد از مدت کمی برای pc میاد.

البته اغراق می فرمایید. دیگه بهترین بازی تاریخ هم نیست.
در ضمن اینجور بازیها نسخه ی کنسولیشون به پای pc شون نمی رسه.... پس حتما اول برای کنسول میاد و بعد از مدت کمی برای pc میاد.
دوست گلم کدوم بازی تونسته تا این حد درگیرت کنه که ادم فکر کنه داره زندگیه خودشو بازی میکنه یا کدوم بازی تونسته اخرش اشکتو در بیاره اونم از ته دل البته سلیقه ها متفاوته....
یا حق

دوست گلم کدوم بازی تونسته تا این حد درگیرت کنه که ادم فکر کنه داره زندگیه خودشو بازی میکنه یا کدوم بازی تونسته اخرش اشکتو در بیاره اونم از ته دل البته سلیقه ها متفاوته....
یا حق
Final Fantasy 7, Resident Evil Series, MGS1-2-3,Bioshock و...
این بازیها خیلی از مافیا سرتره. البته اگه شما مافیا رو بهترین بازیه عمرت میدونی مشکلی نداره.
بالاخره نظر شخصیه و به ما ربطی نداره.;)

من که به شخصه توی این جور سبک با the godfather همون پدر خوانده توی pc زندگی کردم...
از نظر من پدر خوانده از مافیای یک سر تر بود...
EA هم که ساخت بازی the godfather 2 رو تایید کرده...
پدر خوانده 2 میتونه رقیب خیلی خوبی واسه مافیای 2 باشه...امیدوارم

یا حق
من هم موافقم
از اون موقع خیلی از بازی ها رو انجام دادم و تموم کردم ولی هیچ کدوم به پای مافیا 1 نمیرسه
ما باید مافیا 1 رو باید با بازی زمان خودش مقایسه کنیم نه با بازی های الان
تو اون زمان کدوم بازی رو می شناختید که با 32 :eek: اون گرافیک عالی رو داشته باشه ؟
حالا داستانش که جای خود دارد

من که به شخصه توی این جور سبک با the godfather همون پدر خوانده توی pc زندگی کردم...
از نظر من پدر خوانده از مافیای یک سر تر بود...
EA هم که ساخت بازی the godfather 2 رو تایید کرده...
پدر خوانده 2 میتونه رقیب خیلی خوبی واسه مافیای 2 باشه...امیدوارم
دوست عزیز واسه همینه که دارن میگن مافیا بهترین بازیه تاریخه:biggrin1:
شما اومدی بازی مافیا که سال 2002 ریلیز شد رو با بازی پدرخوانده که محصول 2005 هست رو مقایسه کنی:eek:
یعنی سه سال هیچ فرقی برای شما نداره:-"
با اینکه پدرخوانده از نظر گرافیک از مافیا بهتر بود بازم دلیل بر این نمیشه که داستان فوق العاده مافیا رو در نظر نگیریم;)
اینو واقعا دارم میگم وقتی مافیا رو تموم کردم اشکم در اومد:((
در ضمن دیگه پدرخوانده رو با مافیا مقایسه نکن چون در حد مقایسه نیست:laughing:

شما اومدی بازی مافیا که سال 2002 ریلیز شد رو با بازی پدرخوانده که محصول 2005 هست رو مقایسه کنی:eek:
با اینکه پدرخوانده از نظر گرافیک از مافیا بهتر بود بازم دلیل بر این نمیشه که داستان فوق العاده مافیا رو در نظر نگیریم;)

کی میگه مافیا بهترین بازیه؟
نکنه نظره شخص جنابعالی هست؟
در هر صورت بهتره بگی یکی از بهترینها

از لحاظ طراحی ماشین های مافیا محصول 2002 از طراحی ماشین های گاد فادر در سال 2005 بالا تر بود.به هر حال جفتشون قشنگ بود من بیشتر مافیارو ترجیح می دم:love: امیدوارم شماره 2 مافیا مثل یکش عالی کار بشه:love:

کی میگه مافیا بهترین بازیه؟
نکنه نظره شخص جنابعالی هست؟
در هر صورت بهتره بگی یکی از بهترینها
بازم...;)
این نظر من تنها نیست شاید سلیقه شما فرق داره:-"
شما اگه یه نظر سنجی بکنی دیگه نمیای بگی نظر شخصیته:arrowd:
بازم میگم مافیا بهترین بازیه تاریخه:biggrin1:

بازم...;)
این نظر من تنها نیست شاید سلیقه شما فرق داره:-"
شما اگه یه نظر سنجی بکنی دیگه نمیای بگی نظر شخصیته:arrowd:
بازم میگم مافیا بهترین بازیه تاریخه:biggrin1:
بابا دمتون گرم...
دیگه یک حرفی بزنید با عقل جور در بیاد دیگه...
بهترین بازیه تاریخه...:eek:
یکم فکر کنید بعد بنویسید...
میدونید بهترین بازیه تاریخ یعنی چی؟
یعنی بازی ای سرتر از مافیا حتی تو زمان خودش وجود نداشته؟:eek:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or