Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام بازی فوق العاده هستش
یک سوال دارم .
فقط کسایی که تا 70% رفتن اسپویل رو بخونن
وقتی DEREK رو میکشیم بعدش دفتر کارش رو میگردیم پول پیدا میکنیم دیگه بعدش واسه من هیچ ابجکتیوی نمیاد :( باید چیکار کنم ؟

سلام دوستان من توی chapter 4 همون جایی که میخوان برن طلافروشی والا گیر کردم توی توضیحاتش میگه drive to the mall with joe and steel the jewlery والا اون مغاره طلافروشی بسته است و دور و اطرافش هم همه مغازه ها بستن حالا چطوری باید بری توی مغازه خدا میدونه
دوستانی که این مرحله رو رد کردن ممنون میشم کمک کنند

سلام دوستان من توی chapter 4 همون جایی که میخوان برن طلافروشی والا گیر کردم توی توضیحاتش میگه drive to the mall with joe and steel the jewlery والا اون مغاره طلافروشی بسته است و دور و اطرافش هم همه مغازه ها بستن حالا چطوری باید بری توی مغازه خدا میدونه
برو جلوی درمغازه.در قفل باید بازش کنی.مثل باز کردن در ماشین وقتی می خوای بدزدیش.گوشه ی تصویر جای نقشه باید 3 تا رو مچ کنی

دوست عزیز چیزی وجود داره به نام اسپویلر که پدیده ای هست فوق العاده نادر و کمیاب اما تو این انجمن پیدا میشه خوشبختانه!!! پس از شانسی که داریم استفاده کن و مطالبی که به این صورت بازی رو لو میده و تعریفی از قسمتی از روند بازی به حساب میاد رو داخل اسپویلر بذار!

کنار منویی که شکلک هارو انتخاب می کنی نوشته SP!!!! ازش استفاده کن هم خدا رو خوش میاد هم خلق خدا رو!

دوست عزیز چیزی وجود داره به نام اسپویلر که پدیده ای هست فوق العاده نادر و کمیاب اما تو این انجمن پیدا میشه خوشبختانه!!! پس از شانسی که داریم استفاده کن و مطالبی که به این صورت بازی رو لو میده و تعریفی از قسمتی از روند بازی به حساب میاد رو داخل اسپویلر بذار!

کنار منویی که شکلک هارو انتخاب می کنی نوشته SP!!!! ازش استفاده کن هم خدا رو خوش میاد هم خلق خدا رو!
نزن ما رو من زمین خوردتم داداش
شرمنده

تو قسمت pc که یکی اخرای بازیم لو داد.ای کاش دستم میشکست نمیرفتم اونجا:-s

دوستان من این بازیو امروز گرفتم ولی نمیدونم چرا بعضی جاها انگار لگ میوفته انگار صحنه آهستس (مخصوصا تو فضاهای بسته)...
واسه شما هم همینجوریه*؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اعصابمو ریخته به هم :(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or