Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بی معرفت، مغازه دار! دیروز رفتم گفت فردا عصر بیا! حالا امروز عصر منتظریم بریم!
من که از دموش لذت بردم، خوب بود. حرف های کارشناس هم که اهمیتی نداره!
حالا نسخه ی PC بهتره یا نسخه ی PS3 واسه ی ما فرقی نداره مهم نیّته!

من هم الآن دارم میرم بازی رو تهیه کنم! :d اینقدر گفتین که دیگه صبرم تموم شد!:d
آره حتما برو بخر منم می خواستم اول نسخه پی سی شو بخرم ولی نتونستم صاقت بیارم اول نسخه ایکس باکسشو دیروز بعد از ظهر خریدم بعد که تموم بشه می رم برا پی سی شو می خرم .

وای چه حای داد 10 تا چپتر رفتم بیشتر با:
با دوران حبس حال کردم خیلی با حال بود با بروبچس در بند زندان رو به گند کشیده بودیم ولی تو این چپترا با حالتر چه کت شلوار با کلاسی باز شد رفتم سوگند خوردم به خانواده یکی از مافیا ها پیوستم

واقعا بازی لذت داره . داستانش که همین اول کار عالی شروع شد , گرافیک هم که خوبه و ریزه کاری زیاد داره !!
آدم احساس اون زمان بودن رو حس میکنه مخصوصا با اینکه با داستان جلو میریم !!
اصلا به امتیازا توجه نکنید فقط لذت ببرید !!
American Dream :x

اگه اینقدر بازی باحالیه پس چرا نمره هاش کمه؟؟
نمره هاش کم نیست، خوبه. بیشتر نمره هاش 8 و 8.5ـه که خوب محسوب میشه.

سایتها با توجه به معیارهایی که دارند نمره میدن، ولی خُب هر گیمری برای خودش یه معیاری داره و ممکنه با یه بازی 10/10 حال نکنه، ولی با یه بازی 5/10 خیلی حال کنه! بستگی به نظر و سلیقه هر شخصی داره.

دوستان منم 2 تا چپتر رفتم فوق العاده عالیه هرکسی میگه گرافیکش بده گمونم قصده دشمنی با این بازی رو داره خدایی اصله حاله هرکی تا حالا نگرفته حتما بره بگیره برای خودش غولیه

یک سوال داشتم

من تا حالا مافیا 1 رو بازی نکردم.خوب میخوام بدونم این بازی مثل به صورت خطی دنبال میشه یا بازی باز باید بره دنبال ماموریت؟؟

یک سوال داشتم

من تا حالا مافیا 1 رو بازی نکردم.خوب میخوام بدونم این بازی مثل به صورت خطی دنبال میشه یا بازی باز باید بره دنبال ماموریت؟؟
مافیا 2 به 1 ربطی نداره . این بازی چپتری هست یعنی شبیه به GTA نیست که چند تا ماموریت داشته باشه . ( ولی وسط کار میتونی بری دور دور )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or