Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
بازی نقطه ضعف زیاد داره ، ولی اگر یه کم سطح توقع رو پایین بیاریم و به دیده یه بازی بهش نگاه کنیم
میشه گفت در حده خودش خیلی هم سرگرم کننده هست
یه ایراده کلی که میشه ازش گرفت اینه که خیلی بازیکن رو تو مسیره خطی قرار میده و انگار نه انگار که
این بازی openworld هست
ایرادهای جزئی هم که داره ( در مقایسه با gta ) میشه به همین تاکسی و استفاده از اون اشاره کرد
یا اینکه خارج از مراحل نمیشه با کارکترها ارتباطی بر قرار کرد ( مثل قرار هایی که با دوستان و gf اونجا بود و اینجا نیست)
در کل بازی قابل قبول هست و اگر کمی اصرار در نمایش کارکترها در نمای نزدیک رو کنار میگذاشتن و دوربین رو تو دموها یه کم عقب تر میبردن خیلی از این ایرادها که بهش میگیرن کمتر هم میشد

فقط خدا کنه تو DLC یه کارایی بکنن که بهتر بشه و رو dvd هم عرضش کنن

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
من يه مقدار با تيراندازي بازي مشكل دارم كلا هدف گيري و شليك توي بازي زياد دلچسب نيست مگر اينكه head shot كني طرف رو در غير اين صورت روي اعصابه!!!

Nima_MO360

کاربر سایت
May 6, 2010
109
نام
Nima
سلام دوستان عزیز ....
یه سوال داشتم....
توچ÷تر 6 بعد از صحبت های رئیس زندان وقتی لودینگ میکنه خیلی وقت میگذره و نمیاد !!! مشکلش حل میشه یا نه ؟

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام دوستان عزیز ....
یه سوال داشتم....
توچ÷تر 6 بعد از صحبت های رئیس زندان وقتی لودینگ میکنه خیلی وقت میگذره و نمیاد !!! مشکلش حل میشه یا نه ؟

شما رو هارد نصب کردید؟ اگر دستگات هارد داره نصبش کن
این مشگلها معمولا از dvd بازی هست( سرعت رایت یا مدیا یا... )
اگر حل نشد یه نسخه دیگه از یه جای معتبر بگیر

henrytomasino

کاربر سایت
Sep 7, 2010
19
من تو یه چی موندم!!!
برا ویتو 10 سال زندان بریدن. بعد چطور شد تو چپتر 7 یهو اومد بیرون؟ 10 سال گذشت؟ خوب مونده اگه گذشته:))

به شما پيشنهاد مي كنم اول داستان بازي بخوانيد بعد حرف بزنيد برايش 10 سال بريدن ولي leo زودتر با پارتي آزادش كرد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر