Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
dlc داستان جو 23 نوامبر قراره بیاد ؟!!!!!!!!
ایول .
کاش داستانی باشه و دمو و فیلم وسط مراحل داشته باشه .
============
دوستان امروز 23اکتبر هست ، وقتی dlc ریلیز شد حتما بذارید برای pc رو .......

p..i..d

کاربر سایت
Aug 29, 2010
39
حیف اون dlc جیمی رو دانلود کردم همش که مراحل تکراری هستش دو ا مرحلشو رفتم پاکش کردم همش اینطوریه یا داستانی بود؟

به نظر من که چیز هایی که خود بازی نداشت رو تکمیل کرده بود مثل چرخیدن آزادانه در شهر و مراحلی که تیراندازی بیشتری داشت تا روند کوتاه بازی رو جبران کنه. مخصوصا انیمیشن پایانی بازی (dlc) فوق العاده زیبا بود. این dlc واقعا تکمیل کننده بازی بود.
باید منتظر dlc بعدی (جو) باشیم حتما زیبا خواهد بود.
به نظر من شما اشتباه کردید بازی نکردید حتما تا آخرش برید.:d>:d<

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
2K Games تایید کرد:

تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی ماجراهای جو

امروز مسوولان شرکت 2K Games رسما تایید کردند بسته‌ی الحاقی قابل‌دانلود بعدی مافیا2 تحت عنوان ماجراهای جو در تاریخ بیست‌وسوم نوامبر سال جاری میلادی در اختیار بازی‌کننده‌های پلت‌فرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس360 و پلی‌استیشن3 قرار خواهد گرفت.
هم‌چنین روز گذشته اولین تریلر این محتوای منتشر شد.

خط داستانی ماجراهای جو به زمانی مربوط می‌شود که ویتو، شخصیت اصلی بازی زندانی شده و جو سعی دارد حقایقی که در پس زندان رفتن بهترین دوستش مخفی شده است را دریابد. به تدریج جو اطلاعات بیشتری از خانواده کلمنته و خیانت آن‌ها کسب می‌کند و با آزاد شدن ویتو خط داستانی اصلی ادامه پیدا خواهد کرد. اعضاء تیم تولید قول داده‌اند بازی‌کننده‌ها با خط داستانی دراماتیک و روند بازی آرکید گونه مواجه خواهند شد.

همان‌طور که پیشتر اعلام کرده بودیم با دانلود این محتوا قسمت‌های جدید زیادی از شهر ایمپایر ‌بی در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار خواهد گرفت که از آن جمله می‌توان به ایستگاه قطار، بندرگاه و ساختمان‌های جدید اشاره کرد. حتا بعضی از اماکنی که در بازی اصلی انتظار داشتید دوباره بتوانید به آن‌ها سر بزنید، اما خبری از آن‌ها نبود، در این بسته‌ی الحاقی وجود خواهند داشت. آیتم‌ها، لباس‌ها و موسیقی‌های جدید نیز با دانلود این محتوا در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار خواهد گرفت.

Mafia2%201_5768.jpg

- MafiaII Joe’s Adventures DLC
سازنده: 2K Czech
ناشر: 2K Games
سبک: اکشن سوم‌شخص
پلت‌فرم: PC - Xbox360 - PS3
تاریخ انتشار: 2 آذر 1389

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
2K Games تایید کرد:

تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی ماجراهای جو

امروز مسوولان شرکت 2K Games رسما تایید کردند بسته‌ی الحاقی قابل‌دانلود بعدی مافیا2 تحت عنوان ماجراهای جو در تاریخ بیست‌وسوم نوامبر سال جاری میلادی در اختیار بازی‌کننده‌های پلت‌فرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس360 و پلی‌استیشن3 قرار خواهد گرفت.
هم‌چنین روز گذشته اولین تریلر این محتوای منتشر شد.

خط داستانی ماجراهای جو به زمانی مربوط می‌شود که ویتو، شخصیت اصلی بازی زندانی شده و جو سعی دارد حقایقی که در پس زندان رفتن بهترین دوستش مخفی شده است را دریابد. به تدریج جو اطلاعات بیشتری از خانواده کلمنته و خیانت آن‌ها کسب می‌کند و با آزاد شدن ویتو خط داستانی اصلی ادامه پیدا خواهد کرد. اعضاء تیم تولید قول داده‌اند بازی‌کننده‌ها با خط داستانی دراماتیک و روند بازی آرکید گونه مواجه خواهند شد.

همان‌طور که پیشتر اعلام کرده بودیم با دانلود این محتوا قسمت‌های جدید زیادی از شهر ایمپایر ‌بی در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار خواهد گرفت که از آن جمله می‌توان به ایستگاه قطار، بندرگاه و ساختمان‌های جدید اشاره کرد. حتا بعضی از اماکنی که در بازی اصلی انتظار داشتید دوباره بتوانید به آن‌ها سر بزنید، اما خبری از آن‌ها نبود، در این بسته‌ی الحاقی وجود خواهند داشت. آیتم‌ها، لباس‌ها و موسیقی‌های جدید نیز با دانلود این محتوا در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار خواهد گرفت.

Mafia2%201_5768.jpg

- MafiaII Joe’s Adventures DLC
سازنده: 2K Czech
ناشر: 2K Games
سبک: اکشن سوم‌شخص
پلت‌فرم: PC - Xbox360 - PS3
تاریخ انتشار: 2 آذر 1389

پسر تو همیشه خوش خبری :d علی فکر میکنی که داستان رو تا بعد پایان نسخه اصلی که جو رو بردن ادامه پیدا کنه یا نه ؟

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
خدا کنه یه DLC بیار به اسمه فرار جیمی . که باید از دسته اونایی که آخر داستان می خوان جیمی رو بکشن فرار کنی. پسر عاللللللللللللللییییییی میشه .:d

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
پسر تو همیشه خوش خبری :d علی فکر میکنی که داستان رو تا بعد پایان نسخه اصلی که جو رو بردن ادامه پیدا کنه یا نه ؟
دیگه دیگه ، ما اینیم .
ولی فکر کنم داستانش از یکی از این کدوم شروع بشه :
1- از جایی که بردن بکشنش و .....
2- از قبل از اینکه بیاد تو گروه ویتو و . ... .. .. .. .
============
خدا کنه یه DLC بیار به اسمه فرار جیمی . که باید از دسته اونایی که آخر داستان می خوان جیمی رو بکشن فرار کنی. پسر عاللللللللللللللییییییی میشه .:d
من از جیمی اصلا خوشم نیومد ، فقط از این چیزاش خوشم اومد :
تیپ خشن ـش .
بی رحم بودن
عکس العمل آخرین صحنه و dlc ـش .
و اینکه میتونی مثل gta سیو کنی .

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
من از جیمی اصلا خوشم نیومد ، فقط از این چیزاش خوشم اومد :
تیپ خشن ـش .
بی رحم بودن
عکس العمل آخرین صحنه و dlc ـش .
و اینکه میتونی مثل gta سیو کنی .

خدایی حیف نبود این بدبخت جیمی آخر که بهت کمک میکنه بکشی اون یارو رو و بعده این همه مواد فروشی:d و خوش گذرونی بمیره اونم اینجوری ؟؟؟؟:((

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
خدایی حیف نبود این بدبخت جیمی آخر که بهت کمک میکنه بکشی اون یارو رو و بعده این همه مواد فروشی:d و خوش گذرونی بمیره اونم اینجوری ؟؟؟؟:((
ولی خیلی قشنگ و احساسی بود صحنه آخر بازی ....
2تا دمو داشت بازی ، یکی اول ، یکی آخر ، هر 2تاش زیبا بود ، مخصوصا آخر ، خیلی باحال کشته شد ، تیر ، سوختن !!!!!!:d:d:d:d

m6d

کاربر سایت
Oct 20, 2010
69
من در بیشتر بازیها صحبتها و مکالمه ها رو گوش نمیدم (نمیدونم چرا در بیشتر بازیها داستان زیاد برام مهم نیست)
اما در این بازی به خاطر تقویت زبان بیشتر مکالمات و صحبتها رو گوش دادم اینقدر در صحبتها از الفاظ زشت استفاده شده که اعصابم خورد شد

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
من در بیشتر بازیها صحبتها و مکالمه ها رو گوش نمیدم (نمیدونم چرا در بیشتر بازیها داستان زیاد برام مهم نیست)
اما در این بازی به خاطر تقویت زبان بیشتر مکالمات و صحبتها رو گوش دادم اینقدر در صحبتها از الفاظ زشت استفاده شده که اعصابم خورد شد

پس یه سری به GTA IV بزن ببین خوشت میاد.
نکنه میخوای 2 دوسته دیرینه با هم کتابی حرف بزنن؟؟؟؟؟؟

• Like
Reactions: shayan1989

p..i..d

کاربر سایت
Aug 29, 2010
39
نه لازم نیست کتابی حرف بزنن
اما به نظر شما نمیشه عامیانه حرف زد و از الفاظ زشت استفاده نکرد؟

من به شما سری بازی های لگو(lego) رو پیشنهاد می کنم چون توش اصلا حرف نمی زنند.
تازه فجر 8 هم بازی قشنگی شما چرا iv بازی می کنید.:d:))

• Like
Reactions: shayan1989

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
نه لازم نیست کتابی حرف بزنن
اما به نظر شما نمیشه عامیانه حرف زد و از الفاظ زشت استفاده نکرد؟

آخه وقتی بحث سره عصبانیت باشه که دیگه نمیشه عامیانه حرف زد اونم دسته نویسنده و کارگردانه که طبق فرهنگ اونا فحاشی کاره زشتی نیست.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر