Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,053
نام
علی
از دوستان کسی نبود که dlcجدید نسب کرده باشه یک توضیح بده چه چیز های اضافه شده
این dlc مربوط به خط داستانی بازیه!! و در نقش جویی بازی میکنیم!! داستان هم از جایی شروع میشه که ..... (اسمش رو یادم رفت :D ) رو بازداشت میکنن!! فکر کنم چیتر 6 بازی اصلیه!!
در حد 10 دقیقه بازی کردم! بنظر خوب میومد!!

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,053
نام
علی
دوستان کسی این dlc رو نصب کرده اموزش نصب بزاره ؟؟
روش خاصی نداره دوست عزیز! فقط کافیه پوشه cnt_joes_adventures را در 2KGAMES\MAFIA II\pc\dlcs کپی کنی!! اگه پوشه dlcs نداری، ایجاد کن!! وارد بازی که بشی یه بخش به این اسم تو منو اصلی اضاف شده!!!
-----
البته جای سوال شما اینجا نبود بهتر بود که تو تاپیک مشکلات میپرسیدی!! منم نباید اینجا جواب میدادم!! :D
مشکلات Mafia II (کرک,نصب,مشکلات گرافیکی و ...) ‏(
multipage.gif
1 2 3 ... آخرین صفحه)

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
خوب ما هم dlc رو همون طور که در عکس معلومه تموم کردیم ، قابل توجه اینجاست که این DLC از 8-9 مرحله اصلی درست شده که اونهارو برید 100% میشه بازی ـتون و از چندین مرحله فرعی که تعداد ـش زیاد هست تشکیل شده که تاثیری توی روند و درصد بازی ندارد ، dlc خوبی بود ، مخصوصا وقتی جو ، سبیل میذاره :d
نمره من از 10 به این دی ال سی : 7/5
===========
DLC دیگه ای تو راه نیست ؟
===========
یه مشکل هم دارم که اینجا ممنون میشم بهم جواب بدید . (آخرین پست)
===========
عکس :

4cltfp0juys7x9dgdor.jpg

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
یه مشکل دیدم ، وقتی
جو بعد از 5 سال سبیل میذاره و عینک میذاره
وقتی از اون به بعد میری لباس میخری ، هم سبیل هم عینکش میپره و نمیدونم چجوری اونارو بیارم چون باحال شده بود (سیوشو دارم ، کلی میگم) ، درضمن اون لباس قبلی هم که با سبیل بود میذارم میگه this clothe is wanted (فکر کنم جمله رو کاملا اشتباه نوشتم ، ببخشید) ، و نمیذاره اون هم بپوشم ،
2 تا عکس از جو سیبیلو گذاشتم :d ، یکی شو مثل امضا کردم ، هر کسی خواست بذاره برای امضاش ،
عکس ها :
yjb9qjzhekp491kdnjk.jpg

bhhy47tn6srs3bwr8pz.jpg

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
سلام ، مجتبی جان اگه این کرک هست باید تو قسمت مشکلات فکر کنم میزدی ، حالا کاری به این حرفا ندارم ، این چیکار میکنه ؟!؟!
مثلا اگه کرک هست ، با نصب ـش چه تغییراتی ایجاد میشه ؟

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
من بازی رو تموم کردم . اما داستانش که خیلی هم خوب بود یه جورایی ضد حال هم بود ... در مورد آخر بازی :
آخر بازی جو رو میدن به چینی ها ؟ چون رییسشون رو کشت ؟ اونوقت ما که میتونیم ادامه داستان رو بریم ؟ تو نسخه ی بعدی ؟

مرسی

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
آخر بازی جو رو میدن به چینی ها ؟ چون رییسشون رو کشت ؟ اونوقت ما که میتونیم ادامه داستان رو بریم ؟ تو نسخه ی بعدی ؟
فکر کنم :
جو رو میبرن به فرعی تا بکشنش ، چون به گفته Leo Gallante اون تو بازی مافیایی نبوده ، حتی ویتو هم نبوده اما چون فالکونه رو کشته ، ویتو رو نمیکشند ،
اون رییس رو وقتی کشتیم در منطقه Chinatown که درگیری شد و فکر کنم اون قصه تموم شد ، ما رییس ـشون رو کشتیم چون گفته بودند که هنوری رو بکشیم .
هنوز کامل معلوم نیست که نسخه 3 بازی ادامه این بازی باشه ، ولی میشه حدس زد شاید باشه ، اما شاید حتی 2k با یه DLC بتونه داستان رو کامل کامل کامل کنه .

• Like
Reactions: Ἁlireza

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بچه ها من خود بازی رو خیلی وقته از روی سیستمم پاک کردم و dvdهاش رو هم ندارم آیا می تونم این dlc جدید رو جداگونه بخرم و بدون نسخه ی اصلی بازی کنم !؟ یا نه حتما ً باید نسخه ی اصلی هم نصب باشه !
ضمنا ً درباره ی تعداد مراحل و داستان و تفاوتهای این dlc با نسخه ی هم توضیح بدهید .
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر