Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

tofan8

کاربر سایت
Oct 7, 2010
3
یه چندتا سوال دارم یکی جواب بده :
1-داستان بازی مافا2 رو کسی میگه چی شد (شخصیت ها و ..) البته تو 7 - 8 خط خلاصه که بفهمم چی بازی کردم.(نمیخوام کل قسمت ها رو بزارید چون دارم فقط میخوام بگید شخصیت ها کی بودن چی شدن کی کشته شد کی زنده موند و ... پولا و ..)
2 - اخر بازی چی شد ویتو و جو چی شدن ؟
3 - ایا مافیا 3 ادامه ی اینه ؟ یعنی ویتو و جو زنده موندن و تو مافیا3 خواهند بود ؟
4- تو مافیا 1 وقتی میان تام رو بکشن یا رو میگه یه پیغام از طرف اقایه سالیاری دارم مگه اون زنده بود تو مافیا 2 که تو کپچر 14 ما تامو کشتیم ؟

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
1-داستان بازی مافا2 رو کسی میگه چی شد (شخصیت ها و ..) البته تو 7 - 8 خط خلاصه که بفهمم چی بازی کردم.(نمیخوام کل قسمت ها رو بزارید چون دارم فقط میخوام بگید شخصیت ها کی بودن چی شدن کی کشته شد کی زنده موند و ... پولا و ..)
3 - ایا مافیا 3 ادامه ی اینه ؟ یعنی ویتو و جو زنده موندن و تو مافیا3 خواهند بود ؟
4- تو مافیا 1 وقتی میان تام رو بکشن یا رو میگه یه پیغام از طرف اقایه سالیاری دارم مگه اون زنده بود تو مافیا 2 که تو کپچر 14 ما تامو کشتیم ؟

1-اگه بازی کنی خودت کاملا میقهمی چون زیاد پیچیده نیست...
مثلا اون گاراج داره پدره ویتو رو کشت
خودت بازی کن میقهمی

2-آخر بازی هم بازی کنی مفهمی:d

3-باید اینطور باشه اگه تو DLC ها داستان رو تموم نکنن

4-منظورتو نمیفهمم...خوب ویتو اون موقع جوون بود و زنده

tofan8

کاربر سایت
Oct 7, 2010
3
1-اگه بازی کنی خودت کاملا میقهمی چون زیاد پیچیده نیست...
مثلا اون گاراج داره پدره ویتو رو کشت
خودت بازی کن میقهمی

2-آخر بازی هم بازی کنی مفهمی:d

3-باید اینطور باشه اگه تو DLC ها داستان رو تموم نکنن

4-منظورتو نمیفهمم...خوب ویتو اون موقع جوون بود و زنده

من مفیا 2 رو بازی کردم ولی یکی باید جواب اون چندتا سوال رو بده چون من نگرفتم بازی چی شده
لطفا یکی جواب بده

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
جو زنده نموند و به دستور Leo galante کشته شد و ویتو به دلیل همکاری با لئو زنده موند ...
معلوم نیست ادامه این باشه یا خیر .
این داستان مافیا 2 با مافیا 1 همزما اتفاق میافته به طوری که تو مافیا 1 وقتی آنجلو رو میشکن 2 نفر همینا بودن ...

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
سلام من یه مشکل دارم من وقتی میخوام این dlc جیمی.... نصب کنم همون مرحله اول و نصب اولیه این پیغام خطارو بهم میده مشکل از کجاست؟
100qr.png

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
جو زنده نموند و به دستور Leo galante کشته شد و ویتو به دلیل همکاری با لئو زنده موند ...
معلوم نیست ادامه این باشه یا خیر .
این داستان مافیا 2 با مافیا 1 همزما اتفاق میافته به طوری که تو مافیا 1 وقتی آنجلو رو میشکن 2 نفر همینا بودن ...

میشه بپرسم کی گفته
جو مرده؟؟؟

آخرین ویرایش:

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
سلام من یه مشکل دارم من وقتی میخوام این dlc جیمی.... نصب کنم همون مرحله اول و نصب اولیه این پیغام خطارو بهم میده مشکل از کجاست؟
100qr.png

اقا این مشکل ما حل شد یکی طریقه نصب این DLC را میگید؟ هر کار میکنم نمیشه:(:(

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
عزیز دل برادر...بنده عرض کردم کی گفته فوت کرده:شما از کجا فهمیدید؟؟
یعنی چی ؟!!!!!!!
خوب من بازی رو 1ماه پیش تموم کردم ، خوب دیدم که :
جو مرد تو آخر بازی

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
بدون شک ادامه داشتن داستان رو هستم باهات 400% ....
اما اونچه تو نسخه 2 بود این بود ، ولی اگه از حس ششم بحوای استفاده کنی ، منم فکر نمیکنم .

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بچه ها 3تا سوال:
1- این dlc به داستان اصلی ربط داره داستانش؟
2- خبری از dlc جدید هست؟؟
3- این پوستر های wanted از کجا باید گیر اورد؟ من هر کار کردم یکیشم نتونستم بدست بیارم؟؟

Dexabyte

کاربر سایت
Aug 14, 2010
89
هرچند که کاملاً اسپول هست اما یه توضیح کوچیک در مورد پایان بدم:

درسته که در پایان بازی این طور به نظر میاد که جو میمیره،اما دقیقاً معلوم نیست که اینطور باشه.چون بازی تموم میشه و نشون نمیده که جو مرده یا خیر.پس نمیشه گفت مرده یا زنده هست.باید تا نسخه سوم مافیا صبر کنیم تا متوجه بشیم.

یک نکته دیگه که لازم دیدم اشاره کنم این هست که اون واژه که به معنی قسمت هست چپتر "Chapter " هست نه کپچر (کپچر یعنی ظبط و باقی معناهای مرتبط)!

پوستر های Wanted خیلی سخت بود پیدا کردنش اما من دو تا پیدا کردم :ی باقی صد و خورده ای هم به امید خدا بعداً دستگیر میشند.یکیشون طبقه بالای خونه آخری هست.همونجا که پله چوبی میخوره میره بالا.(و البته پایین)

پایدار باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر