Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
کسی Password این Shiku رو داره ؟

سلام .
این دیگه چیه ؟

ما چاکرتیم داداش.باور کن تعریف از خود نیست ولی به واسطه ی اینکه من عاشق مافیام تو این چند سال هرچه تصویر و هر چه توضیحات و مقاله و ویدئو از بازی بود گرفتم و الان فکر کنم شدم یه دایره المعارف:d
در ضمن چند پست قبل هم اطلاعاتی گذاشته بودم که فکر کنم ارزش خوندن داره:
1.مردم با هم مسابقه میدن !(اتوموبیل رانی در داخل شهر به صورت غیر قانونی!)
2.در شهر حیوون هایی هم هستند مثل گربه .موش .و پرنده.!!در ضمن روزنامه ی Empire Times هم در بازی هست. ویتو از خیس شدن بدش میاد پس شنا هم نمیکنه!.
3.ویتو در Operation Husky شرکت داشته( عملیاتی در جنگ جهانی دوم) و به احتمال زیاد Flash back به اون عملیات هم خواهیم داشت.که خیلی میتونه جالب باشه.
4.در قسمت Driving Mode بازی می تونید رانندگی رو بصورت Normal یا simulation انجام بدبد.
5.می تونید تو صندوق عقب ماشینتون جسد یا اشیا رو حمل کنید. احتمالش هست صلاح هم بتونید حمل کنید مثلا یه .MG42
5.در تصادفات لوله ی اگزوز ماشین شل و قالپاق چرخ ها هم جدا میشه که این خودش خیلی جالبه!!!:d!و نکنه ی مهم اینکه شما می تونید موتور ماشین خودتون رو بدون اینکه به تعمیرگاه برید تعمیر کنید.پلاک خودرتون هم می تونید عوض کنید.
6.و نکته ی ششم در مورد یک اتفاق یرای **!!** دو شخص در بازی که اسمشون رو نمی برم چون باعث میشه از جذابیت بازی کم بشه(البته ای کاش خودم هم در مورد این دو چیزی نمی دونستم)
ایوللللللللللل .
راستی یه سوال : ؟
normal & simulation تو رانندگی چه تفاوتی دارند ؟

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
هواپیما در اسمون روئیت میشه ولی اینکه بخوای سوارش بشی و خلبانی کنی نخیر.(امکان اینکه هلیکوپتر هم در بازی باشه کمه)

بالاخره من هم دمو رو بازی کردم و انصافا در یک کلام می تونم بگم عالیه و حتی فراتر از اون چیزی بود که من انتظارش رو داشتم!
موسقی بازی که واقعا عالیه (مخصوصا اهنگی که در منو بازی پخش میشه)
گرافکیک بازی هم که به نظرم دیگه رقیبی در سبک خودش نداره(شرایط برفی و بارانی بازی دیدنیه)
بازم تشکر از اطلاعاتی که دادی....
منم میتونم همه اینهارم تایید کنم واقعا عالی بود ولی رانندگی از اول هم برام راهت بود بازیهای جدید که توش از رانندگی استفاده میشه با جوی ساز گاره دلیلش رو میدونین همه دیگه...
من فقط به 1چیز ایمان دارم تو نسخه فول حتما غافل گیری های زیادی میبینیم.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
من بازی رو دانلود کردم ولی وقتی روش کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افته
لطفا کمک کنید
wol_error.gif
سایز این عکس تغییر کرده است. برروی نوار کلیک کنید تا سایز اصلی عکس را ببینید. سایز اصلی عکس 933x480 می باشد.
a59e0f7c1e0b454ca496.JPG

اول استیم رو اجرا کن بعد روی آیکن بازی کلیک کن مشکلت حل میش.
راستی اون آپدیت روی خود استیم هم اومده بود دیروز خودش بصورت اتوماتیک با حجم 26 مگابایت دانلودش کرد.

mohammad_z_ar

کاربر سایت
Aug 16, 2007
50
اول استیم رو اجرا کن بعد روی آیکن بازی کلیک کن مشکلت حل میش.
راستی اون آپدیت روی خود استیم هم اومده بود دیروز خودش بصورت اتوماتیک با حجم 26 مگابایت دانلودش کرد.

ببخشید من زیاد وارد نیستم
این استیم کجاست؟
باید از جایی بگیرمش؟
:">

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
این مافیا اونقدر دوست داشتنیو پیشرفتست که دقیقا رانندگی با ماشینارو عینا شبیه ماشین های همون زمان کار کرده !
کسایی هم که میگن سخته مگه شماره یکش رو بازی نکرده بودین ؟اونم اون زمان طوری ساخته بودن که شبیه یه ماشین 1930 باشه !شما که سواره nisan gtr 2011 که نیستید!!!!!/:)

sk_vegas

کاربر سایت
Sep 7, 2009
65
سلام کمک من مافیا 2 رو دانلود کردم برنامه staem رو هم نصب کردم ولی نمیدونم چیکار کنم
که بازی اجرا بشه اکانت هم تو استیم ساختم اما ایکون اجرای بازی نیست فقط setup هست

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
شما اگه مایفا هم از steam دانلود کردی برو این آدرس بازی رو اجرا کن :
C:\Program Files\Steam\steamapps\common\mafia ii - public demo
و luncher رو اجرا کن

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
یه نکته بسیار مهم می تونید پرنده هم تو هوا بزنید.:d(برای من که جالبه)
حالا بزارید نسخه ی کامل که اومد میریم شکار موش و گربه و..!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر