Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
ما چاکرتیم داداش.باور کن تعریف از خود نیست ولی به واسطه ی اینکه من عاشق مافیام تو این چند سال هرچه تصویر و هر چه توضیحات و مقاله و ویدئو از بازی بود گرفتم و الان فکر کنم شدم یه دایره المعارف:d
داداش من فقط 1سوال دارم تو نسخه اصلی بازی از چتر بازی هم خبری هست این سوالم بیشتر به خاطر اینکه میخوام بدونم شهر از بالا هم رندر میشه؟؟؟

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
داداش من فقط 1سوال دارم تو نسخه اصلی بازی از چتر بازی هم خبری هست این سوالم بیشتر به خاطر اینکه میخوام بدونم شهر از بالا هم رندر میشه؟؟؟
تا اونجایی که من میدونم نه.(اما یهو دیدی سازندگان ما رو غافلگیر کردند)ولی مراحلی هست که شما بر فراز بام برج های شهر EMPIRE BAY ماموریت انجام میدی و ساختمون ها وماشین ها رو از یالا می بینی.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
تا اونجایی که من میدونم نه.(اما یهو دیدی سازندگان ما رو غافلگیر کردند)ولی مراحلی هست که شما بر فراز بام برج های شهر EMPIRE BAY ماموریت انجام میدی و ساختمون ها وماشین ها رو از یالا می بینی.
ایول خیلی ممنون....
سوال دیگه هم دارم هواپیما یا هلیکوپتر چی فکنم اون موقع(سال بازی) هلیکوپتر بوده دیگه....

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
لذت بازیه فول رو از دست ادینو همتو demo رو دانلود کردین جز من ! :d
می خوام یه دفعه ایی بازی کنم برم تو شوک ! سیستم شب و روز چه طوری عمل می کنه ؟

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
لذت بازیه فول رو از دست ادینو همتو demo رو دانلود کردین جز من ! :d
می خوام یه دفعه ایی بازی کنم برم تو شوک ! سیستم شب و روز چه طوری عمل می کنه ؟
به نظرم اینم ندون شکت بیشتر بشه.=))
این دمو که چیز خاصی نبود چه این رو بازی چه نکنی با او مدن فول بازی با 7 سال سناریو شکه که عرض کنم دیوانه میشیم همه.

nirvana1370

کاربر سایت
Oct 9, 2009
105
نام
POUYA
میگم من این دمو رو 10 ساعت بازی کردم بعد مجله ی OXM تو 10 ساعت کل بازی رو تموم کرده و بهش داده 7 از 10 :))
ویرایش شد : دوستان سایت nvidia یه update گذاشته و میگه که این update مشکلات رو حل خواهد کرد ...
میتونید این update رو از زیر دانلود کنید ...
http://www.nvidia.com/object/physx-9.10.0513-driver.html
من خودم هنوز تست نکردم
نتیجه رو میگم حتما...

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
میگم من این دمو رو 10 ساعت بازی کردم بعد مجله ی OXM تو 10 ساعت کل بازی رو تموم کرده و بهش داده 7 از 10 :))
خوب این تنها شما هستین که میتونین دمو 10 دقیقه ای رو 10 ساعت بازی کنین!
بزارید بازی بیاد -ببینیم چند ساعته!A W هم میگفتن 14-15 ساعته و اینا- وا.. من فکر نکنم 10 ساعتم بود..........

shayan_boss

کاربر سایت
Jul 18, 2009
425
دوستان من stream رو دانلود کردم.حدود 30 مگا بایت اپدیت کرد و بعدش هم یه اکانت ساختم..حالا که میخوام داخل این برنامه بشم هنگ میکنه و not responding میشه و باید close کنم...
مشکل از چیه؟؟؟؟ یه لینک سالم معرفی کنید تا ما هم لذت ببریم از این شاهکار

nirvana1370

کاربر سایت
Oct 9, 2009
105
نام
POUYA
خوب این تنها شما هستین که میتونین دمو 10 دقیقه ای رو 10 ساعت بازی کنین!
بزارید بازی بیاد -ببینیم چند ساعته!A W هم میگفتن 14-15 ساعته و اینا- وا.. من فکر نکنم 10 ساعتم بود..........

البته steam برای من 10 ساعت رو ثبت کرده . راستش تا اومدم این demo رو به چندتا از دوستام نشون بدم شد 10 ساعت :d
راستی اون update که nvidia گذاشته فقط باگ های بازی رو اصلاح میکنه (قابل توجه کسایی که میگن تو این مدت کم هیج چیز بهتر نمیشه )*

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
ایول خیلی ممنون....
سوال دیگه هم دارم هواپیما یا هلیکوپتر چی فکنم اون موقع(سال بازی) هلیکوپتر بوده دیگه....
هواپیما در اسمون روئیت میشه ولی اینکه بخوای سوارش بشی و خلبانی کنی نخیر.(امکان اینکه هلیکوپتر هم در بازی باشه کمه)

بالاخره من هم دمو رو بازی کردم و انصافا در یک کلام می تونم بگم عالیه و حتی فراتر از اون چیزی بود که من انتظارش رو داشتم!
موسقی بازی که واقعا عالیه (مخصوصا اهنگی که در منو بازی پخش میشه)
گرافکیک بازی هم که به نظرم دیگه رقیبی در سبک خودش نداره(شرایط برفی و بارانی بازی دیدنیه)
در ضمن هیچ مشکلی هم از نظر من گیم پلی بازی نداره.و رانندگی کردن هم اولش برام یکم سخت بود ولی الان دیگه نه.
در ضمن نسخه ی Demo من روسیه !!و من هیچی از زبونشنون حالیم نیست می خواستم بدونم نمیشه کاری کرد که ما بتونیم تنظیمات گرافیکی خودمون رو پیاده کنیم.؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر