Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

nirvana1370

کاربر سایت
Oct 9, 2009
105
نام
POUYA
سلام.
دوستان کسی اپدیت دیشب رو نصب کرده؟...........تاثیری داشته؟(البته با فیزیک خاموش)

من فکر میکنم اون update رو NVIDIA داد تا باگ های فیزیک رو بگیره . من تست کردم تو فریم ریت تاثری نداشت . خالا شما هم تست کنید
*

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
اگر ویتو می توسنت شنا کنه خوب می شد نه؟! :d
اما بازی به این قشنگی من که از شنا نکردنشم می گذرم! :d
بی صبرانه منتظر انتشار نسخه نهایی هستیم! :d

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
اگر ویتو می توسنت شنا کنه خوب می شد نه؟! :d
اما بازی به این قشنگی من که از شنا نکردنشم می گذرم! :d
بی صبرانه منتظر انتشار نسخه نهایی هستیم! :d
اره می تونست خوب میشد !زیر ابی می رفتیم ! من که دیوانشم !به شدت منتظرم !دمورو دانلود نکرم هیجانش کم نشه !البته دانلود هم می کردم با labtop نمیتونستم بازی کنم:d

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خدا لعنت کنه این اشغال فروش ها رو که فهم و شعور ندارن . کل انقلاب و ولیعصر رو گشتیم . ضرب المثل معروف که میگه : گشتم نبود نگرد نیست مصداق همین دموی مافیاست.

همه تو بجنورد و ابرکوه و زابل و بیرجند و .... بازی کردن اونوقت هنوز تو تهران ما تو کفش هستیم.

معمولا فروشندگان دمو نمیارند ...
نگرانی نداره ، امشب به امید خدا بازی میکنی ..:p

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اره می تونست خوب میشد !زیر ابی می رفتیم ! من که دیوانشم !به شدت منتظرم !دمورو دانلود نکرم هیجانش کم نشه !البته دانلود هم می کردم با labtop نمیتونستم بازی کنم:d

آره هیجان کم میشه .
اما این نسخه دمو رو وقتی فول هم بیاد هیجان من بیشتر شده مخصوص برای ماموریت هاش :>(داستان)
درضمن اگه لپتاپ ـت نمیکشه چجوری بازی میخوای بکن (فول رو) درضمن اگه pc ـت میکشه پس چرا دمو رو با اون بازی نمیکنی :d:d:d:d:d ؟

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
سلام دوستان

بچه نمرات بازی اصلا اون چیزی که انتظار داشتم نبود

واسه این بازی این نمرات خیلی پایینه

Official PlayStation Magazine UK به بازی نمره 7 داده:((:))
OXM هم 7 داده

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
سلام دوستان

OXM هم 7 داده

من که فعلا منتظر نمرات IGNوگیم اسپات هستم!(مخصوصا نسخه PC! :d)
نمی خوام بگم نمرات سایت های دیگه اهمیت یا اعتبار نداره! خیر اما برای بنده شایدم عده ای از دوستان نمرات اون دو تا سایت مهم تر باشه! :)

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
من که فعلا منتظر نمرات IGNوگیم اسپات هستم!(مخصوصا نسخه PC! :d)
نمی خوام بگم نمرات سایت های دیگه اهمیت یا اعتبار نداره! خیر اما برای بنده شایدم عده ای از دوستان نمرات اون دو تا سایت مهم تر باشه! :)

اون که اره

ولی کلا همچین بو داره قضیه=))
----------------

خدایی شما چجوری با دسته 360 بازی میکنید؟:))

تا وقتی موس و کیبور هست اصلا اونا رو میخواید چیکار

nirvana1370

کاربر سایت
Oct 9, 2009
105
نام
POUYA
سلام دوستان

OXM هم 7 داده

آقا واقعا من نمیفهمم ! این خبر رو هم اینجا زدن هم تو تاپیک امتیازات مافیا 2 , ولی هیچ کس نمیگه به چه منبعی ؟
چند وقت پیش هم گفتن GAMEINFORMER به بازی 9 داده .من همین سوال رو کردم کسی جواب نداد .
اگه این خبر درسته پس چرا هیچ منبعی پیدا نمیکنم ؟ چطور Official PlayStation Magazine UK به بازی 7 داده در صورتی که شماره این ماهش هنوز نیومده و 16 آگوست میاد ؟

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
آره هیجان کم میشه .
اما این نسخه دمو رو وقتی فول هم بیاد هیجان من بیشتر شده مخصوص برای ماموریت هاش :>(داستان)
درضمن اگه لپتاپ ـت نمیکشه چجوری بازی میخوای بکن (فول رو) درضمن اگه pc ـت میکشه پس چرا دمو رو با اون بازی نمیکنی :d:d:d:d:d ؟
نه من تازه کارت خریدم هنوز نصبش نکردم ! با لبتاپم نمیکشه , چون ماله 30 سال پیشه :d
سلام دوستان

OXM هم 7 داده
من که عمرا به این نمره ها کار داشته باشم حداقل واسه مافیا اینجوریم ! اسم مافیا میاد ناخداگاه یاد کودکی میوفتم و صد البته 10 از 10:d

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
آقا واقعا من نمیفهمم ! این خبر رو هم اینجا زدن هم تو تاپیک امتیازات مافیا 2 , ولی هیچ کس نمیگه به چه منبعی ؟
چند وقت پیش هم گفتن GAMEINFORMER به بازی 9 داده .من همین سوال رو کردم کسی جواب نداد .
اگه این خبر درسته پس چرا هیچ منبعی پیدا نمیکنم ؟ چطور Official PlayStation Magazine UK به بازی 7 داده در صورتی که شماره این ماهش هنوز نیومده و 16 آگوست میاد ؟

راستش من هم در عجبم

انگار یکی از دوستان bc توی مجله oxm کار میکنه و این اطلاعات رو به طور سری در اختیار ما قرار داده=))

من که عمرا به این نمره ها کار داشته باشم حداقل واسه مافیا اینجوریم ! اسم مافیا میاد ناخداگاه یاد کودکی میوفتم و صد البته 10 از 10:d

اون که درست اما واقعا نمیدونم چرا اینقدر کم گرفته/:)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اون که اره

ولی کلا همچین بو داره قضیه=))
----------------

خدایی شما چجوری با دسته 360 بازی میکنید؟:))

تا وقتی موس و کیبور هست اصلا اونا رو میخواید چیکار
بی خیال بااا -بازی اول شخص که نیست،بازی سوم شخص رو هم میخوای با کمترین زمان ممکن حرکتش بدی:D

منم با کنترلر 360 بازی میکنم،کلا عادت ندارم متاسفانه،تاثیر کنسوله دیگه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر