Mafia Definitive Edition | PC

149248

بازی روز 13 می معرفی شد و قرار است در تاریخ 24 سپتامبر برابر 3 مهر برای PC منتشر شود.
-----------------------------
سازنده: Hangar 13
ناشر: 2K Games
تاریخ انتشار: 24 سپتامبر 2020 (3 مهر)
پلتفرمها: PC, PS4, X1​
اطلاعات
  • بازی به طور کامل با موتور جدید ریمیک شده است.
  • بازی توسط Hangar 13 سازنده مافیا 3 در دست توسعه است.
  • در داستان و لول دیزاین بازی تغییراتی صورت گرفته.
  • هندلینگ ماشینها دچار تحول شده و به قول سازندگان به روز شده است.
  • به بازی وسایل نقلیه جدید از جمله موتور سیکلت اضافه شده است.
  • بازی دارای 20 مرحله اصلی میباشد.
  • بازی دارای یک درجه سختی به نام کلاسیک میباشد که چالش های بازی اصلی را به صورت بالانس شده تر به نسخه ریمیک میآورد.
  • مد Free Ride از بازی اصلی به ریمیک باز خواهد گشت.
عکسها
ss_7a147e0dd092400229c6c1fd513625a62ae9a4eb.1920x1080.jpg ss_010d8fc827531edf76010106acb78a75188db373.1920x1080.jpg ss_53523304d2d0f9846c9c27059334629e8a83144e.1920x1080.jpg ss_a542b5e16973c6681192977fb0942e3dfe5b21de.1920x1080.jpg ss_b78562d5fd27b42dc22b49c03c4d0bb5c0a2f043.1920x1080.jpg ss_f531c551d9794deafc1e45421b70e8d4c254aaca.1920x1080.jpg

مقایسه ها
10.png 11.png

سیستم مورد نیاز

166046

آخرین ویرایش:

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
چقدر بده مشکلات فنی بازی! البته نمیدونم مال کرکه یا نسخه اورجینالم مشکل داره. کاراکتر ها یا ماشین ها که راه میرن یه رد سیاهی مثل دود پیکسل پیکسلی پشتشونه:|
من نصفشو اشتراکی رفتم و نصفش رو با کرک.
هیچ کدوم اینجوری نبود.
فقط یک لگ داره موقع رانندگی.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
من نصفشو اشتراکی رفتم و نصفش رو با کرک.
هیچ کدوم اینجوری نبود.
فقط یک لگ داره موقع رانندگی.
عجیبه پس واسه من اینجوریه! خیلی رو اعصابه! البته fitgirl رو نصب کردم ولی خب بازم قاعدتا نباید اینجوری باشه...

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
چقدر بده مشکلات فنی بازی! البته نمیدونم مال کرکه یا نسخه اورجینالم مشکل داره. کاراکتر ها یا ماشین ها که راه میرن یه رد سیاهی مثل دود پیکسل پیکسلی پشتشونه:|
منم این مشکل رو دارم حالا نمیدونم دقیقا مشابه شماست یا نه
محصوصا وقتی سوار موتور میشی و زمین سایه است خیلی به وضوح یه ردی به جا میمونه
مشابه اینو توی رزیدنت ایول 2 هم دیدم
شاید مشکل از خود بازیه و بقیه دوستان خیلی دقت نمیکنن ببینن (چون خیلی واضحم نیست و باید دقت کنید)
شایدم یکی از تنظیمات کنترل پنل انویدیا (یا amd) روشنه که با این بازی ناسازگاره و همچین مشکلی برامون ایجاد میکنه

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
اون بخاطر TAA و یا ssao یا ssr بازی هست. یا تنظیماتو باید بالا ببری یا کلاً بزنی خاموش کنی.

هر سه تکنولوژی با اطلاعات فریم های قبلی کار میکنن و اطلاعات فریم های قبلی مکمل بزرگی براشون هست.

174801 نمونه اش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
اون بخاطر TAA و یا ssao یا ssr بازی هست. یا تنظیماتو باید بالا ببری یا کلاً بزنی خاموش کنی.

هر سه تکنولوژی با اطلاعات فریم های قبلی کار میکنن و اطلاعات فریم های قبلی مکمل بزرگی براشون هست.

View attachment 174801نمونه اش:
تقریبا یه همچین چیزیه با یه رد کم البته. تنظیماتو آخرین گذاشتم.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
تمومش کردم. عالی بود. ولی احساس میکنم بازی کوتاه شده بود
آخر بازی هم که عالی بود :D.
کوتاه نشده! بازی نسبتا آسون تر شده برای همین مراحل بازی که تو نسخه اصلی کلی وقت میبرد اینجا راحت تر هست.
ماشین ها هم یک کم فرق کردن ...
رو مد کلاسیک بری سختی بازی میاد دستت!
ولی در کل این سیستم کاور گیری بازیو خیلی آسون میکنه و سرعی تر میتونی تموم کنی از بس هوشمصنوعی هم خوبه

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
کوتاه نشده! بازی نسبتا آسون تر شده برای همین مراحل بازی که تو نسخه اصلی کلی وقت میبرد اینجا راحت تر هست.
ماشین ها هم یک کم فرق کردن ...
رو مد کلاسیک بری سختی بازی میاد دستت!
ولی در کل این سیستم کاور گیری بازیو خیلی آسون میکنه و سرعی تر میتونی تموم کنی از بس هوشمصنوعی هم خوبه
یه مقدار از حالت شبیه سازی بازی هم کم شده... همونطور که بچه ها گفتن دیگه لازم نیست بعد از هر ماموریت برگردی بار سالیری... دیگه نیازی به بنزین زدن نیست.... پلیس ها مهربونتر هستن... ماشینها سریعتر هستن... بعضی مراحل تغییر کردن... و به طور کلی بازی بیشتر ساخته شده تا چند بار بازی بشه...

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
یه مشکلی دارم ، بازی توی لودینگ میمونه و انگار سیستم هنگ میکنه ! باید کلا ریست کنم !
دیروز یه کم بازی کردم الان اینطوری شده ! وقتی continiu رو میزنم ، توی لودینگ مرده میمونه و هیچی نمیشه ! و حتی توی ویندوز هم نمیره

• Sad
Reactions: kamyy

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
خب از نیمه شب نشستم پاش رسیدم به مرحله ریسینگ.
با وجود اینکه نسخه ی اصلی بازی رو اخیرا تموم کردم، بازم برام داستان جذابترین بخش هست که تغییرات جزئی داشته ... درایوینگ بازی که برام اهمیت بالایی داشت، خیلی خوبه و راضیم کرد.
کنترل تامی یکم اولش تو ذوقم زد ولی رفته رفته عادت کردم و اوکی شد برام.

گرافیک بازی واقعا زیبا کار شده و شهر پویایی و جذابیتی که باید رو داره.

یه نکته برام عجیب بود یه سری از دوستان از اتومبیل های قدیمی گلگی کردن. بنظرم اتفاقا خیلی آوانس هم دادن :D نسخه اصلی بازی چند تا ماشینی که اوایل گیرت میاد و باهاش باید مراحل رو بری، در حد گاری میموننند و روی اون پل معروف بازی
سربالاییشو بزور رد میکرد، اما تو ریمیک این چند تا ماشینی که تا الان به پلیر داده، خیلی خوب و سرعتی بودن.

در کل همونطور که انتظارش رو هم داشتم، راضیم.
به دید منتقدانه بخوام نگاه کنم در حد 7.5 - 8 نهایت، ولی به دید یه طرفدار سری، امتیاز 9 براش خوبه.

پ.ن: کسی تونسته راهنما بزنه ؟ تو نسخه اصلی وقتی میپیچیدی به صورت اتوماتیک راهنما میزد برات. ماشین های ملت راهنما داره واسه ما نداره انگار !

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
بازسازی گرافیکی نسخه ریمیک رو دوست داشتم، تا حد زیادی به ورژن اصلی وفادار بود، هرچند که به نظرم مسافت ها انگار کوتاه تر شدن و مقایس شهر کوچیک تر شده بود و خیلی سریع ازین طرف شهر به اون طرفش میشد رفت!
مهم ترین نقطه قوت گرافیک بازی، به نظرم نورپردازیش بود که خیلی فضای طبیعی به شهر میداد، مخصوصا توی شب، بازتاب نورها از سطح زمین و چراغ ماشین ها فوق العاده بود.
گیم پلی بازی هم ارتقای خوبی پیدا کرده بود و ازون حالت منسوخ و خشک نسخه اصلی بازی بیرون اومده بود، قابلیت تنظیم میزان حساسیت پلیس های شهر هم قابلیت خوبی بود که اضافه شد و میشه پلیس هارو ازون حد دست و پاگیر نسخه اصلی درآورد، اما گان پلی بازی رو زیاد دوست نداشتم و شوتینگ با موس با aim assist خاموش بعضی وقتا واقعا عذاب آور بود.
اما برسیم به داستان، موسیقی متن و وفاداری به اون اتمسفر نسخه اصلی!
چه توی مدیوم سینما و حالام چند مدتی گیم ها، معمولا طرفدارای دو آتیشه یه اثر قدیمی از بازسازی اون راضی نمیشن، چون به دلایلی یک ذهنیت خوب ازون اثر توی ذهنشون باقی مونده که هر تغییری توی اونا باعث بهم خوردن اون خاطرات میشه و طرفدارارو ممکنه ناراضی کنه.
اولین چیزی که منو توی ریمیک خـــیلی ناراضی کرد، تغییر موسیقی متن بازی بود، به نظرم همیشه موسیقی متن تاثیر خیلی زیادی بر اون حس و حال و نحوه ارتباط ما با یه فیلم یا یه صحنه از گیم داره و توی نسخه ریمیک به جز اون تم اصلی بازی که توی منوی اصلی نسخه ارجینال پخش میشد (توی شروع نسخه ریمیک هم پخش شد) بقیه موسیقی متن به طور کامل عوض شد، کاری به این ندارم که این کار باید انجام میشد یا نه ولی به هر حال من توی خیلی از صحنه ها اون ارتباطی رو که باید، برقرار نکردم و موسیقی متن نسخه ریمیک فرسنگ ها از موسیقی متن نسخه اصلی عقب تر بود.
راجع به تغییر چهره ها هم که قبلنا زیاد صحبت شده، من نوعی که با اون چهره های قبلی خاطره داشتم با چهره های جدید نتونستم ارتباط بگیرم
از لحاظ داستانی و بازسازی اون فضای اصلی، بعضی جاها این نسخه بهتر بود و بعضی جاها هم عقب تر
مثلا ما توی نسخه اصلی، سارا رو فکر میکنم فقط یکبار دیدیم (اونم موقع س*کس) و پرداخت بسیار ضعیفی هم داشت، اما توی نسخه ریمیک به این کاراکتر بیشتر پرداخته شد و حتی سازنده ها پارو فراتر گذاشتن و توی مرحله اسکورت سارا! اونو یه دختر قوی و مستقلم سعی داشتن نشون بدن در تضاد با اون حالت damsel in distress نسخه اصلی. کلا کات سین های زیادی توی نسخه ریمیک اضافه شد که جاش توی نسخه اصلی خالی بود.
از طرفی خیلی جاها نسخه ریمیک توی بازسازی فضاها خیلی ضعیف عمل کرد، به طور مثال انتهای مرحله اول بازی جایی که سم میخواست پول خسارت تاکسی تام رو بهش بده، واقعا مقایسه کنید اون اون استرسی که نسخه اصلی ایجاد میکرد رو با نسخه ریمیک، مرحله آخر بازی رو که اصلا راجع بهش صحبت نکنم واقعا اون فضا کجا و این کجا، بعضی جاهام ریزه کاری های داستان تغییرات بدی کرده بود که حالا به خاطر اسپویل نمیگم
ضرباهنگ بازیم شاید ازونجایی که دیگه در آستانه دهه سوم قرن بیست و یکم هستیم و هیچ کس حوصله و وقت نداره! به طور کلی بسیار سریع تر و فشرده تر شده بود، بین مراحل، امکان گشت زنی و فعالیت های جانبی توی شهر نبود که جای بسی تعجب داشت (در شرایطی که بازی اصلی که مال 20 سال پیش بود، اپن ورلد بود)، چون شما یک فضای اپن ورلد رو برای بازی تعریف کردی اما روایت اونو به صورت خطی پیش میبری که باعث هدر رفتن پتانسیل بالای لاست هون شد. البته با توجه به ریمیک بودن بازی و احتمالا محدودیت زمان/بودجه احتمالا چیزی دیگه ای هم انتظار نمیرفت.
در نهایت باید بگم نسخه ریمیک مافیا یادآور دورانیه که به دلیل محدودیت های گرافیکی و فنی، روایت داستانی جایگاه بالایی بین سازنده ها داشت و نسخه ریمیک هم با همه کمبودها و مشکلاتش تونست دستی به سر و روی این اثر ماندگار بکشه و فرصتی رو برای تجربه ـش به گیمرای جدیدی بده که دیگه سمت بازیای قدیمی نمیرن.

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
بازسازی گرافیکی نسخه ریمیک رو دوست داشتم، تا حد زیادی به ورژن اصلی وفادار بود، هرچند که به نظرم مسافت ها انگار کوتاه تر شدن و مقایس شهر کوچیک تر شده بود و خیلی سریع ازین طرف شهر به اون طرفش میشد رفت!
مهم ترین نقطه قوت گرافیک بازی، به نظرم نورپردازیش بود که خیلی فضای طبیعی به شهر میداد، مخصوصا توی شب، بازتاب نورها از سطح زمین و چراغ ماشین ها فوق العاده بود.
گیم پلی بازی هم ارتقای خوبی پیدا کرده بود و ازون حالت منسوخ و خشک نسخه اصلی بازی بیرون اومده بود، قابلیت تنظیم میزان حساسیت پلیس های شهر هم قابلیت خوبی بود که اضافه شد و میشه پلیس هارو ازون حد دست و پاگیر نسخه اصلی درآورد، اما گان پلی بازی رو زیاد دوست نداشتم و شوتینگ با موس با aim assist خاموش بعضی وقتا واقعا عذاب آور بود.
اما برسیم به داستان، موسیقی متن و وفاداری به اون اتمسفر نسخه اصلی!
چه توی مدیوم سینما و حالام چند مدتی گیم ها، معمولا طرفدارای دو آتیشه یه اثر قدیمی از بازسازی اون راضی نمیشن، چون به دلایلی یک ذهنیت خوب ازون اثر توی ذهنشون باقی مونده که هر تغییری توی اونا باعث بهم خوردن اون خاطرات میشه و طرفدارارو ممکنه ناراضی کنه.
اولین چیزی که منو توی ریمیک خـــیلی ناراضی کرد، تغییر موسیقی متن بازی بود، به نظرم همیشه موسیقی متن تاثیر خیلی زیادی بر اون حس و حال و نحوه ارتباط ما با یه فیلم یا یه صحنه از گیم داره و توی نسخه ریمیک به جز اون تم اصلی بازی که توی منوی اصلی نسخه ارجینال پخش میشد (توی شروع نسخه ریمیک هم پخش شد) بقیه موسیقی متن به طور کامل عوض شد، کاری به این ندارم که این کار باید انجام میشد یا نه ولی به هر حال من توی خیلی از صحنه ها اون ارتباطی رو که باید، برقرار نکردم و موسیقی متن نسخه ریمیک فرسنگ ها از موسیقی متن نسخه اصلی عقب تر بود.
راجع به تغییر چهره ها هم که قبلنا زیاد صحبت شده، من نوعی که با اون چهره های قبلی خاطره داشتم با چهره های جدید نتونستم ارتباط بگیرم
از لحاظ داستانی و بازسازی اون فضای اصلی، بعضی جاها این نسخه بهتر بود و بعضی جاها هم عقب تر
مثلا ما توی نسخه اصلی، سارا رو فکر میکنم فقط یکبار دیدیم (اونم موقع س*کس) و پرداخت بسیار ضعیفی هم داشت، اما توی نسخه ریمیک به این کاراکتر بیشتر پرداخته شد و حتی سازنده ها پارو فراتر گذاشتن و توی مرحله اسکورت سارا! اونو یه دختر قوی و مستقلم سعی داشتن نشون بدن در تضاد با اون حالت damsel in distress نسخه اصلی. کلا کات سین های زیادی توی نسخه ریمیک اضافه شد که جاش توی نسخه اصلی خالی بود.
از طرفی خیلی جاها نسخه ریمیک توی بازسازی فضاها خیلی ضعیف عمل کرد، به طور مثال انتهای مرحله اول بازی جایی که سم میخواست پول خسارت تاکسی تام رو بهش بده، واقعا مقایسه کنید اون اون استرسی که نسخه اصلی ایجاد میکرد رو با نسخه ریمیک، مرحله آخر بازی رو که اصلا راجع بهش صحبت نکنم واقعا اون فضا کجا و این کجا، بعضی جاهام ریزه کاری های داستان تغییرات بدی کرده بود که حالا به خاطر اسپویل نمیگم
ضرباهنگ بازیم شاید ازونجایی که دیگه در آستانه دهه سوم قرن بیست و یکم هستیم و هیچ کس حوصله و وقت نداره! به طور کلی بسیار سریع تر و فشرده تر شده بود، بین مراحل، امکان گشت زنی و فعالیت های جانبی توی شهر نبود که جای بسی تعجب داشت (در شرایطی که بازی اصلی که مال 20 سال پیش بود، اپن ورلد بود)، چون شما یک فضای اپن ورلد رو برای بازی تعریف کردی اما روایت اونو به صورت خطی پیش میبری که باعث هدر رفتن پتانسیل بالای لاست هون شد. البته با توجه به ریمیک بودن بازی و احتمالا محدودیت زمان/بودجه احتمالا چیزی دیگه ای هم انتظار نمیرفت.
در نهایت باید بگم نسخه ریمیک مافیا یادآور دورانیه که به دلیل محدودیت های گرافیکی و فنی، روایت داستانی جایگاه بالایی بین سازنده ها داشت و نسخه ریمیک هم با همه کمبودها و مشکلاتش تونست دستی به سر و روی این اثر ماندگار بکشه و فرصتی رو برای تجربه ـش به گیمرای جدیدی بده که دیگه سمت بازیای قدیمی نمیرن.
مشکل هدف گیری به خاطر یه کم input lag هست... خیلی کمه، ولی باعث میشه روان نباشه

• Sad
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر